gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

16 Mart ehliyet sınavına nerede gireceğimi şimdiden öğrenebilirmiyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

16 Martta ehliyet sınavına gireceğim.Kurstan öğrenirim tabi ama şimdi öğrenebileceğim bir link falan varmı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ehliyet almak için merakla bekleyenlere müjdeli haber geldi.16 Mart 2013 tarihinde yapılacak ve 2013 yılının 2. Ehliyet sınavı niteliğindeki sınav 16 Mart 2013 Cumartesi günü yapılacak. Sınav giriş yerlerinin ise bu hafta açıklanacağı bildirildi.16.03.2013 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılması planlanan Motorlu Taşıtlar Sürücü belgesi ehliyet sınav giriş yerleri 16 Mart 2013 ehliyet sınavının olacağı hafta açıklanacak.

16 Mart ehliyet sınavına nerede gireceğimi şimdiden öğrenebilirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ehliyet sınavında çıkan sorular

ehliyet sınavında çıkan sorular

belcika ehliyet sorulari ehliyet sinavi hollanda belcikada almak sorulari belcika sinav Ehliyet Sınavlarında bugüne kadar sorulmuş sorular. Maalesef Yüzde yüz gerçektir. Yorum yapmıyorum! Kaynak : Sürücü Kursu Eğitim Rehberi, Derya Dağıtım AŞ. 1 - Aşagıdaki işlemlerden hangisi ilkyardımdır? a) Yaralanan kişiyi dövmek b) İtfaiye çağırmak c) Komşuları yardıma çağırmak d) Kanamayı durdurmak...
  2. ehliyet sınavı

ehliyet sınavı

ehliyet duasi ehliyet sınavı zormu almanyada sinav sorulari almanyada sinavi sinav sorulari almanya melekler temmuzda ehliyet alacak olan varmı bn yeni kursa yazıldım ya da daha önce almış olan varsa yazsın lütfen kolaymı zormu bnce bni biraz motor zorluyacakmış gbi geliooo :angel:
  3. ehliyet sınavı soruları

ehliyet sınavı soruları

1 - Aşağıdaki işlemlerden hangisi ilkyardımdır? a) Yaralanan kişiyi dövmek b) İtfaiye çağırmak c) Komşuları yardıma çağırmak d) Kanamayı durdurmak 2 - İlkyardım çantası aracın neresinde bulunmalıdır? a) Arka sağ tekerin içinde b) Aracın içinde arka sağ tarafta. c) Motor kaputu içerisinde d) Ön torpido gözünde 3 - Shock pozisyonu aşağıdakilerden hangisidir? a) Sırt üstü yatış,...
  4. 2012 Ehliyet Sınav Soruları

2012 Ehliyet Sınav Soruları

2012 Ehliyet Sınav Soruları lazım bana lütfen yardımcı olun.
  5. ehliyet sınavı sonucunu tc kimlik no ile öğrenebilirmiyim?

ehliyet sınavı sonucunu tc kimlik no ile öğrenebilirmiyim?

Ehliyet sınavına girmiştim.Sonucu tc kimlik nosu ile sorgulayacağım bir link varmı acaba?

Sayfayı Paylaş