gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

15 günde 8 kilo

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. TaçSız PrenSeS

TaçSız PrenSeS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Emziriyorum acaba sorun olur mu..? Bebeğim 2 aylık..

Paylaşım için Teşekkürler..

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yapılamıycak bişey değil ama 8 kilo zor derim

15 günde 8 kilo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarkan'ı 20 günde 8 kilo zayıflatan diyet

Tarkan'ı 20 günde 8 kilo zayıflatan diyet

40 günde 20 kilo zayıflatan kahve 20 günde zayıflama cafe mince coffee plus zayıflama kahvesi UN, ŞEKER, TATLI YOK Un, şeker, margarin ve tatlıdan uzak durdu, bol su içti. Sonunda, 20 günde 8 kilo vermeyi başaran Tarkan, 78 kilodan 70 kiloya düştü. Kahvaltı * 1 kibrit kutusu büyüklüğündeyağsız, tuzu alınmış beyaz peynir * İnce bir dilim kepek ekmeği * Şekersiz çay ve kahve * 1 tatlı...
  2. 8 Eylül Pazartesi günü 15 milyon öğrenci ders başı yapacak

8 Eylül Pazartesi günü 15 milyon öğrenci ders başı yapacak

2008-2009 eğitim öğretim yılı 8 Eylül Pazartesi günü başlıyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) takvimine göre, 2008-2009 eğitim-öğretim yılı 8 Eylül Pazartesi günü başlıyor. 2009 yılı çalışma takviminde resmi tatillerin hafta içine denk gelmesi nedeniyle okullar bu yıl geçen yıllardan bir hafta önce açılıyor. İlköğretim okullarındaki 10 milyon 870 bin ve liselerdeki 3 milyon 245 bin olmak üzere...
  3. Öğrenciler için 3 günde 15 Kilo Diyeti

Öğrenciler için 3 günde 15 Kilo Diyeti

3 günde 15 kilo 21 günde 15 kilo 5 7 Bu diyete ara öğün olarak hergün saat 10:00’da ve 16:00’da 150 gram meyve ekleyebilirsiniz. Diyet esnasında bol sıvı tüketmeye özen gösterin. Ayrıca hergün bir saat yürüyüş yapmayı da ihmal etmeyin. Diyet süresi içerisinde günün herhangi bir saattinde çiğ sebze tüketmek serbestir. Öğrenciler için 3 günde 15 Kilo Diyeti 1. Gün Kahvaltı Şekersiz bir...
  4. Ezgi Mola 15 kilo verdi

Ezgi Mola 15 kilo verdi

ezgi mola 15 kilo verdi ezgi mola celal tan ve ailesinin aşırı acıklı hikayesi ezgi mola filmleri röportajı fotoları haberleri burada arkadaşlar. Canım Ailem dizisi ile ününe ün katan güzel ve sempatik oyuncu Ezgi Mola 15 kilo verdi Melek'lerim. Balık etli olan oyuncu Ezgi Mola diyeti nasıl bir diyet bilmiyorum ama etkisi muhteşem olmuş Melek'ler. Sempatik kız görüntüsünden sıyrılan Ezgi Mola...
  5. 15 günde 14 kilo verdiren diyet burda meleklerim

15 günde 14 kilo verdiren diyet burda meleklerim

diyet, diyet listeleri, Melekerim internette gezinirken ilgimi ceken bu konuyu sizinle paylasmak istedim 15 Günde 14 Kilo Verdiren Muhteşem Liste Bu Diyeti Bir Döngü Olduğunu Unutmayalim Ve Kurallara Harfiyen Uyalım.Diyete Başlarken Düşüncem Sağlıklı Bir Biçimde Kilo Vermek İdi.80 kiloyu tartıda görmemiştim taki 2. doğumumdan sonra sürekli yemelerim sonucu süt olsun, bebeğim 6aylık...

Sayfayı Paylaş