gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

13 sayısı uğursuz mudur?

Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

rüyada 13 sayısı rüyada 13 sayısını görmek evet herkes sanıyorki 13 sayısı uğursuz..Sokaktan geçenlere sorsan%75 uğursuz der ama tabi 13 saıyısının uğursuz olmadığını iddia edip onu kendilerinin uğurlu sayısı yapanlarda var.ben bir iddia ortaya koyuyuorum. 13 SAYISI UĞURSUZ DEĞİL... aslıda hristiyanlara göre uğursuznedeninide duyunca anlıyacaksınız şimdi şuradan yola çıkalım:peygamberimizin doğduğu yıl=571..
    istanbul'un fethi=1453
    şimdi bunuları inceleyelim bu ikiside hristiyanların etkisinin azalmasına ve yurtlarının elinden alınmasına ndn olan olaylar.. uzatmıyayım
    peygaberimizin doğum yılı=5+7+1=13
    istanbul'un fethi:1+4+5+3=13
    bu 13sayısının uğursuzluğu buradan geliyor hristiyanların çıkardığı bişey bzm insanlarımız kurluşu gnmüz olan günlere uğursuz diyorlar aslında 13 sayısı uğursuz değildir... yabancı ülkelerde otellerdeki kat no.ları bile 12-a 12-b vb. die geçer 13 yoktur bu yzdn kendi milletimiz kurtuluş günlerimize uğursuz demsinler die bu konuyu açtım bzm için13 uğursuz değil uğurlu sayımız olmalıı...

13 sayısı uğursuz mudur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uğursuz Elmas

Uğursuz Elmas

Birçok elmas, uğursuzluklarıyla anılmıştır. Bunlar kimin eline geçene, onu felâkete sürüklediklerine inanılır. Bunlardan biri Mavi Elmas'tır. Sahiplerinden birinin adından ötürü, Hope Elması diye tanınır. 119,5 kıratlık bu eşi az bulunur elması, 1642'de Jean Tavernier adında bir Fransız gezgini Avrupa'ya getirmiştir. Elması Hindistan'da bir Buda heykelinin gözünden koparmıştı. Bir Hintli...
  2. 13 sayısı niçin uğursuzdur?

13 sayısı niçin uğursuzdur?

13 sayısının uğursuz olduğuna ilişkin inanç dünyada o kadar yaygındır ki, yaşamı birçok yönde ciddi olarak etkilemektedir. Bazı ülkelerde evlerin kapılarına 13 numarası verilmez, uçaklarda 13. koltuk sırası yoktur, apartmanlarda, otellerde 13. kat ya 1 2 A' dır ya da 1 4 'tür. 13 numaralı oda yoktur. Olsa bile insanlar o odada kalmak istemezler. Hatta ayın 1 3 'ünde işe gelmeme, uçak...
  3. 13 uğursuzluk mu getirir

13 uğursuzluk mu getirir

Güneşi Gördüm filimi izleyenlerden tam not aldı fakat gösterim gününde bi karışılık oldu değişik bi düşünce ortaya atan Mahsun Kırmızıgül bakalım ne dedi... NEDEN 12! 'BEYAZ SHOW'A KONUK OLAN MAHSUN KIRMIZIGÜL, 'GÜNEŞİ GÖRDÜM' FİLMİNİN NEDEN CUMA DEĞİL DE PERŞEMBE GÜNÜ VİZYONA GİRDİĞİNİ AÇIKLADI: 'BİR DAHA DARBE OLMASIN.' 13'ün uğursuzluğuna inanırım Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de...
  4. Türkiye'de ki Facebook Kullanıcı Sayısı Kaç Biliyor musunuz?

Türkiye'de ki Facebook Kullanıcı Sayısı Kaç Biliyor musunuz?

türkiyedeki facebook kullanıcı sayısı türkiyedeki facebook kullanıcı sayısı Dünya üzerinde herhalde facebook kullanmayanlar büyük bir azınlığı oluşturur melekler, tabi gelişmemiş ülkelerde yaşayanlardır muhtemelen bu azınlık ta. Peki ülkemizde ne kadar facebook kullanıcısı olduğu hakkında bir fikriniz var mı ? Hemen söyleyelim :) Türkiye'deki Facebook üye sayısı 31 milyon 247 bin 120....
  5. 2012 Yılında Kanserden Ölenlerin Sayısı Kaç Biliyor musunuz ?

2012 Yılında Kanserden Ölenlerin Sayısı Kaç Biliyor musunuz ?

Bu konu; 2012 yılında kanserden ölenlerin sayısı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Milan & Dünya Sağlık Örgütü 2012 yılında kanserden ölenlerin sayısı hakkında bir araştırma yapmış ve bakın şu verilere ulaşmış... Milan & Dünya Sağlık Örgütü veritabanından alınan toplumsal bilgiler üzerinde “Logaritmik Poisson sayımı” modelinin verileri kullanılarak, 2012 yılında...

Sayfayı Paylaş