gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

17 Aylık Bebekler İçin Fırında İki Sütlü Muhallebi Yapılışı

Konu, '* Bebeklere Özel Menü' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Fırında 2 Sütlü Muhallebi (17 Ay) Tarifi Resimli Fırında iki Sütlü Muhallebi (17 Ay) Tarifi

Sevgili melekler, daha önce forumumuzda 17 aylık bebeklerin beslenmesi konusunda sizlerle bazı paylaşımlarımız olmuştu. Bu yazımızda ise yine 17 aylık bebekler için fırında iki sütlü muhallebi tarifi vemek istiyoruz sizlere.. :)

FIRINDA İKİ SÜTLÜ MUHALLEBİ (17 AY)

1/4 litre süt
    1/4 litre hindistancevizi sütü
    2 yumurta
    75 gr şeker
    1 paket vanilya

Sütleri beraberce fırın kabına koyun, içine yumurtaları kırın beraberce çırpın. Şeker ve vanilyayı katın. Fırın kabını 150 derece fırında 45 dakika pişirin. Bebeğinize kaşıkla yedirin.

17 Aylık Bebekler İçin Fırında İki Sütlü Muhallebi Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler İçin Fırında Elma Tatlısı

Bebekler İçin Fırında Elma Tatlısı

Elma tatlısını tatlandırmak için ben akçaağaç şurubu kullandım. Bunun yerine pekmez yada bebeğiniz bir yaşından büyükse ballada tatlandırabilirsiniz. Balı elmalar soğuduktan sonra ilave edin. Malzemeler 2 orta boy elma 1 yemek kaşığı akçaagaç şurubu 1 yemek kaşığı öğütülmüş ceviz yarım çay kaşığı tarçınElma Tatlısının Yapılışı Elmaları rendeliyerek bir iki damla limon, iki yemek kaşığı su ile...
  2. Bebekler için fırında elma tatlısı

Bebekler için fırında elma tatlısı

BEBEKLER İÇİN FIRINDA ELMA TATLISI... Malzemeler 2 orta boy elma 1 yemek kaşığı akçaagaç şurubu 1 yemek kaşığı öğütülmüş ceviz yarım çay kaşığı tarçın Elma Tatlısının Yapılışı Elmaları rendeliyerek bir iki damla limon, iki yemek kaşığı su ile karıştırın. Başka su ilave etmeye gerek yok. Elmalar kendi saldıkları elma suyu içinde pişiyorlar. Tarçın ilave edin ve küçük bir fırın kabında...
  3. 17 Aylık Bebek İçin Krep Tarifi Buyrun

17 Aylık Bebek İçin Krep Tarifi Buyrun

bebek için krep bebek krep tarifi Sevgili melekler, yaz sıcaklarında bebeklerinize yedirebileceğiniz 12 aylık bebeklere özel dondurma tarifimizin ardından daha büyük 17 aylık bebekler için doyurucu ve besleyici bir tarifle karşınızdayız :) Bebek krep tarifi .Hemen tarifimize geçiyoruz :) Malzemeler 525 gr un 1 tutam tuz 1 tutam yemek sodası toz şeker 5 yumurta 50 cl süt içine pirinç...
  4. Fırında 2 Sütlü Muhallebi (17 Ay) Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Fırında 2 Sütlü Muhallebi (17 Ay) Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Merhaba bebeğim 17 aylık ve onun için Fırında 2 Sütlü Muhallebi tarifi arıyorum hani şu hem bildiğimiz sütle yapılan hemde hindistan cevizi sütüyle yapılan varya ondan adı 2 sütlü olmuş zaten :) Aranızda Fırında 2 Sütlü Muhallebi (17 Ay) Tarifi bilen varsa lütfen yazsın bana da.
  5. 20 aylık Bebekler için Peynirli Patates Püresi yapılışı burada

20 aylık Bebekler için Peynirli Patates Püresi yapılışı burada

Peynirli Patates Püresi Nasıl Yapılır Bebekler için Peynirli Patates Püresi Merhaba Sevgili Melek'ler sizlere bu yazımızda bebek mama yemekleri listenize bir yenisini daha ekliyeceğiniz, besin değeri yüksek yiyeceklerden olan bebekler için peynirli patates püresi tarifi paylaşıyoruz. Peynirli Patates Püresi için gerekli olan malzemeler 2 adet orta boy patates 1.5 su bardağı süt 1 çay...

Sayfayı Paylaş