gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

12 Martta sinemaya

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yönetmeliğini Mahsun Kırmızıgül'ün yaptığı Güneşi Gördüm sinema filimi seyirci ile buluşyor.......

ARTIK SÖZ SEYİRCİDE!
    12 MART'TA VİZYONA GİRECEK OLAN MAHSUN KIRMIZIGÜL'ÜN İKİNCİ FİLMİ 'GÜNEŞİ GÖRDÜM'ÜN BASIN GÖSTERİMİ DÜN YAPILDI.

Filmi gazetecilerle birlikte izleyen Mahsun Kırmızıgül, 'Filmde emeği geçen bütün ekibe çok teşekkür ederim. Çünkü, biz birlikte güzel bir şey yapmak için çabaladık. Son sözü seyirciye bırakıyorum. Filmle ilgili ayrıntılara girmeyeceğim. İnsanlar bu filmi nasıl istiyorlarsa öyle algılasınlar. Filmin konusuyla ilgili hiçbir zaman yorum yapmayacağım. Bugüne kadar film benimdi, bizlerindi ve oyuncularındı, set işçisinindi. Ama artık bugünden sonra 'Güneşi Gördüm', seyircinin filmi' diye konuştu.

GALADA DA DUYGU SELİ

Güneşi Gördüm adlı filmin basın gösteriminin ardınndan İstinye Park AFM Sinemaları'nda da galası yapıldı.Gösterimin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kırmızıgül, filmin duygu yüklü olduğunu belirterek, “Gerçekten salon da bu nedenle duygu yüklüydü. Hep söylediğim bir şey vardı, oyuncu arkadaşlar bu filmde yüreklerini ortaya koydular” dedi.

Filmin sadece göç değil, toplumsal bir hikaye olduğunu ifade eden Kırmızıgül, “Umarım bu filmde anlatmak istediklerimiz en kısa zamanda insanlarımıza ulaşır. Senaryoyu, 75 yaşındaki bir amcanın anlattığı hikayeden yola çıkarak yazdım” diye konuştu.

Filmde rol alan sanatçılardan Altan Erkekli de bu coşkunun her salonda yaşanacağına emin olduğunu vurgulayarak, “Mahsun'un söylediği gibi barış için halaylar çekilecek. Bu dağların güzelliğini hep beraber göreceğiz” dedi.

Tiyatro sanatçısı Yıldız Kenter ise “Film acıydı, ama bu sancıyı görmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.

Galaya, filmin oyuncuları Demet Evgar, Emre Kınay ve Hande Subaşı ile Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, sanatçı Orhan Gencebay, oyuncu Fadik Sevin Atasoy ve manken Azra Akın'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.
    Aşırı kalabalık nedeniyle zaman zaman izdiham oluştu

12 Martta sinemaya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi"güneşi gördüm" 12 martta sinemalarda

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filmi"güneşi gördüm" 12 martta sinemalarda

10 kilo verdi, üç ayrı zamanda geçen filmi için şekilden şekile girdi. 'Güneşi Gördüm’ filmi için 10 kilo verdiğini açıklayan ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül, üç ayrı zamanda geçen hikayede şekilden şekile de girdi. Mahsun Kırmızıgül, yeni filmi 'Güneşi Gördüm' için tipini birçok kez değiştirdi. Üç ayrı zamanda geçen filmin ilk çekimlerinde, uzun sakalları ve uzun saçlarıyla kamera karşısına...
  2. 12 Mart Günlük Burç Yorumları

12 Mart Günlük Burç Yorumları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bugün (12 Mart) Doğanlar

Bugün (12 Mart) Doğanlar

12 mart hangi burç 12 mart doganlar doğanlar martta doğanlar burç Mantıkları ve duyguları arasında denge kurmayı başaran ender kişilerdir. Araştırmacı ve aktif düşünce yapıları sayesinde, yaşamada başarı grafikleri daima yüksek olacaktır. Kendilerine her konuda güvenirler. Yönetilmesi zor kişilerdir. Akıl oyunlarından hoşlanırlar ve espri yetenekleri güçlüdür. Mükemmel derecede zeki ve iyi...
  4. 12 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

12 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Bu konu; 12 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk günlerinde işlerinizin yolunda gitmesini diliyor ve sizlerle 12 Mart 2013 Günlük Burç Yorumlarınızı paylaşıyoruz.. 12 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun...
  5. Kuralsız (Insurgent) mart ayında sinemalarda

Kuralsız (Insurgent) mart ayında sinemalarda

Futüristik bir distopyada geçen öyküde, beş farklı fraksiyona bölünen bir toplumun tüm yaşantısını bu hiyerarşik yap üzerine inşa ettiğini izlemiştik. Bu hiyerarşik yapılanmaya karşı çıkan Tris, hem çevresindeki insanları hem de işleyen bu düzeni değiştirecek güce sahip olduğunu keşfetmişti. Devam filminde Tris'in tercihinin sonuçlarının yanı sıra, çzülmeye başlayan düzenin dünbyayı ne hale...

Sayfayı Paylaş