gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

13 dakika diyeti

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Gün geçmiyor ki diyet çeşitlerine bir yenisi daha ekleniyor.İşte sevgili meleklerime yeni bir diyet daha.13 dakikada yapılan bir diyet.Buyrunuz:)
    İngiliz beslenme uzmanı Norah Lane'in 13 Dakika diyeti aç kalmadan kilo vermek isteyenlerin gözdesi olacağa benziyor. Diyetin püf noktası ana öğünler dışında her 13 dakikada bir küçük şeyler atıştırarak metabolizmanın canlı tutulması.
    Böylece metabolizma hiç durmadan sindirme faaliyetine devam ediyor ve yağ yakıyor. Bu diyetle bir ayda 2 kiloya kadar zayıflanabileceğini söyleyen Norah Lane yağ yakmak için metabolizmayı hızlandırmak gerekir. Devamlı bir şeyler yendiğinde metabolizma bunları sindirmek için daha hızlı çalışacak ve yağ yakacaktır. Ancak ana öğünler dışında yediklerimizin kalorili şeyler olmaması gerekiyor. Örneğin pişmemiş sebze bir kaşık yağsız peynir olabilir diyor.

2. cido84

cido84 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    oooooooo her 13 dk. da mutfağa gidersek gerçekten kilo verebiliriz:)

13 dakika diyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dakika

dakika

Rüyasında dakikaları sayan kimse istediği şeye tam zamanında kavuşur. Ama özellikle bir sayı çıkmış ise ona göre de yorumlanır.
  2. En Popüler 13 Diyetin Tehlikeleri

En Popüler 13 Diyetin Tehlikeleri

En Popüler 13 Diyetin Tehlikeleri Görünüşte çok etkili yüzlerce garip isimli diyet var ortalıkta. Üstelik bunların bir bölümü çok popüler! Ama uygulanırsa ölüme bile neden olabilecek kadar da tehlikeliler! Diyet uzmanlarına göre, bu diyetlerin en olumlu yanı uygulayanı kısa sürede halsiz bırakıp devam ettirilememesi! Çünkü bu diyetlerin son günü, tabuttaki ilk gününüz olabilir! Uzay...
  3. Akıl Sağlığı Dakika Diyeti

Akıl Sağlığı Dakika Diyeti

Hem akıl hem de beden sağlığını koruyan ve fazla kilo aldırmayan beslenmede Somon başrolde? Kilo almadan ruhsal ve bedensel sağlığımızı koruyabilmek için, kalori ve saf nişastalı besinler açısından kontrollü, ama besin kalitesi yüksek bir beslenme tarzı uygulamak mümkün. Bilim adamlarına göre akıl ve ruh sağlığının merkezi olan beyin, en ufak değişim ve eksiklikten anında etkileniyor. Besin ve...
  4. Diyet bozduran 13 sorun ve çözümü

Diyet bozduran 13 sorun ve çözümü

Melişlerim kilo vermenize engel olan sorunların çözümleri sizin için burda artık diyet yapamıyorum kilo veremiyorum demek yok :D Her metabolizmanın güçlü ve zayıf yanları vardır. Diyet yaparken bu özellikler kendini daha da belli eder. Readers and Digest dergisi, kilo kontrolü sırasında karşılaşılan 'su içemiyorum, kahvaltı yapamıyorum, tatlıdan vazgeçemiyorum' gibi sorunları çözmeye...
  5. Hadise 13 Kilo verirken Nasıl Bir Diyet Listesi Uyguladı ?

Hadise 13 Kilo verirken Nasıl Bir Diyet Listesi Uyguladı ?

hadise nasıl zayıfladı hadisenin zayıflama formülleri Sevgili melekler, birkaç gün önce sizlerle popçu Hadise'nin 50 günde 13 kg verdiği haberini paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise hadise nasıl zayıfladı merak eden meleklerimize ve sayın misafirlerimize hadisenin zayıflama formülleri ile ilgili bilgiler veriyor, diyet listesini sizlerle paylaşıyoruz.... Sabah Aç karnına 2 bardak...

Sayfayı Paylaş