gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

14 yasındaki kızı 20 yerinden bıcaklayıp bogazını kesmişler...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 14 yaşındaki kızı 20 yerinden bıçakladılar boğazını kestiler ve cesedini çatıya attılar
    İSTANBUL’UN Beyoğlu ilçesi Sütlüce Badem Sokak’taki evinden önceki gece 21.30 sıralarında çöp atmak için çıkan ve bir daha dönmeyen 14 yaşındaki Gizem Kılınç, vahşice öldürüldü.

Kılınç ailesinin 4 kızından biri olan ilköğretim okulu öğrencisi Gizem Kılınç, çöp atmak için evden çıktıktan sonra dönmeyince ailesi endişelendi. Komşularıyla birlikte sokak sokak kızları Gizem’i arayan aile, hiçbir yerde izine rastlanmayınca polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekiplerinin de aramaları bir sonuç vermedi. Gizem Kılınç’ın cesedi dün oturdukları apartmanın çatı katına bazı eşyalarını koymak için çıkan komşuları tarafından kanlar içinde bulundu.

Tecavüz ettiler mi araştırılıyor

Olayın bildirilmesinin ardından gelen polis ekiplerinin ilk incelemesine göre, genç kızın göğsünde 20’ye yakın bıçak darbesi tespit edilirken, boğazının da kesildiği belirlendi. Gizem Kılınç’ın tecavüze uğrayıp uğramadığı ise araştırılıyor.

Mahalleye yeni taşınmışlar

Kılınç ailesinin yaklaşık bir ay önce mahalleye taşındıklarını belirten mahalle sakinleri de, olay gecesi hiç ses duymadıklarını dile getirdi. Bazı görgü tanıkları ise olay günü mahallede Audi marka bir araba içerisinde daha önce hiç görmedikleri iki kişinin dolaştığını anlattı. Polis olayla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlattı.

vatan

14 yasındaki kızı 20 yerinden bıcaklayıp bogazını kesmişler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 14 yasinda olumun esiginde

14 yasinda olumun esiginde

İngiltere, 14 yaşındaki Natasha Farnham'ın alkol bağımlılığı sonucu karaciğer fonksiyonunu yitirerek ölümün eşiğine gelmesini konuşuyor. 12 yaşında içki içmeye başlayan Natasha, kısa sürede günde 6 şişe şarap tüketir hale geldi. Geçtiğimiz hafta 3 gün üst üste katıldığı partilerde 16 şişe şarabın yanısıra, şampanya ve bira da içen Farnham fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Doktorlar, hafıza...
  2. bogazimda dügümsün

bogazimda dügümsün

paylasimciforum.com
  3. yastıklar kızlara özell

yastıklar kızlara özell

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Söz Kesme Gelenegi - Kız İsteme - Söz Kesimi

Söz Kesme Gelenegi - Kız İsteme - Söz Kesimi

kız isteme sözleri kız isteme nasıl olur rüyada istemek sözlenme sözleri rüyada sözlenmek TÜRKLERE özgü bir gelenektir söz kesme. Bazı Arap ve Ortadoğu ülkeleri de bu geleneğin etkisinde kalmıştır. Evlenecek iki kişi birbirlerini sevmişler veya erkek tarafının ailesi kızı görmüş (günümüzde büyük kentlerde kız tarafı da beğenmeye çıkıyor) ve istemeye gider. Karışlıklı aileler oturur ve kız...
  5. 14 15 yas icin abiye ariyorum

14 15 yas icin abiye ariyorum

14 ve 15 yaş için abiyelere baktım ve fiyatlarını göremedim fiyatlarını söylermisiniz satın alacağımda o yüzden sordum

Sayfayı Paylaş