gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

15 gün bekleyip gelmeyin!!!!!!!!!!!!!!

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar sitemiz güzel bir hizmet yapıyor. Dikkat ediyorum kurallar olmasa hergün tarot baktıracaksınız belki. Şunun altını çiziyorum özellikle 2. Tarot açılım isteğinizden sonra, SİTEDEKİ DURUMUNUZA BAKILIR. 15 GÜN BEKLEYİP BANA FAL BAK DEMENİZ SİZE TAROT AÇILIM YAPILMASINI SAĞLAMAZ.

site içerisinde konulara yorum yapıp aktif tutun kendinizi. aksi takdirde Uyarıdan başka bir cevap verilmez size.

Sevgiler
    handanca

15 gün bekleyip gelmeyin!!!!!!!!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankara'da 15 Gün İçinde 27 Bebek Öldü

Ankara'da 15 Gün İçinde 27 Bebek Öldü

Ankara’daki Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, 15 gün içinde 27 yenidoğan bebek öldü. Hastane Başhekimi Op. Dr. Leyla Mollamahmutoğlu, ölümlerin "prematüreye bağlı" gerçekleştiğini belirtirken, çalışanlar hastanenin kapasitesinin çok üzerinde çalışmasının ölümlerde etkili olduğunu iddia ediyor. SAĞLIK ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası...
  2. Perşembe Gününden itibaren sıcaklıklar 15 derece düşecek

Perşembe Gününden itibaren sıcaklıklar 15 derece düşecek

Sonbahar yavaş yavaş etkisini hissettirmeye başlıyor. Salı gününden itibaren yurdun kuzey bölgelerinde yağışlı hava etkili olurken, diğer bölgelerde hava sıcaklıkları hissedilir derecede düşecek. Salı günü Doğu Karadeniz'de hafif yağışlar görülürken, asıl yağışlar Çarşamba günü Balkanlar üzerinden yurdu etkisi altına alacak. Sağanak yağmur çarşamba günü önce Trakya’yı etkileyecek, akşam ve...
  3. adet gecikmesi 15 gün

adet gecikmesi 15 gün

kızlar adetim bugün tam 15 gün gecikti test yaptırdım hamilede değilim bunun başka ne gibi nedenleri olabilir teşekkür ediyorum.
  4. 15 gün tatili ne zaman ?

15 gün tatili ne zaman ?

Okul yeni başladı ama ben hasretle 15 tatili bekliyorum, 2013 15 tatili ne zaman ?
  5. 15.Gün İftar Menüsü 2013

15.Gün İftar Menüsü 2013

iftar menüleri ramazan iftar menüleri Sevgili melekler, bugün itibarıyla tam olarak ramazan ayının ortasında bulunuyoruz. Bu sıcak ve uzun günlerde nasıl oruç tutacağız derken ramazanı yarıladık bile :) Ve de ramazan ayının tam ortasının iftar menüsünü sizlere fikir olması açısından paylaşıyoruz.. Soğuk ayran çorbası Tas kebabı Dereotlu pilav Kayısılı muhallebi
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş