gebe
?

14 Şubat'da Ne Yapılmalı Sizce?

1. Güzel ve detaylı bir kutlama isterim, tabi ki hediye de olmalı

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Bir çiçek bile yeter, hatırlaması güzel olur, hafiften kutlarız

36,4%
  3. Bu günü çok gereksiz buluyorum, ne kutlaması ya, ne gereği var

36,4%
  4. Benim için hergün sevgililer günü :) He he, kutlasak da olur kutlamasak da

27,3%
  5. Başka birşey söyleyebilir miyim? :D

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

14 Şubat'da Ne Yapılmalı Sizce?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

14 Şubat malum sevgililer günü, yine reklam kampanyaları aldı başını gidiyor, hediyeler, rezervasyonlar, romantizm cümbüşü içerisinde heryer kırmızı kalplerle dolu olarak bir Sevgililer Günü daha bize doğru yaklaşmakta... Peki bu hengamenin siz neresindesiniz?

Kutlanmalı diyenlerden mi, hafiften bir kutlama yeter diyenlerden mi,
    yoksa hiç gereği yok diyenlerden mi?

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: 14 Şubat'da Ne Yapılmalı Sizce?
    Bence kücükde olsa kutlamak gerekir,bir demet cicek veya bir tane gül yeter, bence hatirlamasi önemli olan...

Hediyede falan gözüm yok, o gün benimle olsun yeter:)

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Benim için hergün Sevgililer Günü :D Kutlasak da olur kutlamasak da, bir sevgililer gününde oturduğumuz yerin erkanı ile birlikte Kurtlar Vadisi Irak filmine gitmiştik ve kucağımda bir demet gül vardı :hhh: :hhh: Bazen bir çiçek bile mutlu ediyor, sevgililer günü olduğundan değil ya düşünüp de yapması güzel oluyor. Yapmadı diye de dünyayı başına yıkmam yani... Çok elzem değil.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

benim için önemli bir gün yani öyle aman aman bir merasime çevrilmemeli ama küçükde olsa kutlanmalı biz bayanlar her ne kadar gerek yok desekde sabırsızlıkla beklediğimiz bir gündür hoş erkeler pek sevmiyor 14 şubatı ama :D:D

kutlanmalı bence heyecan katıyor :)

gerçi bir sevdiğim sevgilim ve beni seven biri olursa belki düşüncelerim değişebilir şimdi böyle düşünüyorum :)

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    tabiki bazı özelleri tek bir güne sığdırmak banada saçma geliyor ama yinede hatırlanmak özel anları paylaşmak çok güzel..ama paylaşılan o özel anlar bence sadece bir günde kalmamalı karşımızdakine sevgimizi ve özel olduğunu herzaman gösterebiliriz...derler ya el öpmekle dudak aşınmaz...insan sevdiğini söylemekle hiçbirşey kaybetmez bana göre aksine bazen bazı şeyleri perçinlemek ve hatırlamak gerekiyor sık sık...

6. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

benim .içinde her gün sevgililer günü evet hatırlanmasıgüzel ama sırf sevgililer günü diye hediye almak saçma geliyo bence insan aklına estikçe hediye almalı

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    genelde bizim hediyeleşmeler hep önceden oluyor nedense:Ddaha 5 gün önce koçiş aldı hediyemi..ama ogünde genelde çiçeksiz gelmez eve ..e tabi bende ne marifetim varsa döktürürüm..her zaman birlikte olamadığımız için oluncada kutluyoruz tabi hafiften..ama bişey almasada burnundan getirmem..sarılıp öpmesi bile yeter:D

14 Şubat'da Ne Yapılmalı Sizce? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin UNUTULMAYAN 14 ŞUBAT'LARI

Ünlülerin UNUTULMAYAN 14 ŞUBAT'LARI

SEVGİLİLER GÜNÜ MAGAZİN DÜNYASININ ÜNLÜ İSİMLERİ İÇİN FARKLI ŞEYLER İFADE EDİYOR.. Ebru Şallı Harun bana şiir yazdı Eşimin, Beren’in dünyaya geldiği yıl yaptığı sürpriz benim için çok güzel ve özel bir andı. Üçümüz birlikte Paris’e gittik. Baş başa geçirdiğimiz güzel bir sevgililer günü oldu ama ilk kez bebeğimizle geçirdiğimiz için çok duygusaldı. Harun bana sürpriz yapmayı çok seviyor....
  2. 14 Şubat'ta nişan var!

14 Şubat'ta nişan var!

Gökhan Özen ile CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen'in kızı Selen Sevigen evlilik kararı aldı. Magazin camiasının konuştuğu aşk evlilik yolunda! Pop müziğin sevilen isimlerinden Gökhan Özen ile CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen'in televizyoncu kızı Selen Sevigen'in aşkı geçen hafta magazin âlemine bomba gibi düşmüştü. Bir arkadaş toplantısında tanışan ve...
  3. Namazda esneyince ne yapılmalıdır

Namazda esneyince ne yapılmalıdır

namazda esneyine ne yapılır namazda esnemek hakkında namazda esneyince yapılacaklar hakkında tüm bilgiler burada melekler Namazda esnemek şeytanın vesvesesi olduğu gibi Allah'ın hoşnut olmayacağı bu durumda yapabilmemiz için bize kolaylıklar da verilmiştir dinimizde.Hadis"Kolaylaştırınız, zorlaştırmayınız, müjdeleyiniz, nefret ettirmeyiniz"(Buhari, İlim, 11, Megazi, 60; Müslim,...
  4. Sizce İstanbul'a 3. Köprü Yapılmalı mı? ne diyorsunuz ?

Sizce İstanbul'a 3. Köprü Yapılmalı mı? ne diyorsunuz ?

Sizce İstanbul'a 3. Köprü Yapılmalı mı? Evet arkadaşlar kendi fikrinizi yazın. Sizce İstanbul'a 3. Köprü Yapılmalı mı yapılmamalı mı?
  5. Kadınlar 14 Şubat'ta Şiddete Hayır Demek İçin Dans Edecek!

Kadınlar 14 Şubat'ta Şiddete Hayır Demek İçin Dans Edecek!

şiddete hayır dansı, 14 şubat şiddete hayır, 14 şubat kadına şiddete hayır dansı Sevgili melekler, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde dünyaya eş zamanlı olarak tüm kadınlar, Kadına Şiddete Hayır demek ve dikkat çekmek için dans edecekler. Beşiktaş Barbaros Meydanı'nda dünyayla eş zamanlı olarak yapılacak bu etkinlikte yer almak isteyenler için belediye ücretsiz dans dersi verecek. "One...

Sayfayı Paylaş