gebe
  1. quenn

quenn Forum Okuru

15 yaşındayım ilişki yaşadım hamilemiyim çok korkuyom

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında quenn tarafından paylaşıldı.

15 yaşındayım istemeden bi hata yapıp erkek arkadaısmla ilişkiye girdim ama çek boşal yaptı ne olur ne olmaz diye aradan 10 gun geçti tanıdıgım doktordan kan testi yaptırdım ve evde kan testi yaptırdım negatif cıktı aradan 1 ay geçti yani bu ay adetim 13 gun gecikti ve gobegimin biraz altı karnımın sol alt tarafı ve belim agrımaya başladı bişeyler batıyor gibi oldu bazen sonra bende korktum bu ay yeniden gidip kan testi ve evde test yaptırdım yine negatif cıktı doktor hamilelik degil kesin ustune basarak soyledi ama ben cok korkuyorum affınıza sıgınarak söylüyorum cok büyü bi hata yaptım ve cok pismanım sizce boylemidir lütfen yardım edin

2. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.938
    Ödül Puanları:
    113
    Testleriniz negatif gebelik söz konusu değil..Her mens gecikmeside gebelik değil..

15 yaşındayım ilişki yaşadım hamilemiyim çok korkuyom konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlişkilerde Yaş Farkı

İlişkilerde Yaş Farkı

ilişkilerde yaş farki ilişkilerde yaş farkı farkı olan ilişkiler kadın erkekten büyükse ilişkide Birbirine aşık bir kadınla bir erkek ve evlilikle gelen mutlu son... Peki ya aradaki büyük yaş farkı? İlişkinin geleceği için belirgin bir tehdit mi, yoksa avantaj mı? Bir kadın yaşça kendisinden çok büyük ya da çok küçük bir erkekle ilişki kurarsa mutlu olabilir mi? Böyle bir ilişkinin çok zayıf...
  2. hamilemiyim acaba dün ilişki yaşadım da yardım edin

hamilemiyim acaba dün ilişki yaşadım da yardım edin

Merhaba arkadaşlar dun esmle ilişkiye girerken ilk defa karnimda ve kasiklarimda agri oldu.ilişkiden sonra yarim saat kadar devam etti.duş alirken bile zorlandim.bir yillik evliym ilk defa oldu.birde gecen ay ilk defa korunmadik.ama adet gunumden bir gün önceydi.hamile olabilir miyim.
  3. Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

acil kontrasepsiyon nedir,korunması ilişki sonrası gebelik şansı,korunmasız ilişkiyle hamile kalınırmı,korunmasız ilişki ve hamilelik hakkında bilgiler Korunmasız girilen bir cinsel ilişkiden veya kullanılan yöntemin başarısından şüphelenilen durumlarda ilişki sonrası gebeliğin olmasını engellemek amacıyla kullanılan yöntemlerdir. Bu amaçla, en sık olarak hormonlar yöntemler...
  4. Korumasız ilişkiye girdim hamilemiyim?

Korumasız ilişkiye girdim hamilemiyim?

Mrhb adetimden 10 gün önce ilişkiye girdik yani korunmadık 10 günde hamile kalınırmı adetime 3 gün war 2 gündürde sanki adet olucakmışım gibi ağrı war hamilemiyim acaba acil cvp
  5. Sürtünme yolu ile ilişki yaşadım acaba hamilemiyim beyza

Sürtünme yolu ile ilişki yaşadım acaba hamilemiyim beyza

merhaba beyza hanım, sizden yanıt alamadım bir türlü ve çok huzursuzum geçen pazar günü sevgilimle ilişkiye girdim ama sürtünme ilişkisiydi vajen içerisine veya üzerine boşalma olmadı ve içeriye girmedi ama tek korktuğum şey zevk suyu ve adet haftamdı geçen hafta çarşamba günü oldum cumartesi günü bitti sizce hamile kalmam mümkün mü ? çok stres yapıyorum bu yüzden karın bölgemde ve belimde...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş