gebe
  1. shurup

shurup Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

13 Gün Regl Geçikmesi

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında shurup tarafından paylaşıldı.

Selam melekler Benim reglim 13 gündür gecikti yaptığım idrar tahlilinden de hep negatif sonuç alıyorum kan tahlili için erken mi sizce hiç bu kadar gecikme olup sonunda regl olan var mı aranızda ?

2. haziran13

haziran13 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    canım bazen olabılıyor. Bende hamile kalmadan onceki ayda 15 gun gecikmeyle regl olmuştum. Hayırlısı olsun hakkında

3. ferdam

ferdam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maalesef testte negatif çıkıyorsa %90 doğrudur....
    bende 1 hafta geçerek yaptım 12 gün geçerek yaptım hep negatifti dr. gittim en son kan tahlili yaptı negatif ve halen 16 gün geçti hastalanmadım. getirici hap kullanıyorum. neden böyle oluyor anlamıyorum. sağolsun dr. da yogunluktan hiç bilgi vermiyolar tek bildikleri bunu kullan gel demek.

4. ferdam

ferdam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim bir sorum var sizlere...
    ben 2. bebek için tedavi görüyorum, 1. de tedaviyle olmuştu choriogonadotropine isimli iğneyle tek denemede olmuştu
    şimdide aynı iğneyi yazdıralım dedik ama sorun devlet 2. çoçuga ödemiyomuş, bizde fiyatını öğrenelim dedik parayla almak için 1 kutu ilcın fiyatı
    tam 800 tl en az 2 kutu lazım...
    anlıcanız bu ilacı yazdırma rapor çıkarma ihtimali olamazmı bilgisi olan varsa lütfen bana bildirsin.

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba benim bir sorum olacak benim adetim yaklasik bir aydir gecikti bunun nedenini bilen varsa söyleyebilirmi? Lütfen.

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

meraba arkadaslar benimde 16 gun gecikti adetim duzenli bir tarihim yok ama ayın 21 olmam gerekiyordu iki kere idrar testi yaptım negatif cıktı aama halen adet olmadım sizce ne ola bilir yardımcı olrsanız sevinirim ...

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızlar benimde adetim 17 gun gecikti 2kere idrar testi yaptım ngf cıktı ama falan adet olmadım neden olabilir sizce yardımcı olurssnaız sevinirim

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kan testi idrar testinden kesin sonuç verir.idrar 4-5 haftalık hamileliği bilemiyor

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar benm adetim 12 gün gecikti. kimseyle bişeyde yaşamadım ne olabilir acaba

10. yasmibnıtsız Üye

yasmibnıtsız Üye Forum Okuru

Benin 10 gun once kahverengi akinti gelsi ve 12 gun oldu hastalanmadim idr. testi yaptim negatif acaba gec dollenmemi

11. berna35

berna35 Forum Okuru

gebe miyim

benmde 5 gün gecikti ne yapayım bilemedim

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaslar benm adetm yaklask bir haftadr gelmıyor test yapmaktn korkuyorm ilkkez boyle oldu

13. eda ıcoz

eda ıcoz Forum Okuru

Selam arkadaslar reglım 16gun gecıktı tıroıt hastasıyım levetron kullanıyorum acaba omu gecıktırdı ama ılk kez bukadar gecıktı ılacıda 4aydan berı kullanıyorum.

14. 223

223 Forum Okuru

Bnmde de çok gecikme oluyor doktor her defasında ayrı bişe diyo hersey allahtan hayırlısı diyoruz

15. Bahar girgin

Bahar girgin Forum Okuru

Adeti 12 gün gecikti eczaneden test alıp yaptım ikinci çizgi silik çıktı acaba hamileliğin

13 Gün Regl Geçikmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Regl

Regl

Rüyasinda regl oldugunu görmek, dininin fesat olduguna isarettir. Karisinin regl oldugunu görmek, dünya islerinin zorlasacagina, eger karisi iyi ve dürüst bir kadin ise, dininin kuvvetine, bir kadinin hayiz oldugunu görmesi, onun bir mala sahip olacagina delalet eder. Gerek erkek ve gerek kadin hayiz oldugunu ve gusül edip elbisesini giydigini görmesi, dünyada ve ahirette istegine kavusacagina...
  2. regl günlerine göre yaşayacaklarımı

regl günlerine göre yaşayacaklarımı

merhaba arkadaşlar bir bilgi var elimde ve bu konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum. Mesela 12 snde olduk ayın 12 sine bakıyoruz ve o 1 ayın nasıl geçicegine bakıyoruz. şu var ki mesela ayın 1. olduysanız 1. in karşılıgı "tam bır saadet" ve bu olay adet olduktan sonra 2 gun ıcerısınde gerceklesıyor veya dıger adet donemenı kadar yayılıyor yanı 1 ayınız boyle gecıyor .... ben sureklı...
  3. Normal den 3 gün erken regl oldum Hamilemiyim

Normal den 3 gün erken regl oldum Hamilemiyim

Normal günümden 3 gün erken adet oldum ama 2 gün sürdü bugün üçüncü gün çok az kan gelio anormal derecede halsizlik yaşıyorum. hamile olabilirmiyim?
  4. 6lı günlerde regl olunca

6lı günlerde regl olunca

merhaba , 6günlerde oruc tutmak istiyorum hem borclarım icin 7 gün var borc ama o dönem regl zamanıma geliyor 2-3 gün tutsam bir faydası olmaz di mi yani 6 gün tutunca tüm yıl gibi tutmus oluyoruz bu durumda ne yapmalıyım*
  5. 13.Gün İftar Menüsü 2013

13.Gün İftar Menüsü 2013

iftar menüleri ramazan iftar menüleri Sevgili melekler, şöyle tam ziyafet sofralık bir iftar menüsü ile karşınızdayız. Hem mideye hem de göze hitap eden misafirlik iftar menümüz şöyle.. Yüksük Çorbası Maklube Browni

Sayfayı Paylaş