13 yaşında burun estetiği yaptırdı!

BeyazMelek

Daimi Üye
13 yaşında burun estetiği yaptırdı!
Bu konu; 13 yaşında burun estetiği hakkında bilgiler verilmektedir

Kadınların güzellik telaşı yaş sınırının altına inmeye hızla devam ediyor. Uzmanların onaylamamasına rağmen çocuk yaşta estetik operasyonlar dünyada hızla yayılıyor. Estetik güzelliğin peşinden koşan yeni çağ kadının takipçisi olarak estetik güzellik peşinden koşan çocukların varlığı aslında çağın getirdiği olumsuzluklardan biri olarak görülüyor.

17-yasinda-burun-estetigi-142.jpg

Artık bu tür haberlere alışmalıyız sanıyorum 7 yaşında botokstan sonra 13 yaşında burun estetiği. Nicolette Taylor çocukluğundan beri ışıklar altındaymış hedefi model olmak bu yönde çalışıyor okuluna devam ediyor dans derslerini kaçırmıyormuş.
Burnunu takıntı haline getirmiş özellikle facebook fotoğraflarında güzel görünmemesi genç kızımızı bunalıma sokmuş. Ailesinin de desteğini alarak psikolojik olarak da onaylanıp bıçak altına yatmış. İlk bakışta olmaması gereken bir durummuş gibi görünse de içinde yaşadığımız toplumun değerleri çok değişti. Dışardan görünen manzara artık insana değerde en azından ilk bakışta bir numara da e kızın hedefine bakınca da sanıyorum belkide gerçekten üzmeye değmezdi.. Çok da güzel yakışmış..Amerika’da çocuklara estetik çok tartışılan bir durum, fakat sanıyorum bu biraz ihtiyaçtı…

Asenam estetik burun ameliyatı gerçekten büyük risk.Burnun estetik olunca kesinlikle çarpmalardan uzak durmalısın darbe geldimi,bozulan buruna yeniden düzeltme gerekebilir.Revizyonlar,kulaktan kıkırdak,kaburgadan kıkırdak alınabilir.Bence hiç gerek yok .Bütün kadınlar yakında aynı tornadan fırlamış gibi olucak:D:D Sen doğal güzelliğini koru canım:)

ya neim burnu accık eğri :) ameliyat olmam lazım kokuyorum ama estetik değil kıkırtak yamuk :) zor nefes alıyorum :) bıçak altın ayatmak çok ürkütücü ama
sen her halinle güzelsin canım :kiss:
Asenam estetik burun ameliyatı gerçekten büyük risk.Burnun estetik olunca kesinlikle çarpmalardan uzak durmalısın darbe geldimi,bozulan buruna yeniden düzeltme gerekebilir.Revizyonlar,kulaktan kıkırdak,kaburgadan kıkırdak alınabilir.Bence hiç gerek yok .Bütün kadınlar yakında aynı tornadan fırlamış gibi olucak:D:D Sen doğal güzelliğini koru canım:)
ilahi beyza hahaha aynı tornadan fırlamış gibi mi olacağız hahaha

yok beyzacım ben estekik değil içerdeki yamuğu düzelyecekler çünküğü tıkalı nefres alamakta bazen zorlanıyorum :) ama esteitkle aynı işlemler olacak sonuçta korkuyoum ondan yaptırmama bide ben yamuk burnumla mutlu mesut yaşıyoruz hahahah

İçerdeki yamuğu düzeltince hazır bıçak altına yatmışken burnumu da düzeltin diyceksin :hhh:o eğrilik estetik olmadan düzelmez canım:S hatta estetik yapanların burnu bile bazen eski yamukluğa dönüyor.Yıllardır oraya meyilli olan burun yine otarafa doğru kayıyor

Geri