gebe
  1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

14 yasinda olumun esiginde

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

İngiltere, 14 yaşındaki Natasha Farnham'ın alkol bağımlılığı sonucu karaciğer fonksiyonunu yitirerek ölümün eşiğine gelmesini konuşuyor. 12 yaşında içki içmeye başlayan Natasha, kısa sürede günde 6 şişe şarap tüketir hale geldi. Geçtiğimiz hafta 3 gün üst üste katıldığı partilerde 16 şişe şarabın yanısıra, şampanya ve bira da içen Farnham fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Doktorlar, hafıza problemi yaşayan genç kızın miktarı ne olursa olsun bir daha içtiği takdirde öleceğini belirtirken, Natasha bir daha ağzına içki koymamaya yemin etti. Bir otelde temizlikçi olarak çalışan Natasha'nın annesi Michelle, "Kızımın durumu içki batağına bulaşan tüm gençlere örnek olsun" diye konuştu.

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: 14 yasinda olumun esiginde
    paylasim icin sagol

14 yasinda olumun esiginde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 14 yasındaki kızı 20 yerinden bıcaklayıp bogazını kesmişler...

14 yasındaki kızı 20 yerinden bıcaklayıp bogazını kesmişler...

14 yaşındaki kızı 20 yerinden bıçakladılar boğazını kestiler ve cesedini çatıya attılar İSTANBUL’UN Beyoğlu ilçesi Sütlüce Badem Sokak’taki evinden önceki gece 21.30 sıralarında çöp atmak için çıkan ve bir daha dönmeyen 14 yaşındaki Gizem Kılınç, vahşice öldürüldü. Kılınç ailesinin 4 kızından biri olan ilköğretim okulu öğrencisi Gizem Kılınç, çöp atmak için evden çıktıktan sonra...
  2. Yeni yasin kutlu olsun...askim

Yeni yasin kutlu olsun...askim

yeni yaşın kutlu olsun aşkım yeni yılın kutlu olsun aşkım askim yilin yilin askim yılın yaşın baktabul.com
  3. 14 Şubat Sevgililer Gününüz kutlu Olsun

14 Şubat Sevgililer Gününüz kutlu Olsun

Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gün. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi'nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda "Aziz Valentin Günü" (İngilizce: St. Valentine's Day) olarak bilinir. Valentine kelimesi, Batı medeniyetlerinde...
  4. 14 Şubatta En Güzel Siz Olun

14 Şubatta En Güzel Siz Olun

vaseline cocoa butter kullanan kakaolu vazelin vaseline cocoa butter kullananlar 14 Şubat yaklaştı o günü nasıl geçireceğinize belki çoktan karar verdiniz belkide hala ne yapacağınız konusunda karasızsınız... 14 Şubat'ı nasıl geçirirseniz geçirin şimdi size vereceğim tüyolarla 14 Şubat'ın en güzel kızı siz olcaksınız :tik: KAŞ KAVİSİNİZİ BELİRGİNLEŞTİRİN Kaş farı yardımıyla açık renk...
  5. 14 15 yas icin abiye ariyorum

14 15 yas icin abiye ariyorum

14 ve 15 yaş için abiyelere baktım ve fiyatlarını göremedim fiyatlarını söylermisiniz satın alacağımda o yüzden sordum

Sayfayı Paylaş