gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

14 Şubat Sevgililer Günü İçin En Şık Hediyeler

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

şık hediyeler en şık hediyeler 14 şubatta erkeğe alınacak Sevgililer gününe az kalmış sayılmaz ama yine de zaman daraldıkça eşiniz veya sevgiliniz için hediye seçmek zorlaşıyor. Özellikle bir erkeğe hediye bakmak oldukça sıkıcı geliyor. Bu seçim daha da güç bir hal almadan erkenden karar vermekte yarar var.
    Mesela şık ve güzel bir saat düşünebilirsiniz.

Ya da cep telefonu…

Göz alıcı bir çakmakta fena sayılmaz.

Sevdiğiniz bir filmin cd si…

Güzel bir parfüm…

Fotoğraflarınızla süslü bir albüm…

Veya klasikleşen hediye türü: giysi

İkinizin resmi olan bir puzzle…

Araba merakı olan beyler için oyuncak antika bir araba…

Ama hiçbir hediye sevgilinize kendi emeğinizle hazırladığınız pastadan ve romantik bir öpücükten daha değerli olmayacaktır. Sevgiyle kalın…

14 Şubat Sevgililer Günü İçin En Şık Hediyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Romantik 14 Şubat Sevgililer günü Nickleri

En Romantik 14 Şubat Sevgililer günü Nickleri

14 şubat sevgililer günü nickleri 14 Şubat Sevgililer günü msn iletinizde sevdiceğinize romantik aşk dolu sözler gönderin :) DUN GECE SEN UYURKEN KIZILA BOYADIM DENIZLERI, UCURUMDAN ATTIM SESSIZLIGI, HABER SALDIM RUZGARLARA FISILDASINLAR SENI NE COK SEVDIGIMI VE OZLEDIGIMI. AYRILIK KUCUK SEVGILERI OLDURUR AMA BUYUK SEVGILERI GUCLENDIRIR. TIPKI RUZGARIN MUMU SONDURUP YANGINI GUCLENDIRDIGI...
  2. 14 şubat sevgililer günü için hareketli gifler

14 şubat sevgililer günü için hareketli gifler

sevgililer günü hareketli resimleri hareketli gifler sevgililer günü gifleri gifler resimler
  3. 14 Şubat Sevgililer Günü İçin Hediyeler

14 Şubat Sevgililer Günü İçin Hediyeler

14 Şubat Sevgililer Günü İçin Hediyeler Selam arkadaşlar 14 Şubat Sevgililer Günü İçin Hediyeler var mı sizin sitenizde
  4. 14 Şubat Sevgililer Günü Süpriz fikirleri ve hediyeleri

14 Şubat Sevgililer Günü Süpriz fikirleri ve hediyeleri

14 Şubat Sevgililer Günü Süpriz hediye 14 Şubat Sevgililer Günü Süpriz fikirleri Merhaba Sevgili Melek'ler... 14 Lubat Sevgililer Günü için sayılı günler kaldı. Siz de benim gibi o gün özel olmalı ve sürprizlerle dolmalı diye mi düşünüyor sunuz? O halde hem şajhsımın aralarında uygulayacağı sevgililergünü sürprizleri önerilerini sizlerle paylaşıyorum :) İşte size 14 şubat sevgililer...
  5. 14 Şubat Sevgililer Günü İçin Harika Şiirler

14 Şubat Sevgililer Günü İçin Harika Şiirler

sevgililer günü şiirleri, 14 şubat sevgililer günü, sevgililer için şiirler Sevgili Melekler, bilidğiniz üzere 14 Şubat Sevgililer Günü. Tüm dünyada kutlanan bu özel günde sevdiğiniz insanın gözlerinin içine bakarak harika bir şiir okumaya ne dersiniz? Şimdi gelin, sevginizi, aşkınızı ifade edebileceğiniz birkaç sevgililer günü şiirini birlikte gözden geçirelim.... Sevgililer Günü 14...

Sayfayı Paylaş