gebe
  1. gül deniz

gül deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

16 haftalık hamile arkadaşlar hadi burda paylaşalım yaşadıklarımızı,kontrollerimi:)

Konu, 'Gebelik' kısmında gül deniz tarafından paylaşıldı.

Ben 16 haftamı bugün doldurdum ve çok heycanlıyım,çünkü 1 hafta sonra cinsiyetini öğrenicem,ayrıca arkadaşlar bişey sorucam,bebeğinizi kıpırtılarını hissettinizmi,hissettiyseniz en çok ne tarafta kıpırdıyo:)

2. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    bende 19 haftalık4 günlük hamişim ben hala yeni yeni hisediyorum kzımı cinsiyete göre farkediyomuşşşş.. ve sen hangi testleri yaptırdın..

gül deniz bunu beğendi.
  3. gül deniz

gül deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    ben şimdiye kadar sadece ikili testi yaptırdım,tabi bide rutin kan idrar tahlilleri,ikili testim normalindende güzelmiş doktorum öyle söyledi.ben hissediyorum aslında kıpırdadığını ve sürekli solda ,arada çok nadir sağ tarafta bişeycikler oluyo:) evet erkek daha erken kıpırdarmış ama bende kızım olacağını düşünüyorum:) kilo alma oranlarım kızı işaret ediyo:):)

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  4. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben 18+0 kızım olucak benım de 12 haftalıkken ogrendım ve kzızımkıpırdıyor arada cocugumm

gül deniz bunu beğendi.
  5. gül deniz

gül deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    benim doktorum sağolsun 4 aylık olmadan söylemiyo garantici adam :) olsun beklemek çok heycanlı,hergece kendimi ultrasyonda görüyorum :D:D:D:kafayı bozdum cinsiyet rüyalarıyla:) neyseki az kaldı 5 gün sonra :)

16 haftalık hamile arkadaşlar hadi burda paylaşalım yaşadıklarımızı,kontrollerimi:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalamayanlar sorunlarımızı burada paylaşalım

hamile kalamayanlar sorunlarımızı burada paylaşalım

hamile kalamayanlar gebe kalamayanlar hamile kalamayanların sitesi kalamayanlara tavsiyeler düşükten sonra mrb ben 2 senelik ewli bi bayanım 1.5 senedir korunmadığımız halde gebe kalamıyorum ve şuanda tedavi aşamasındayız 2 aydayız ve yine başarısız olduk çok üzüzlüyorum acaba benimle aynı şeyleri yaşayan kaç bayan var aranızda......
  2. görümce club burda hadi

görümce club burda hadi

istediginizi yazin görümcenize.. ah ah o görümceler :-)
  3. Hayatınızda Yaşadığınız Süpriz, çok mutlu olduğunuz anları paylaşalım

Hayatınızda Yaşadığınız Süpriz, çok mutlu olduğunuz anları paylaşalım

Arkadaşlar hayatımızda ansızın kocamızın, arkadasımızın, cevremizin bize yaptığı sprizler ve hissetiklerimiz, çok mutlu olduğumuz anları paylaşabiliriz.Güzel bir paylaşım olacağına inanıyorum.
  4. gebelik 10 haftalık hamileyim

gebelik 10 haftalık hamileyim

10 haftalık hamileyim son bi kaç gündür aşırı derecede midem bulanıyor faka kusmuyorum bu normal mi?
  5. 16 haftalık hamileyim çok yoruluyorum neden

16 haftalık hamileyim çok yoruluyorum neden

Ben 16 haftiligm kucucuk bir is yapsam 5 dk ayakta dursm sirtim belim agriyor ayaklarmin uzerne basamyorum kalcma kramp giriyor normaldede vardi ama hamile olunca dahada artti neden olabilir.

Sayfayı Paylaş