gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

13 yaşında burun estetiği yaptırdı!

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 13 yaşında burun estetiği hakkında bilgiler verilmektedir
    Kadınların güzellik telaşı yaş sınırının altına inmeye hızla devam ediyor. Uzmanların onaylamamasına rağmen çocuk yaşta estetik operasyonlar dünyada hızla yayılıyor. Estetik güzelliğin peşinden koşan yeni çağ kadının takipçisi olarak estetik güzellik peşinden koşan çocukların varlığı aslında çağın getirdiği olumsuzluklardan biri olarak görülüyor.

Artık bu tür haberlere alışmalıyız sanıyorum 7 yaşında botokstan sonra 13 yaşında burun estetiği. Nicolette Taylor çocukluğundan beri ışıklar altındaymış hedefi model olmak bu yönde çalışıyor okuluna devam ediyor dans derslerini kaçırmıyormuş.
    Burnunu takıntı haline getirmiş özellikle facebook fotoğraflarında güzel görünmemesi genç kızımızı bunalıma sokmuş. Ailesinin de desteğini alarak psikolojik olarak da onaylanıp bıçak altına yatmış. İlk bakışta olmaması gereken bir durummuş gibi görünse de içinde yaşadığımız toplumun değerleri çok değişti. Dışardan görünen manzara artık insana değerde en azından ilk bakışta bir numara da e kızın hedefine bakınca da sanıyorum belkide gerçekten üzmeye değmezdi.. Çok da güzel yakışmış..Amerika’da çocuklara estetik çok tartışılan bir durum, fakat sanıyorum bu biraz ihtiyaçtı…

BEYZA21 ve Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ya neim burnu accık eğri :) ameliyat olmam lazım kokuyorum ama estetik değil kıkırtak yamuk :) zor nefes alıyorum :) bıçak altın ayatmak çok ürkütücü ama

BeyazMelek ve BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Asenam estetik burun ameliyatı gerçekten büyük risk.Burnun estetik olunca kesinlikle çarpmalardan uzak durmalısın darbe geldimi,bozulan buruna yeniden düzeltme gerekebilir.Revizyonlar,kulaktan kıkırdak,kaburgadan kıkırdak alınabilir.Bence hiç gerek yok .Bütün kadınlar yakında aynı tornadan fırlamış gibi olucak:D:D Sen doğal güzelliğini koru canım:)

BeyazMelek bunu beğendi.
  4. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    sen her halinle güzelsin canım :kiss:
    ilahi beyza hahaha aynı tornadan fırlamış gibi mi olacağız hahaha

BEYZA21 ve Asena_Sule bunu beğendi.
  5. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    yok beyzacım ben estekik değil içerdeki yamuğu düzelyecekler çünküğü tıkalı nefres alamakta bazen zorlanıyorum :) ama esteitkle aynı işlemler olacak sonuçta korkuyoum ondan yaptırmama bide ben yamuk burnumla mutlu mesut yaşıyoruz hahahah

BeyazMelek ve BEYZA21 bunu beğendi.
  6. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    İçerdeki yamuğu düzeltince hazır bıçak altına yatmışken burnumu da düzeltin diyceksin :hhh:o eğrilik estetik olmadan düzelmez canım:S hatta estetik yapanların burnu bile bazen eski yamukluğa dönüyor.Yıllardır oraya meyilli olan burun yine otarafa doğru kayıyor

BeyazMelek bunu beğendi.
13 yaşında burun estetiği yaptırdı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burun EstetİĞİ

Burun EstetİĞİ

Rinoplasti, en çok yapılan estetik ameliyatlardan biridir. Bu ameliyatla burun daha kısa veya daha uzun hale getirilebilir; burun ucu ve burun kemerinin şekli değiştirilebilir; burun delikleri küçültülebilir; üst dudak ile burun arasındaki açı değiştirilebilir. Doğumsal veya travmalara bağlı sonradan oluşmuş şekil bozuklukları da giderilebilir. Ayrıca, bu ameliyatla birlikte, şayet varsa,...
  2. Burun Estetikleri

Burun Estetikleri

burun şişmesi burunda şişme Burun Estetikleri:Yüzün tam ortasında yer alması burunun yüz estetiğinin en önemli unsuru olmasına yol açar. Bu nedenle burun estetiği ameliyatları kişinin yüz görünümünde belirgin bir değişime neden olur. Bu değişimin hastayı olumlu etkilemesi, yani ameliyat sonucundan memnun kalması için mutlaka kendisini...
  3. Sinem Kobal estetik mi yaptırdı ?

Sinem Kobal estetik mi yaptırdı ?

Sinem Kobalın son resimlerinde bir tuhaflık var sanküi yüzünde acaba estetikmi yaptırdı ,arkadaşla iddiaya bile girdik :D:D
  4. Hülya Avşar Estetik mi Yaptırdı?

Hülya Avşar Estetik mi Yaptırdı?

bu konu Hülya Avşar'ın estetik ameliyat haberlerine yer vermektedir. Gün olmasın ki Erol Köse sanatçılar hakkın da magazine düşen bomba gibi iddialarla ortaya çıkmasın. İşte belki de avşar güzeli Hülya Avşar'ı çok kızdıracak bir açıklama daha yapan Erol Köse, Hülya Avşar'ın özel bir hastanede yağ aldırmak ve gerdirme işlemi yaptırmak için bıçak altına yatarak estetik yaptığı iddialarını...
  5. Burun Estetiğinde Yaş Sınırı Nedir?

Burun Estetiğinde Yaş Sınırı Nedir?

burun estetiğinde yaş sınırı var mı,burun estetiğini kaç yaşında yaptırabilirim,kaç yaşındakiler burun estetiği yaptırabilir,burun estetiği için yaş sınırı,kimler burun estetiği yaptırabilir, Burun ömür boyu değişime uğrar ama büyüme en çok erken yıllarda olur, doğal olarak. Bu nedenle erkeklerde 18 kızlarda ise 17 yaş burun estetiği (rinoplasti) için olabilecek en erken yaş sınırı olarak...

Sayfayı Paylaş