gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

15 bin 800 öğretmen yarın atanıyor

Konu, 'Egitim' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Eğitim camiasına yeni neferler geliyor.Yeni atanacak meslektaşlarıma başarılar dilerim.Hayırlı olsun göreviniz:)
    Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 4 bin 800'ü kadrolu, 11 bini sözleşmeli toplam 15 bin 800 öğretmen atayacak. Öğretmen atamaları 2008 ve 2009 KPSS10 puan üstünlüğü esasına göre yapılacak.

Atamalar yarın saat 10.00'da Bakanlık merkez binasında Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun katılımıyla yapılacak. Sonuçlar aynı gün Bakanlığın ''http://personel.meb.gov.tr'' internet adresinden duyurulacak.

Kadrolu öğretmenliğe atananlardan kılavuzda belirtildiği üzere göreve başlama esnasında istenen belgeleri hazır olanlar 15 Eylül’den itibaren atandıkları il milli eğitim müdürlüklerine başvurarak görevlerine başlayabilecek

15 bin 800 öğretmen yarın atanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmen atamaları yarın yapılacak

Öğretmen atamaları yarın yapılacak

Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yarın 4 bin 786 kadroya yapacağı öğretmen ataması için 40 bine yakın aday başvurdu. MEB, resmi okulların öğretmen ihtiyacını karşılamak amacıyla yarın 4 bin 786 kadroya atama yapacak. Sözleşmeli öğretmenlerden kadroya atananların yerlerine de sözleşmeli öğretmen görevlendirilecek. Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Remzi Kaya, sorusu üzerine,...
  2. 7 bin 159 öğretmen atandı

7 bin 159 öğretmen atandı

Milli Eğitim Bakanlığı şubat dönemi atamalarında 2 bin 377’si sözleşmeliden kadroluya geçmek üzere toplam 7 bin 159 öğretmenin atamasını yaptı. Milli Eğitim Bakanlığı Baş Öğretmen Salonu’nda 2008/1 dönemi öğretmen atamaları yapıldı. Atamalar sonucunda 2 bin 377’si sözleşmeliden kadroya geçmek üzere toplam 7 bin 159 öğretmenin ataması yapıldı. 2 bin 377 sözleşmeli öğretmenin kadroluya geçmesi...
  3. Bu evler 800 bin dolar

Bu evler 800 bin dolar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. 15 Bin Yeni Kadro Müjdesi...

15 Bin Yeni Kadro Müjdesi...

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın Merkez ve Taşra Birimlerine, Değişik Unvanlarda 15 Bin 227 Yeni Kadro Tahsis Edilecek. Ekonomik ve Mali konularda önemli düzenlemeleri içeren, Gelir Vergisi Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, Meclis'e sunuldu. Bazı vergilerde indirim, bazı vergilerde ise yeni düzenlemeler getiren tasarıda günlük...
  5. Müjde! 40 Bin Öğretmen Ataması Yapılacak Melekler !

Müjde! 40 Bin Öğretmen Ataması Yapılacak Melekler !

öğretmen atamaları 2012 yeni öğretmen atamaları 2012 Sevgili melekler, atama için gözü haberde olan öğretmen adayları, size bir müjdemiz var :) TBMM Genel Kurulunda yapılan oylamayla 40 bin öğretmen ve 30 bin polis atanmasına ilişkin madde oybirliğiyle kabul edildi. Atama bekleyen tüm meleklerimize ve sayın misafirlerimize daha önce haberini yaptığımız Ağustos 2012 öğretmen atamaları...

Sayfayı Paylaş