gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

16'lık gelinden eski sevgiliye ölümcül tuzak

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

İstanbul Sultanbeyli’de elleri bağlandıktan sonra boğazı bıçakla kesilip cesedi yakılan Selahattin Şenli’nin aynı yerde çalıştığı 16 yaşındaki T.Ö. ile zorla birlikte olmak istediği için öldürüldüğü ileri sürüldü. Olay şöyle gelişti: Aydost Ormanı’nda 5 gün önce yanmış bir erkek cesedi bulundu. Yakınlardaki Selahattin Şenli’ye ait minibüs incelemeye alındı. Yapılan araştırma sonucunda ölen kişinin Selahattin Şenli olduğu anlaşıldı.
    Şenli’nin, Soğanlık eskiden sahibi olduğu markette müdür olarak çalıştığı belirlendi. Polis, Şenli’nin telefonla en son yanında çalışan 17 yaşındaki T.Ö. ile görüştüğünü ortaya çıkardı. T.Ö. ile imam nikahlı eşi Bekir A.’yı gözaltına aldı. Genç kadın ifadesinde, Şenli’nin kendisiyle zorla birlikte olmak istemesi üzerine cinayetin işlendiğini söyledi. İddialara göre Selahattin Şenli ile daha önce birkaç kez cinsel ilişki yaşayan T.Ö., daha sonra birlikte olmak istemedi.

Bekir A. da “Eşim onun kendisiyle zorla birlikte olmak istediğini anlattı. Ben de Şenli ile buluşarak ormanlık alana getirmesini istedim. Oraya gelince karşılarına çıktım. Ellerini bağladım ve öldürdüm. Daha sonra da tanınmaması için benzin dökerek yaktım” dedi

16'lık gelinden eski sevgiliye ölümcül tuzak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eski sevgiliden arkadaş olurmu?

eski sevgiliden arkadaş olurmu?

evet bayanlar bir sevgiliniz vardı ama olmadı ayrıldınız peki onla daha sonra arkadaş kalabilirmisiniz?ydrumları alayım please:D
  2. eski sevgiliye sms

eski sevgiliye sms

Eweet Eski sevgilinizin size atma olasılığı olan sms lere karşı antismsler::- seni hala seviyorum!- performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten- seni hala özlüyorum...- tütün bas gecer- nasıl gidiyor hayat?- senden sonra bayağı bi güzelleşti, sağol- yeni sevgilinle aran nasıl?- cok güzel, gecede beş yapıyoruz-mesaj attiginiz kisinin ilgi alani disindasiniz, lütfen daha sonra tekrar...
  3. eski sevgiliye sms cevapları

eski sevgiliye sms cevapları

daha önce verildiyse özür dilerim ama araştırdım ki böyle bişe yoktu Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! - gerçekten unuttun mu? - sen de kimsin? - seni hala seviyorum! - performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten - seni hala özlüyorum... - tütün bas geçer - nasıl gidiyor hayat? -senden sonra bayağı bi güzelleşti, sağol - "mesaj attığınız kişinin ilgi...
  4. Eski sevgiliden arkadaş olmak

Eski sevgiliden arkadaş olmak

berbat bir durum hele o kişi hala seviyor iseniz ve o size kankim diyorsa Allah sabır versin size
  5. şenlendirici eski sevgilisiyle kaçamakta!

şenlendirici eski sevgilisiyle kaçamakta!

Hüsnü Şenlendirici Amsterdam'da eski sevgilisi ünlü mankenle kaçamak yaptı. İkili lüks bir otelde beş gün beş gece geçirdi. Hüsnü Şenlendirici'nin klarneti Amsterdam'da aşka geldi! Şenlendirici, çıktığı Avrupa turnesi kapsamında Hollanda'ya da gitti. Ünlü klarnetçiye Amsterdam'da, eski sevgilisi Ece Gürsel eşlik etti. İkili, Mövenpick Otel'de kalıp beş gün, beş gece geçirdi. Almanya...

Sayfayı Paylaş