gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

14 yıllık Karısına Genelevde Rastladı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Karısına genelevde rastlayan adamın ilk tepkisi, "Burada ne işin var?" oldu. Reuters haber ajansı bu haberi 2008 yılının en popüler haberi olarak seçti.
    Aynı yastığa 14 yıl baş koyan çift genelevde karşılaştı. Kadın, kocasına ek gelir için bu işi yaptığını söyledi.
    Polanyalı bir koca, 14 yıllık karısını genelevde yakaladı. Polonya'da yayımlanan Super Express gazetesi, Polonyalı kocanın gittiği genelevde çalışan kadınlar arasında karısını gördüğünü yazdı. Gazeteye konuşan koca, şaşkına döndüğünü ve kendisini rüyada zannettiğini söyledi. Super Express, genelev yakınlarındaki bir mağazada çalışan kadının kocasına ek gelir için bu işi yaptığını söylediğini kaydetti.
    Gazete, 14 yıldır evli çiftin boşanma aşamasında olduğunu belirtti.
    FİLM GİBİ
    Yaşanan inanılmaz olay, akıllara Luis Bunuel'in "Gündüz Güzeli"(Belle De Jour) filmini getirdi. Ünlü yönetmen Luis Bunuel'in Joseph Kessel'in romanından uyarladığı 1967 tarihli Gündüz Güzeli (Belle de Jour) adlı filmini getirdi.

Aslında kocasını seven ama rastlantı ve merak sonucu hafta içi gündüz saatlerinde genelevde çalışan Severine(Catherine Deneuve) adlı bir kadının öyküsünü anlatan film erotik sinemanın başyapıtlarından biri olarak nitelendiriliyor.

hurriyet

14 yıllık Karısına Genelevde Rastladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir camii avlusunda rastladım ona

Bir camii avlusunda rastladım ona

Bir camii avlusunda rastladım ona; Köşede bir bankta oturuyordu. Dalgın, yere konan kuşları izliyordu. Esmer, uzun boylu, zayıftı. Yüzü solgun. Karnı aç gibiydi, öyle düşündüm. Yaklaştığımı görünce toparlandı. Selam verdim, aleykümselam dedi. Yanına oturdum. Uzun zamandır tanışıyoruz gibi baktık birbirimize. Konuştuk, konuştuk... Böyle kendi halinde, yüzüne kim bilir hangi yaşanmışların...
  2. Doktorun Genelev Rezaleti

Doktorun Genelev Rezaleti

MERSİN’in Anamur İlçesi Sağlık Grup Başkanı Dr. Erdal Kınacı, bazı dergi ve gazetelerde yayınlanan yardıma muhtaç ve engelli vatandaşların yarı çıplak fotoğrafları ile ilgili suç duyurusu üzerine tutuklandı. İddiaya göre Dr. Kınacı, çektiği özürlü vatandaşların fotoğraflarının yanına, foto montajla kadın resmi yerleştirip, ‘yol üstü kerhaneleri’ adı altında web sitelerinde yayınladı. Bu durum,...
  3. Karısının cesedini masa yapmış...

Karısının cesedini masa yapmış...

Jeff Green 32 yaşinda Arizona/ABD'li bir adam.. Bir sure once karisini kaybetmiş...Kadin 29 yaşinda kalp krizinden ölmüş.. Sevdigi birini kaybetmek her insani sarsar ama bu adam nasil sarsildiysa artik karisinin topraga verilmesine 1 gun kala "onu kaybetmenin acisina dayanamiyorum alip eve geri getiricem" diye ayaklanmiş... Cenaze işleriyle ilgilenen gorevlileri arayip bunu onlara da...
  4. Kanuninin hayatı karıları çocukları

Kanuninin hayatı karıları çocukları

Ya kanunininn hayatını , karılarını , çocuklarını hep berabeer yazın herkez daha iyi anlasın

Sayfayı Paylaş