gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

14 Şubat’ta Erkeğinize Alabileceğiniz hediyeLer..

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

küçük kalp şekilleri 14 şubat erkek hediyeleri [​IMG]

14 Şubat’ta Erkeğinize Alabileceğiniz Hediyeler
    Sevgililer günü yaklaştıkça hafiften bir telaş sarmaya başlıyor herkesi. Ne alsam? Nerden alsam? Tüm sevgililer bir hediye arayışında. Özel ve birbirinden farklı her anlamda ilgi çeken hediyeler vitrinlerde boy göstermeye başladı. Duygusal, heyecan verici, ilginç ve çılgın hediyeler…
    Erkeklere hediye almak hep zor gelir bizlere bir iki kere hediye aldıktan sonra bulamaz oluruz alacak bir şey. Sunacağımız alternatifler her insanın ilgisini çekebilecek erkeğinizi mutlu edecek hediyelerdir. Mesela ruhu çocuk kalan birine bu oyuncak arabalardan alabilirsiniz. Hemen hemen tüm oyuncakçılarda bulunmaktadır. Koleksiyoncular içinde vazgeçilmezlerdendir. Her çeşit rengini ve modelini bulabileceğiniz bu ürün sevdiğinizi eski günlere götürecek ve mutlu edecektir. İş adamı sevgililer için seçtiğimiz için seçtiğimiz kalem seti ve kol düğmeleri şıklığı ve ayrıcalığı aynı anda sağlar. Çok çeşitli kalem setleri olmakla birlikte kullanıcıya bağlı renk ve uç değişiklikleri kalem değişiklikleri yapmak mümkündür. Kol düğmeleri tamamen zevke göre renk renk ve çeşit çeşit bulunabilir.
    Günümüzde sigara tüketimi her yerde yasaklansa da tiryakiler ve koleksiyoncular için çakmak ayrı bir zevktir. Yine çok çeşitli model , renk ve desenlerini bulabileceğiniz geniş bir yelpazesi vardır. Sigarayla ilgili sevgililer çok memnun olacaktır.
    Cüzdan erkekte vazgeçilmezdir ve erkekler cüzdanlarına çok önem verirler. Sevgilinizin cüzdanı biraz eski görünüyorsa tavsiyem hemen yenisini almanızdır. Deri olanlar genelde tercih edilir. Renk olarak; taba , kahverengi, siyah, gri seçilebilir. Modeller firmalara göre değişmektedir. Ama bozuk para gözü olmasına özen göstermenizde fayda var.
    Erkeğinizi gösteren ve tamamlayan aksesuarlardan biri de saattir. Sevgiliniz için çok güzel bir hediyedir. Her keseye her zevke uyan modeller bulmak mümkündür fiyat aralığı çok geniştir.
    Eğer ben hiç önemsemiyorum böyle günleri ama ya sevgilim bana bir şey aldıysa diye düşünüyorsanız küçük bir hediye almak ihtiyacı duyuyorsanız tavsiyem anahtarlıktır yine çok çeşitli şekilleri,desenleri, modelleri mevcuttur. Hem hediyesiz kalmamış olur hem de sevgilinizi mutlu etmiş olursunuz.

2. aslı01

aslı01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizim değişik bi evlilik tarzımız oldu eşimin evlenirken taktığı bi yüzük yok inşallah yüzük alcam

3. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım erkeklere hediye bulmak zor gerçekten biz sevgililer günü kutlamıyoruz bize hergün sevgililer günü deliye hergün bayram gibi oldu bu da:D bence en güzel hediye saat ya her baktığında seni hatırlatacak bir hediye.tekrar sağol canım paylaşımın için

4. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    paylaşım için teşekkürler

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ben bilmm aslında böyle günleri deliye hergün bayram derler ya ondan işte alsammı almasammı diye düşünüyorm ama karar vermek çok zor gerçekten

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

şimdiden düşünmeye başladım=))

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba

ben eşime 14 şubat hediyesi büyük bir ayna yaptıracağım büyük bir kalp düşünün içinde isimleriniz yazıyor ama gene ayna parçacıklarından çok harika bişey maliyeti 119 tl tavsiye ederim

14 Şubat’ta Erkeğinize Alabileceğiniz hediyeLer.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeğin kadına alabileceği hediyeler

Erkeğin kadına alabileceği hediyeler

kadının erkeğe alabileceği hediyeler hamile bayana hediye hamile kadına hediye bayanlara hamileye Erkeğin Kadına Alabileceği Hediyeler: Bazen ilişkinizi anlamlandıracak, gününüzü renklendirecek değişik bazı şeyler yapmak gerekecek. Birbirinizi daha yakından hissedip, anlayabileceğiniz uygun, güzel bir ortam yaratmak veya yaratılan bu uygun ortamda onu sevindirecek bir hediye sunmak. Evlilik....
  2. 14 Şubatta erkeğe hangi hediyeler alınabilir kızlar yardım

14 Şubatta erkeğe hangi hediyeler alınabilir kızlar yardım

14 Şubat Sevgililer Gününde Erkeklere Alınabilecek Hediyeler erkeğe alınabilecek hediyeler erkeklere alınabilecek hediyeler sevgililer gününde erkeklere ne alınır sevgililer gününde erkeğe ne alınır alınacak Sevgililer Günü yaklaştıkça hediye telaşı da artıyor. Özellikle beraberliğiniz uzun süredir devam ediyorsa bir erkek için sevgililer günü hediyesi seçmek oldukça zor oluyor. Çünkü...
  3. 14 Şubat Sevgililer Gününde Erkeklere Alınabilecek Hediyeler

14 Şubat Sevgililer Gününde Erkeklere Alınabilecek Hediyeler

14 Şubat Sevgililer Gününde Erkeklere Alınabilecek Hediyeler nelerdir bana hediye önerilerinde bulunuyrmusunuz
  4. 14 Şubat Sevgililer Gününde Sevdiğinize Alabileceğiniz Hediyeler

14 Şubat Sevgililer Gününde Sevdiğinize Alabileceğiniz Hediyeler

14 Şubat Sevgililer Günü Hediye 14 Şubat Sevgiliye Hediye Sevgililer günü yaklaştıkça 'Ne hediye alacağım' düşüncesi de insanları meşgul ediyor melekler :) Belki de siz çoktan kararınızı verdiniz. Biz de henüz düşünme aşamasında olacak meleklerimiz için birkaç öneri vermek istiyoruz...:) Bayanlara alınabilecek hediyeler; bir yüzük, kolye, küpe olabilir. Bayanlar takıyı çok severler. Ya da...
  5. Sevdiklerinize Alabileceğiniz İlginç Doğum Günü Hediyeleri

Sevdiklerinize Alabileceğiniz İlginç Doğum Günü Hediyeleri

İlginç Doğum Günü Hediyeleri Fikirleri 2012 Doğum Günü Hediye Fikirleri Kendimizin olduğu kadar sevdiklerimizin doğum günleri de bizim için çok özeldir. Hediye alıp vermenin insanları mutlu ettiği bu günlerde, bazen ne alacağımızı şaşırırız. Klasik doğum günü hediyeleri almak artık sizi sıkmaya başladıysa sizlere ilginç doğum günü hediye fikirleri verebiliriz. İşte ne alacağım diye...

Sayfayı Paylaş