gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

15. yüzyılın buluşları nedir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Lütfen birisi bana 15. yüzyılın buluşları nedir? yazabilir miiii

15. yüzyılın buluşları nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüzyılın buluşları

yüzyılın buluşları

1900 yılından günümüze dek yaşantımızı değiştiren 100 önemli buluş arasında sonuncusu ve belki de en büyüğü İnternet oldu. İşte yüzyılın en önemli buluşları: 1. Taşınabilir fotoğraf makinesi (1900), 2. Ataç (1901), 3. Köpek bisküvisi (1902), 4. Oyuncak ayı (1902), 5. Jiletli tıraş makinesi (1903), 6. Gofretli dondurma (1904), 7. Kabartma tozu (1907), 8. Fort-T-Modeli, ilk seri üretilen araba...
  2. Buluş yapan bilim adamlarının ortak özellikleri nelerdir

Buluş yapan bilim adamlarının ortak özellikleri nelerdir

Buluş yapan bilim adamlarının ortak özellikleri nelerdir, bilim insanlarının ortak özellikleri maddeler halinde BİLİM: Tarafsız gözlem ve deneylerle elde edilen düzenli bilgiler topluluğudur. Bilim Adamının Özellikleri Bilim adamı meraklıdır ve iyi bir gözlemcidir. Bilim adamı karalıdır. Şüphecidir. Çalışmalarının sonucuna ulaşıncaya kadar sürdürür. Bilim adamı objegtif ve titizdir....
  3. einsteinin yaptığı buluşlar nelerdir?

einsteinin yaptığı buluşlar nelerdir?

einsteinin yaptığı buluşlar nelerdir? bu konuda bana da bilgi verirseniz çok sevinirim çünkü her buluşu einsteinin sanmaya başladımda :D
  4. Türklerin Buluşları Nelerdir cevap yazın

Türklerin Buluşları Nelerdir cevap yazın

Türklerin Buluşları Nelerdir bu konuda kim ne biliyor bana cevap verecek bir arkadaş yada arkadaşlar var mı aranızda?
  5. En Faydalı Buluşlar neler buyrun öğrenelim melekler

En Faydalı Buluşlar neler buyrun öğrenelim melekler

Faydalı Buluşlar En İlginç ve Faydalı Buluşlar http://www.meleklermekani.com/icatlar-ve-buluslar/184426-milattan-sonraki-icatlar-ve-buluslar.html paylaşımımızdan sonra şimdi de sizlere en ilginç buluşlar neler sunuyor ve insanoğlunun hayatında ki en faydalı buluşlar hakkında bilgiler aktarıyoruz. Sakarin Kimyager Constantin Fahlberg, iş sonrası elini yıkamadığı için tarihteki en...

Sayfayı Paylaş