17 Temmuz Günlük Burç Yorumları

zabitan

Yeni Üye
Üye
17 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Meleklerim işte 17 Temmuz burç yorumlarınız okuyun bakalım :tik:

KOÇ Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Çok canlısınız ve size keyif veren enerjiler taşıyorsunuz. Yaratıcı konulara zaman ayırmak ve bununla ilgili yenilikler sizi hayata daha çok bağlıyor. Kendinizi ortaya koymanız için çok güzel fırsatlar elde edeceksiniz. Aşk hayatınızda çok coşkulu ve olabilirsiniz ama, öğleden sonra günlük rutinlerinizi ele almanız dışında, ertelediğiniz işlerle ilgilenmeniz gerekecek.

BOĞA Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs) Birçok konuyu yeniden gözden geçirmek istiyorsunuz. Özellikle eve ait tamamlanması gereken işleriniz devam ediyor. Ayrıca anne ya da baba ile ilgili uğraşlar sizi yakında ilgilendirecek. Daha fazla çaba göstererek pek çok işinizin üstesinden gelebilir ve kendi kaynaklarınıza göz atabilirsiniz. Öğleden sonra çocuklarınızla ilgilenmeniz gereken konular olacak.

İKİZLER Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran) Günlük hayatınıza daha fazla iletişim ve hareket katacak konularla ilgili olacaksınız. Enerjinizi doğru kullanmaya çalışmalısınız zira, yakınlarla alakalı gelişmeler sizi uğraştırabilir. Ayrıca kardeşlerinizle olan ilişkilerinizi yeniden toparlama gereğiniz olacak. Eğitim konularınız devam ederken, öğleden sonra eve ait uğraşlarınız önem kazanacak.

YENGEÇ Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz) Maddi konular önceliğiniz olmaya devam ediyor. Beklenmedik kazançlar elde etmeniz söz konusu olabilecek. Para durumunuzla ilgili önemli kararlarınız sizi yatırıma yöneltebilecek. Aşırı harcama yapma arzunuzu kontrol etmelisiniz. Öğleden sonra yakınlarınızla ilişkiler gündeminize gelmeye başlarken, eğitim alanında size hareketlilik katacak gelişmeler olacak.

ASLAN Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos) Burcunuzdan geçen Ay sizi ön plana çıkaracak ve dikkat çekeceksiniz. Girişimlerinizde hevesli bir tutum izleyecek ve kişisel konularınıza odaklanmanız kolay olacak. Başarınızı destekleyen yeni olanaklar elde etmeniz de hayatınızı kolaylaştırıyor. İlişkilerinizde sizi duygusal anlamda etkileyecek güzel gelişmeler var. Öğleden sonra kişisel önceliğiniz maddi alan olacak.

BAŞAK Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)Sizi zorlayan koşulları artık geride bırakmalısınız. Duygusal anlamda rahatlamanız söz konusu. Zira size iyimserlik getiren imkânlarınız öne çıkacak. Öğleden sonra kendinize olan güveninizi yeniden ortaya koyacaksınız. Kişisel konularınızı netleştirmek ve ilişkileriniz hakkında olumlu kararlar alacaksınız. Dikkat çekeceğiniz imkânlar elde edeceksiniz.

TERAZİ Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim) Bugün rahat edebileceğiniz şartlar, geleceğe ait planlarınız ve arkadaşlarla beraber olacağınız imkânlar var. İçinde bulunduğunuz çevre size yeni sosyal olanaklar da getirebilecek. Grup çalışmalarında sizi hareketli ve hevesli kılan gelişmeler beraberinde, yaratıcı yanlarınızı ortaya çıkarmanız çok mümkün. Öğleden sonra sizi kısıtlayan koşullar içine girebilirsiniz.

AKREP Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım) Artık yeni hedefler belirlemek ve amaçlarınızı yeniden gözden geçirmek isteyeceksiniz. Bu alanda sizin önünüzü açacak koşulları belirlemekten yanasınız. Bu arada iş hayatınızda tamamlanması gereken işlerinizi ele almak durumundasınız. Bir an önce yapılması gereken işleriniz planlılık gerektiriyor. Öğleden sonra grup çalışmalarına yöneleceksiniz.

