gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

14'üncü çocuğuna hamile

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

14'üncü çocuğuna hamile [​IMG]37 yaşında olmasına rağmen 13 çocuğu var. 7 ay önce doğuran anne şimdi yine hamile. İngiliz Joanne Watson bundan 7 ay önce 13'üncü çocuğunu dünyaya getirmişti. İngiltere'de alışılmadık kadar kalabalık bir aileye sahip olan Watson şimdi 14'üncü çocuğuna hamile olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi. [​IMG]Üç aylık hamile olan 37 yaşındaki kadın, "Hamile kalmayı seviyorum. Ayrıca çok şanslıyım; hamilelikten hemen sonra çok kolay bir şekilde kilo veriyorum ve doğum sonrası ağrı çekmiyorum" dedi. Evin babası 42 yaşındaki John Watson da kalabalık bir aileye sahip olduğu için çok mutlu. John, "Kendimi dünyanın en mutlu babası olarak görüyorum. Bütün çocuklarım çok sağlıklı ve ayrıca karım da bu kadar doğuma rağmen hala çok çekici" dedi.

[​IMG]14'üncü çocuğunu doğurmaya hazırlanan Joanne Watson, "Çocuk dünyaya geldiğinde bu son diyorum ama biraz zaman geçtikten sonra yeniden hamilelik elbiselerimi özlüyorum. Bu aşamada hamilelik elbiselerimi emekliye ayırmaya hiç niyetim yok" şeklinde konuştu.

14'üncü çocuğuna hamile konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 37'lik anne 14'üncü bebeğe hamile

37'lik anne 14'üncü bebeğe hamile

İngiltere'de 37 yaşında olmasına rağmen 13 çocuk doğuran Joanne Watson yine hamile. Son çocuğunu yedi ay önce doğuran Watson, 14'üncü kez hamile kaldığını söyledi. Üç aylık gebe olan Watson, "Hamile kalmayı seviyorum" derken 42 yaşındaki kocası John Watson, kendisini dünyanın en şanslı babası olarak gördüğünü kaydetti. Kalabalık bir aileye sahip olduğu için çok mutlu olduğunu...
  2. Kral 3’üncü Msvati’nin 14’üncü eşi olmak için yarıştılar

Kral 3’üncü Msvati’nin 14’üncü eşi olmak için yarıştılar

Güney Afrika’daki Svaziland ülkesinde on binlerce bakire genç kız, Kral 3’üncü Msvati’nin 14’üncü eşi olmak için güzelliklerini ve hünerlerini sergiledi. BAŞKENT Mbabane’deki Ludzidzini Sarayı’nın bahçesinde toplanan on binlerce genç kız, kralın kendilerini beğenip eş olarak alması için dans kuyruğuna girerek güzelliklerini ve hünerlerini sergilediler. Geleneksel giysilerle yarı çıplak dans...
  3. Hamile ve çocuklar için domuz gribi rehberi

Hamile ve çocuklar için domuz gribi rehberi

Domuz gribi olup olmadığınızı anlamak için yaptırılacak testler neler? Hamileler ve çocuklarda ilk müdahale ne olmalı? İşte merak edilen sorular... Dr. Murat Kınıkoğlu, Akşam Gazetesi'nde kaleme aldığı yazıda özellikle hamilleler ve çocuklarla ilgili merak edilen soruların cevabını veriyor.. İşte o yazı... BİR AİLEDE DOMUZ GRİBİ NASIL SEYRETTİ? Domuz gribi şu anda İstanbul'da salgın...
  4. Hamile kalsaydım,çocuğum zihinsel engelli olacaktı..

Hamile kalsaydım,çocuğum zihinsel engelli olacaktı..

Hamile kalsaydım, çocuğum zihinsel engelli olacaktı Petek Dinçöz’le “Arım Balım Peteğim”in çekimlerinden sonra buluştuk. Kulisinde oturup, çikolata kokulu mumlar ve Türk kahveleri eşliğinde, röportajı tam bir kızlar gününe çevirdik. Kızlar bir araya gelince ne konuşur? Tabii ki aşk! Öğrendim ki; Petek Dinçöz 11 yıldır bir ayrılıp bir barıştığı Can Tanrıyar’a...
  5. 2. çocuğa hamile olanlar

2. çocuğa hamile olanlar

Merhaba 7+4 haftalık 2. çocuğuma hamileyim. inşallah her şey yolunda gider. var mı başkaları?

Sayfayı Paylaş