gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

::15 yıldır uyuyamıyor::

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ::15 yıldır uyuyamıyor:: Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde ikamet eden 65 yaşındaki Zülfi İpek, uykusuzluk hastalığına yakalandığını ve 15 yıldır uyuyamadığını öne sürdü. Ergani'nin Cömert köyünde yaşayan Zülfi İpek, 15 yıldır uyumuyor. 50 yaşına kadar çiftçilikle uğraşan ve o güne kadar ciddi bir rahatsızlığı bulunmayan İpek, 15 yıl önce ortaya çıkan uykusuzluk problemi nedeniyle adeta işkence çekiyor.Zülfi İpek, uykusuzluk hastalığının geçici olduğunu düşünerek sabah saatlerine kadar televizyon izlediğini belirtti. İpek, "Uykusuzluk hastalığına yakalandıktan sonra her yolu denedim. İki ay Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gördüm. Burada netice alamadım daha sonra Elazığ'daki hastanelerde tedavi gördüm. Birçok doktor gezdim, uykusuzluk hastalığıma çare bulunamadı. Bu hastalığa hiçbir anlam veremiyorum. 15 yıldır uykuya hasret kaldım. Bütün gün uyumak istiyorum. Ancak başaramıyorum" dedi.Zülfi İpek'in uykusuzluk hastalığı en çok eşi Esma İpek'i rahatsız ediyor. Kocasının rahatsızlığı nedeniyle sıkıntı çektiğini anlatan Esma İpek, "Eşim 24 saat ayakta. Sabaha kadar geziyor, oturuyor uzanıyor, gözüne uyku girmiyor. Tam 15 yıldır bu çileyi çekiyor. İlk başlarda uyuyamadığı zaman ben de çok sıkıntı çekiyordum. Şimdi biraz alıştım, ama yine de onun bu hali benim de uykumu kaçırıyor" şeklinde konuştu.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ::15 yıldır uyuyamıyor::
    yazık yaa..komık drama:D

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ahh yazık ya rabbim ona acil şifalar versin tez zamanda inşallah

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Allah yardım etsin

::15 yıldır uyuyamıyor:: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 15 yıl daha uzun yaşayın

15 yıl daha uzun yaşayın

Alman bilim adamları şeker ve E tüketimi konusunda ilginç bir teori geliştirdi. Bu yöntemle yaşam süresi yüzde 25 uzayacak. Alman bilim adamları şeker ve E tüketimi konusunda ilginç bir teori geliştirdi. Bugüne kadar şekerin zararları biliniyor ancak kuvvetli bir antioksidan olan E vitamininin kalp sağlığını koruduğu, diyabeti önlediği düşünülüyordu. Jena Üniversitesi’nde yapılan bir...
  2. 15 yıl sonra Hisar'da

15 yıl sonra Hisar'da

15 yıl sonra Hisar'da Rumelihisarı Konserleri, 3 yıl aradan sonra büyük bir organizasyonla dönüyor. On Yapım tarafından organize edilen Rumelihisarı Konserleri, 3 yıl aradan sonra büyük bir organizasyonla dönüyor. 26 Temmuz-30 Ağustos arasında 35 gün sürecek konserlerde İlhan İrem, 15 yıl aradan sonra yeniden Rumelihisarı'nda sahneye çıkacak. Sibel Can ise 1 Ağustos'taki...
  3. 15 yıl sonra mayolu

15 yıl sonra mayolu

Cenker aaaEL Hürriyet muhabirine yakalanan Tansu Çiller, 15 yıl sonra bir kez daha mayolu görüntülendi. Başbakan olduğu yıllarda, Antalyadaki evinin boş havuzunda güneşlenirken mayolu haliyle Hürriyet muhabirine yakalanan Tansu Çiller, 15 yıl sonra bir kez daha mayolu görüntülendi. Uzun bir aradan sonra eşi Özer Çiller ile birlikte Bodrumda ortaya çıkan Çiller, pek çok ünlü gibi gazetecilere...
  4. Muhteşem Valide Sultan 15 yıldır aşksız

Muhteşem Valide Sultan 15 yıldır aşksız

muhteşem yüzyıl valide sultan, muhteşem yüzyıl nebahat çehre, nebahat çehre aşkı, nebahat çehre yaşı Muhteşem Yüzyıl'ın Valide Sultan'ı yaşına rağmen büyüleyici güzelliği ile 15 yıldır aşkıszımış Melek'lerim. Ben bu haberi görünce "nasıl olur, o kadar da güzel bir kadın" demiştim. Ama aşk işte güzelliğe bakmıyor değil mi Melek'ler? :) İşte o haber! Muhteşem kadın 15 yıldır...
  5. Barış Manço Öleli 15 Yıl Oluyor...

Barış Manço Öleli 15 Yıl Oluyor...

barış manço, barış manço haberleri, barış mançonun ölümü Sevgili melekler, aramızdan ayrılalı tam 15 yıl olan büyük sanatçı Barış Manço, 2 Şubat günü çeşitli etkinliklerle anılacak. 7'den 77'ye tüm halkın beğenisini toplamış, Devlet Sanatçısı ünvanlı Manço için bu yıl da ailesi ve sevenlerinin katılımıyla etkinlikler düzenlendi. Bunlardan ilki Barış Manço Vapur Etkinliği... 2...

Sayfayı Paylaş