gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

16 aralık adetimin ılk gunuydu 29 aralık korunmasız bir geceydi. hamilemiyim acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hamilemiyim acaba slm arkadaslar
    16 aralık adetimin ılk gunuydu 29 aralık korunmasız bir geceydi. bebeğimiz olsun istiyorum daha 1.5 aylık evliyiz yaşım 26 bana yardımcı olun test yapmadan nasıl anlarız bide daha adetime 1,5 hafta felan var midem bulandı bugun halsızım

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

16 aralık adetimin ılk gunuydu 29 aralık korunmasız bir geceydi. hamilemiyim acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün (16 Aralık) Doğanlar

Bugün (16 Aralık) Doğanlar

16 aralıkta doğanların özellikleri 16 aralıkta doğanlar aralık doğanlar doğanların burcu Bugün yani 16 Aralık'da doğanların genel özellikleri nelermiş meleklerim :tik: Hedefleri zaman kavramıyla ilintili olduğu için, yaşama adeta yarış gözüyle bakarlar. Yakın aile ilişkilerinde kardeşleriyle kişisel bağları güçlü olacak ve onların bir çok sorunlarına ortak olacaklardır. Dünyanın bir çok...
  2. Bugün (29 Aralık) Doğanlar

Bugün (29 Aralık) Doğanlar

29 aralık doğanlar 29 aralıkta doğanlar Bugün yani 29 Aralık'da doğanlar hakkında kısa bir bilgiye sahip olmak isterseniz buyrun melekler :dil::dil: Kibar ince ve sevimli yapıları sayesine, girdikleri çevrelerde kendilerini sevdirirler. En belirgin özellikleri, ellerindeki değerleri koruma eğilimleridir. İşlerini gizli tutmaktan hoşlanırlar. Üzerlerine aldıkları her konuyu başarıya götürmek...
  3. klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim

klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim

klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim 7 aydır bu hapları kullanıyorum ilk kez böyle birşey oldu kızlar cevap bekliyorum
  4. 26 günde bir adet görüyorum hamilemiyim?

26 günde bir adet görüyorum hamilemiyim?

hamilemiyim? arkadaşlar ben enson ayın 31inde adet gördüm 26günde bir adet görüyorum yani bu ayın 25inde adet görmem lazımdı ama olmadım ve sarı akıntım geliyo bel ağrım ve tek taraflı kısa kasık arılarım oluyo bugünde baş ağrım başladı test yaptım ama negatif çıktı bilgisi olan varmı acaba hamile olabilirmiyim ilginiz için şimdiden tşkrler.
  5. 15 gündür adet olmuyorum acaba ben HAMİLEMİYİM???

15 gündür adet olmuyorum acaba ben HAMİLEMİYİM???

MERHABA , BU GÜN 15 GÜN OLDU ADETİM GEÇİKELİ 5. GÜN KAN TESTİ YAPTIM ÇIKMADI.DÜN EVDE TEST YAPTIM YİNE BİŞİ YOK İLK DEFA BU KADAR GEÇİYOR. ARA ARA KASIKLARIM VE BELİM FECİ ŞELİKDE AĞRIYOR. BAZEN ADET OLDUM DİYİYORUM AMA YİNE BİŞİ YOK. ÇILDIRMAK ÜZEREYİM. HARARET BASIYO SÜREKLİ HEMİLEDE DEGİLİM NE OLDU BANA FİKRİ OLAN VARMI ACİLLLLL

Sayfayı Paylaş