YAY Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık) Size güven veren koşullar ortaya çıkarken, hayata esnek bakabileceksiniz. Düşüncelerinizi yenileyeceğiniz fırsatlar çıkabilir ve ilişkilerden keyif alabilirsiniz. Yabancılarla bağlantılarınız size hareket getirecek. Eğitim konularındaki çabanızın sonuçlarını almanız artık kolaylaşıyor. Öğleden sonra iş hayatındaki gelişmeler içinde yer alacaksınız.

OĞLAK Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak) Ortaklaşa işlerinize önem vermeniz gerekiyor. Bu dönemde bazı hazırlıklar yapmalı ve zorunlu değişikliklere uyum göstermelisiniz. Aksi durumda aşırı hırsınızı kontrol etmeniz zorlaşabilecek. Parasal konularda ortağınızın sorumlulukları sizi kısıtlamaya devam ederken, öğleden sonra size rahatlık verecek pozitif koşullar içinde bulunabilirsiniz.

KOVA Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)Sorumluluklarınızın artabileceği ve evinize yönelik işleri ele almanız gerekiyor. Özellikle yakınlarla ilgili konular sizin için önem taşıyacak. Yerleşime ait yeni düşünceleriniz olabilir. Planlarınızı0 buna göre yapmalı ve enerjinizi yapıcı kullanmalısınız. Kaynaklarınızla ilgili kararlarınız devam ederken, öğleden sonra ortaklaşa paylaşımlarla ilgilenmeniz gerekecek.

BALIK Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)İş ortamındaki değişiklikler sizi zorlayacak ve yeni düzenlemeler yapmak durumunda kalacaksınız. Bir-çok şeyi doğru planlayarak üzerinizdeki yükten kurtulabilirsiniz. Öğleden sonra ortaklaşa konularınız ve ikili ilişkileriniz dikkat çekecek. Özellikle yeni anlaşmalar üzerinde durmanız ve kararlı olmanız gerekecek. Yeni ilişkiler size heyecan verebilir.

ASLAN Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos) Burcunuzdan geçen Ay sizi ön plana çıkaracak ve dikkat çekeceksiniz. Girişimlerinizde hevesli bir tutum izleyecek ve kişisel konularınıza odaklanmanız kolay olacak. Başarınızı destekleyen yeni olanaklar elde etmeniz de hayatınızı kolaylaştırıyor. İlişkilerinizde sizi duygusal anlamda etkileyecek güzel gelişmeler var. Öğleden sonra kişisel önceliğiniz maddi alan olacak.

Teşekkürler canım

BALIK Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

İş ortamındaki değişiklikler sizi zorlayacak ve yeni düzenlemeler yapmak durumunda kalacaksınız. Bir-çok şeyi doğru planlayarak üzerinizdeki yükten kurtulabilirsiniz. Öğleden sonra ortaklaşa konularınız ve ikili ilişkileriniz dikkat çekecek. Özellikle yeni anlaşmalar üzerinde durmanız ve kararlı olmanız gerekecek. Yeni ilişkiler size heyecan verebilir.

YENGEÇ Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz) Maddi konular önceliğiniz olmaya devam ediyor. Beklenmedik kazançlar elde etmeniz söz konusu olabilecek. Para durumunuzla ilgili önemli kararlarınız sizi yatırıma yöneltebilecek. Aşırı harcama yapma arzunuzu kontrol etmelisiniz. Öğleden sonra yakınlarınızla ilişkiler gündeminize gelmeye başlarken, eğitim alanında size hareketlilik katacak gelişmeler olacak.

Tatlım teşekkürler

İKİZLER Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran) Günlük hayatınıza daha fazla iletişim ve hareket katacak konularla ilgili olacaksınız. Enerjinizi doğru kullanmaya çalışmalısınız zira, yakınlarla alakalı gelişmeler sizi uğraştırabilir. Ayrıca kardeşlerinizle olan ilişkilerinizi yeniden toparlama gereğiniz olacak. Eğitim konularınız devam ederken, öğleden sonra eve ait uğraşlarınız önem kazanacak.

karmakarışık şeyler söylüyo ama o ne derse desin ben analdım galiba:):):) başarılar için yeni olanaklar varmış iyi hadi bakalım inş her şey güzel olur... teşekkürler zabitancım emeğine sağlık paylaşımın için canım...

Geri