gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

1461 Trabzon hakkında bilgi var mı

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben futbol karşılaşmalarını seyretmeyi seven bir bayanım ama dün karşılaşma isimlerine göz atarken 1461 Trabzon diye bir takım duydum, ilk defga duydum nedir necidir bu takım, bildiğimiz Trabzonspor değil herhalde ? ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Evet 1461 Trabzon takımı Trabzonspordan farklı Trabzon'un aynı adı taşıyan ikinci takımı. Eski ismi ile Degirmenderespor.

TFF 2. Lig'de mücadele eden, onumuzdeki sezon 1461 trabzon ismi ile turkiye liglerinde mucadele edecek olan, trabzon sehrinin yeni takimi.

1461 de Trabzonun kurtuluşunun tarihi.:)

1461 Trabzon hakkında bilgi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. trabzon hakkında bilgisi olaan var mı kızlar?????

trabzon hakkında bilgisi olaan var mı kızlar?????

selam kızlar ben trabzona yerleşmeyi düşünüyorum ve bu şehir hakkında bana yardımcı oalbilecek birini arıyorum...lütfen orada yaşayanlar yada bilenler varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim...
  2. Üç Ayların Önemi hakkında bilgiler var mı

Üç Ayların Önemi hakkında bilgiler var mı

Üç Ayların Önemi nedir lütfen bana Üç Ayların Önemi hakkında bilgi verin arkadaşlar.
  3. Bram Stoker'ın eserleri hakkında bilgi var mı

Bram Stoker'ın eserleri hakkında bilgi var mı

Bram Stoker'ın eserleri hakkında bilgi var mı
  4. Abalı Dede hakkında bilgi var mı

Abalı Dede hakkında bilgi var mı

Kızlar merhaba, ben Abalı Dede diye bir türbe olduğunu öğrendim.Bu türbe nerededir?Abalı Dede kimdir ve nelere şifası olduğuna inanılır ?
  5. Cevdet Sunay hakkında bilgi var mı

Cevdet Sunay hakkında bilgi var mı

Arkadaşlar başbakanmıydı cumhurbaşkanımıydı :S Cevdet Sunay hakkında bilgi verebilir misiniz lütfen...

Sayfayı Paylaş