gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

1453 Fetih Filminden Bazı Replikler

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1453 Fetih Filmi sözleri Fetih 1453 Filmi Replikleri

Son günlerin çok konuşulan filmi, hala sinemalarda oynayan 1453 Fetih filminden alınmış bazı vurucu replikleri sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Fatih Sultan Mehmet: Ey Konstantiniye! Ya sen beni alırsın, ya ben seni alırım.

İmparator Konstantin:Geleceğinizi haber verseydiniz sarayımda ağarlardım sizi
    Fatih Sultan Mehmet :Asıl ben o sarayda sizi ağırlama geldim

İmparator Konstantin: Kostantinenin surlarını kimse yıkamadı babanızda kuşatmayı yarım bırakıp gitmişti
    Fatih Sultan Mehmet: Ben yarım olanı tam etmeye geldim

Fatih Sultan Mehmet: Onlar boğazı zincirleyecek kadar zekiyse bizde gemileri karadan yürütecek kadar deliyiz.

Ulubatlı Hasan :Bizde şehitler asla unutulmaz.Ama seni kimse hatırlamayacak

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    " Sert Rüzgarlar Yüksek dağlarda eser " Akşemsettin
    Filmi izlemiş biri olarak birtanede benden gelsin :D:D

çok güzeldi izlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar :D:D ben bir 50 kere daha izlerim heralde :D:D

1453 Fetih Filminden Bazı Replikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fetih 1453 Film Kareleri Fragmanı

Fetih 1453 Film Kareleri Fragmanı

Fetih 1453 filminin çekimleri hala devam ediyor ve Türk Sinema tarihinin en büyük bütçeli filmi bu meleklerim. 17 milyon dolarlık bütçesiyle Yeşilçam'ın en pahalı filmi 'Fetih 1453'te bir ilk gerçekleşti. Filmde Ulubatlı Hasan'ı canlandıran İbrahim Çelikkol ile İstanbul'un son savunucusu Guistiniani'yi oynayan Cengiz Coşkun'un kılıçlı mücadelesi beyazperdeye kesintisiz tam 5 dakika...
  2. 1453 Fetih Filmi Replikleri

1453 Fetih Filmi Replikleri

1453 Fetih Filmi Replikleri Selam arkadaşlar son günlerin en popüler filmlerinden biri olan 1453 Fetih Filminin Repliklerini de paylaşmanızı rica ediyorum sizden
  3. Fetih 1453 Başrol Oyuncuları

Fetih 1453 Başrol Oyuncuları

Fetih 1453 Başrol Oyuncuları kimlerdir isimlerini ya da resimlerini bizimle paylaşın lütfen.
  4. Fetih 1453 filmini beğendiniz mi ?

Fetih 1453 filmini beğendiniz mi ?

Fetih 1453 filmini beğendiniz mi? Recep İvedik'i sollayan Fetih 1453 filmi izleyenlerin oldukça beğenisini toplamış ve övülen, gişe rekorları kıran bir film oldu. Son dönemlerin en çok konuşulan bu filmini siz izlediniz mi? Fetih 1453 filmini beğendiniz mi Melek'ler? Anketimize oy verin bakalım :) Fetih 1453 filmini beğendiniz mi? 1-evet süperdi 2-fena değil 3-hayır beğenmedim 4-henüz...
  5. Cengiz Coşkun Fetih 1453

Cengiz Coşkun Fetih 1453

Cengiz Coşkun Fetih 1453 filminde ki resimlerini buradan benimle ve diğer arkadaşlarımla paylaşırsanız çok sevinir tşk ederim.

Sayfayı Paylaş