13 Gün Regl Geçikmesi yaşayanlar

shurup

Yeni Üye
Üye
13 Gün Regl Geçikmesi yaşayanlar
Selam melekler
Benim reglim 13 gündür gecikti yaptığım idrar tahlilinden de hep negatif sonuç alıyorum kan tahlili için erken mi sizce hiç bu kadar gecikme olup sonunda regl olan var mı aranızda ?

Selam melekler
Benim reglim 13 gündür gecikti yaptığım idrar tahlilinden de hep negatif sonuç alıyorum kan tahlili için erken mi sizce hiç bu kadar gecikme olup sonunda regl olan var mı aranızda ?

canım bazen olabılıyor. Bende hamile kalmadan onceki ayda 15 gun gecikmeyle regl olmuştum. Hayırlısı olsun hakkında

maalesef testte negatif çıkıyorsa %90 doğrudur....
bende 1 hafta geçerek yaptım 12 gün geçerek yaptım hep negatifti dr. gittim en son kan tahlili yaptı negatif ve halen 16 gün geçti hastalanmadım. getirici hap kullanıyorum. neden böyle oluyor anlamıyorum. sağolsun dr. da yogunluktan hiç bilgi vermiyolar tek bildikleri bunu kullan gel demek.

arkadaşlar benim bir sorum var sizlere...
ben 2. bebek için tedavi görüyorum, 1. de tedaviyle olmuştu choriogonadotropine isimli iğneyle tek denemede olmuştu
şimdide aynı iğneyi yazdıralım dedik ama sorun devlet 2. çoçuga ödemiyomuş, bizde fiyatını öğrenelim dedik parayla almak için 1 kutu ilcın fiyatı
tam 800 tl en az 2 kutu lazım...
anlıcanız bu ilacı yazdırma rapor çıkarma ihtimali olamazmı bilgisi olan varsa lütfen bana bildirsin.

merhaba benim bir sorum olacak benim adetim yaklasik bir aydir gecikti bunun nedenini bilen varsa söyleyebilirmi? Lütfen.

meraba arkadaslar benimde 16 gun gecikti adetim duzenli bir tarihim yok ama ayın 21 olmam gerekiyordu iki kere idrar testi yaptım negatif cıktı aama halen adet olmadım sizce ne ola bilir yardımcı olrsanız sevinirim ...

kızlar benimde adetim 17 gun gecikti 2kere idrar testi yaptım ngf cıktı ama falan adet olmadım neden olabilir sizce yardımcı olurssnaız sevinirim

kan testi idrar testinden kesin sonuç verir.idrar 4-5 haftalık hamileliği bilemiyor

arkadaşlar benm adetim 12 gün gecikti. kimseyle bişeyde yaşamadım ne olabilir acaba

Benin 10 gun once kahverengi akinti gelsi ve 12 gun oldu hastalanmadim idr. testi yaptim negatif acaba gec dollenmemi

Geri