gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

15 yaşındaki Bahar'ın şüpheli ölümü

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ADANA'da, babasının ‘maddi durumumuz iyi değil, seni okutamayacağız’ sözleri ardından kapandığı odasında baygın halde bulunan lise öğrencisi 15 yaşındaki Bahar Özcan, kurtarılamadı. İlaç içerek yaşamına son vermiş olabileceği üzerinde durulan Bahar Özcan'ın kesin ölüm nedeninin yapılacak otopsinin ardından belli olacak.
    Olay, dün saat 23.30 sıralarında Levent Mahallesi'ndeki 7 numaralı evde meydana geldi. İddiaya göre, seyyar tablayla sokak sokak dolaşıp iç çamaşırı satarak geçimini sağlayan Bekir Özcan, iftar sonrası, İncirlik Lisesi 2'nci sınıf öğrencisi olan kızı Bahar'a, “Maddi imkanımız yetersiz, seni okula gönderemeyeceğiz, küçük kardeşlerini okutacağız. Senin şimdiye kadar aldığın eğitim yeter” dedi. Bahar Özcan, babasının konuşmasından sonra odasına çekilerek gece geç saatlere kadar da çıkmadı. Kızlarının durumundan şüphelenen ailesi, odaya girdiklerinde Bahar’ı yatağında baygın halde buldu. Bahar Özcan hemen komşularının otomobiliyle Adana Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Solunumu durduğu belirlenen Özcan, Acil Servis'te yapılan ilk müdahale ardından yoğun bakımda tedavi altına alındı. Özcan, burada yapılan tüm müdahalelere karşın yaklaşık 1 saat sonra öldü.
    Kızlarının ölüm haberiyle yıkılan ailesi sinir krizleri geçirdi. Yakınlarının yardımıyla ayakta durabilen baba Bekir Özcan, “Keşke kızıma okutamayacağımı söylemeseydim. Keşke, durumumuz iyi olsaydı da, bütün çocuklarımı okutabilseydim. Şimdi ben bu acıyla nasıl yaşarım” diye ağıt yaktı. Bahar Özcan'ın ikiz kız kardeşi de, “Kardeşim okumayı çok istiyordu” diyerek gözyaşı döktü.
    Doktorlar, ‘Şüpheli ölüm’ raporu verirken, Bahar Özcan’ın ilaç içerek intihar etmiş olabileceğini bildirdi. Özcan'ın kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için cesedi otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

milliyet

15 yaşındaki Bahar'ın şüpheli ölümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölümün yaşı yoktur!!

ölümün yaşı yoktur!!

Istırap içindeyim.Artık ben bir istatistiğim.Buraya ilk geldiğim zaman kendimi çok yalnız hissettim.Çok kederliydim ve bana ilgi ve anlayış gösterilmesini bekliyordum. Bu olmadı.Sadece,vücutları en az benimki kadar kötü berelenmiş binlerce başka insan gördüm.Bana bir numara verildi ve trafik kazasında ölenler bölümüne gönderildim. Öldüğüm gün,okulda sıradan bire gündü.Otobüse binmiş olmayı...
  2. Irak'ta 15 yaşında canlı bomba

Irak'ta 15 yaşında canlı bomba

Canlı bombaları filmlerde izlerdik. Bu kez gerçeğine şahit olduk. Irak'ın Bakuba kentinde dehşet görüntüler vardı. Irak’ın Sünni çoğunluklu Bakuba kentinde üzerinde intihar saldırısı düzenlemek için kullanılan bombalı kuşak bulunan 15 yaşındaki bir kız, Iraklı güvenlik görevlileri tarafından yakalandı. Önceki gün bir kontrol noktasına yaklaşırken, elbisesinden sarkan bir cismin görülmesi...
  3. Baba 13, Anne 15 Yaşında

Baba 13, Anne 15 Yaşında

13 yaşındaki Alfie Patten'ın 15 yaşındaki kız arkadaşından bebek sahibi olması İngiltere'de büyük yankı buldu. İngiltere'de 13 yaşındaki Alfie Patten'ın baba olmasının yankıları sürerken, gazetelerde Alfie'nin ailesiyle ilgili birbirinden ilginç haberler yer aldı. Daily Mail gazetesi, 13 yaşındaki baba Alfie'nin halen 20'li yaşlarında olan ablasının da, Alfie'nin baba...
  4. Tarkan'ın şirketinde şüpheli ölüm

Tarkan'ın şirketinde şüpheli ölüm

Allahın verdiği canı ancak allah alır intahar ettiyse ama kocası öldürdüyse yazıklar olsun gencecik bi hayat solup gitmiş:( BEŞİKTAŞ'TA TARKAN'IN ORTAĞI OLDUĞU HİTT PRODÜKSİYON ŞİRKETİNİN ÇALIŞANLARINDAN AYŞEGÜL GÜRPINAR İŞYERİNDE ÖLÜ BULUNDU. POLİS OLAYIN İNTİHAR MI CİNAYET Mİ OLDUĞUNU BELİRLEMEK İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLADI İddiaya göre, Ayşegül Gürpınar'ın kardeşi, eniştesinin...
  5. Hz Muhammet kaç yaşında öldü

Hz Muhammet kaç yaşında öldü

Hz Muhammet kaç yaşında öldü Selam millet Hz Muhammet kaç yaşında öldü? Bu konuda cevap bekliyorum sizden

Sayfayı Paylaş