14 şubatta sevgilisi olmayanlara öneriler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
14 şubatta sevgilisi olmayanlara öneriler
sevgilisi olmayanlar için nickler 14 şubat la ilgili komik sözler sevgilisi olmayanlar için sözler 14 şubatla ilgili komik şubat
İşte bir 14 Şubat daha... \"Sevgililer Günü geldi ve benim yine sevgilim yok\" diye üzülüyorsanız, yalnız değilsiniz... Sizinle aynı kaderi paylaşan çok insan var...

Peki yalnız başınıza evde oturup, sevgiliniz olmadığı için dertlenmeli misiniz? Bunun cevabı tabii ki hayır olmalı... Bir aşkınız yok diye hayata küsmeniz gerekmez. Sizin de 14 Şubat Sevgililer Günü\'nde yapabileceğiniz şeyler var... Dilerseniz hep birlikte yalnızlığınızın ilaçlarına göz atalım...

Dans edip eğlenin

* Bütün sevgilisiz kız arkadaşlarınızı toplayıp 14 Şubat gecesi parti verin. İçip, felekten bir gece çalıp, kahkahalar atın. Neşelenin...

* Kız arkadaşlarınızla sinemaya gidin ama korku filmi seçin. Filmin geriliminden aklınıza başka hiçbir şey gelmeyecektir.

* Bir çiçek alıp annenize gidin. \"Anneler günün kutlu olsun anneciğim\" deyin. Annenizin şaşırmasına aldırmayın.

* Evdeki bütün takvimlerden \"14 Şubat\" tarihli yaprağı kopartın ya da karalayın.

* Sevgilisizler için son 14 Şubat\'larda pek moda olup, barlarda düzenlenen bekarlar partisine katılın, dans edip coşun. Hatta yeni biriyle tanışmanız ihtimali bile olur.

* Geçen sene arkadaşınızın aldığı, kurutup sakladığınız gülü çöpe atın. Gidip kendinize yeni ve taze bir gül alın. \"Kimseden gül gelmesine ihtiyacım yok, ben kendimi çok seviyorum\" deyin.

Halinize şükredin

* Arkadaşınızın kocasını başka biriyle gördüğünüz günü hatırlayın. \"Ya ben de evli olsaydım da şimdi aldatılıyor olsaydım, iyi ki kocam mocam yok\" deyin.

* Yukarı kattaki evli çiftin kavgasına kulak verin ve \"Ya şimdi benim de sevgilim olsaydı ve evlenseydik ve böyle bağrışsaydık, iyi ki sevgilim yok, yaşasın\" deyin.

* 14 Şubat\'ın bayram tatiline denk gelmesini fırsat bilip, tek başınıza eğlenceli bir tura katılıp, tatile çıkın. İşte size birileriyle tanışmak için bir fırsat daha.

Kendinize hediye alın

* Sevgilisiyle yeni ayrılan arkadaşınızın ağlayan sesini küçük bir teybe kaydedin. 14 Şubat\'ta dinleyip mutlu olun.

* Sizi çok beğenen ama sizin hiç beğenmediğiniz birinin yemek teklifini sırf o akşam yalnız olmamak için sakın kabul etmeyin. Hiç olmaması, kötüsüyle olmaktan iyidir.

* Sevgiliniz olsaydı ona alacağınız hediyenin parasıyla, geçen gün vitrinde görüp beğendiğiniz kazağı kendinize hediye edin.

* Pijamalarınızı giyin, patlamış mısır ve kola alıp, televizyonda \"Ally McBeal\"i seyredin.

* Ve son olarak: Bir kağıda \"14 Şubat 2004 Sevgililer Günü\'nde harika sevgilimle başbaşa yemek yiyor olacağım\" diye yazın. Öyle biri bir yerlerde şu anda var ve sadece tanışmadınız henüz. Belki de aynı yollardan geçip duruyorsunuzdur.

Geri