gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

17 yaşında 7 çocuğu var!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 17 yaşındaki Pamela'nın üç hamileliğinden toplam yedi çocuğu var.

İlk olarak 2005 yılında, 14 yaşındayken oğlunu doğurdu. Sonra ise her iki hamileliğinde de üçüz kızlar doğurdu.

Pamela, annesi Magdalena'nın oturma odasında yatıyor çocuklarıyla birlikte ve ev işlerinde annesine yardım ediyor.

Genç kadının ilk oğlunun babası onları terk etti. İlk üçüz kızlarının babasını Pamela'nın ailesi kovdu. Yeni doğan son üçüz kızlarının babasını ise Pamela kendisi görmek istemiyor.

Magdalena, kızının fallop tüplerinin bağlanmasını talep etti ama Pamela'nın yaşı küçük olduğu için yasalar buna izin vermiyor.

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 17 yaşında 7 çocuğu var!
    Allahım nedir bu yaa cehalettden başka bişey değil hani mutlu bir evliliği olsa saygı duyalım fakat yazık yaaaa ne diyeyim Allah akıl fikir versin

17 yaşında 7 çocuğu var! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4 - 7 Yaş Döneminde Çocuk

4 - 7 Yaş Döneminde Çocuk

Bu dönem 4 ile 7 yaş arasındaki devreyi kapsar. Birinci bunalım dönemi ile ikinci bunalım döneminde yer alır. Bir bunalım dönemi değildir. Bunalımdan çıkan çocuğun, yeniden gireceği (daha sonraki yılarda) bunalıma iyi bir şekilde hazırlanabilmesi için değerlendirilmesi gereken bir çağdır. Bu dönem belki de çocuğun en faydalı ve en süratli bazı çıraklıklar geçirdiği devredir. Çocuk sosyal çevre...
  2. 1-17 YaŞ Arasi Çocuklarda Boy Ve Kİlo

1-17 YaŞ Arasi Çocuklarda Boy Ve Kİlo

Çocukların Yaşa Göre Normal Gelişme Takvimi yaşa göre boy ve kilo yaşlara göre boy ve kilo çocuklarda hesaplama yaşa hesaplama çocuk 1. AY YÜZÜSTÜ POZİSYONDA BAŞINI HAFİFÇE KALDIRIR, EMEKLEME HAREKETLERİ YAPAR ELİ YUMRUK ŞEKLİNDE SIKILIDIR. EŞYAYI ORTA HATTA KADAR GÖZYLE İZLER SESE TEPKİ GÖSTERİR. (GÖZ KIRPMA, HAREKET, SIÇRAMA) İNSAN YÜZÜNE BAKAR 2. AY BAŞINI 90 DERECEDE TUTAR ELİ YUMRUK...
  3. Yaş 17-ipek ongun

Yaş 17-ipek ongun

yaş on yedi kitabının ana fikri ipek ongun yaş on yedi kahramanları ipek ongun 17 kitapları serisi GENÇLERİN SORUNLARINA HAYATLARINA HİTAP EDEN KİTAPLAR VE GÜZEL ANLATIM BİÇİMİYLE İPEK ONGUNUN KİTAPLARINI ÇOGUMUZ OKUYORUZ YİNE BU KİTABIDA DİĞERLERİ GİBİ ÇOK GÜZEL GERCEKTEN..... KİTAP ADI: YAŞ 17 YAZARI: İPEK ONGUN SAYFA: 176 TÜRÜ: ROMAN YAYINEVİ: EPSİLON Yaş On Yedi bir...
  4. Sen benim 17 yaşımsın

Sen benim 17 yaşımsın

sen benim Sen benim 17 yaşımsın Deli çağımsın Sen benim ayakkabımın arkasına ilk basışımsın İ...lk cigaram, ilk ıslığım, ilk kızgınlığım, ilk aldanışımsın. Sen benim ilk ütülü gömleğim İlk şiirim,ilk kavgam, yaşamı ilk fark edişimsin. Sen benim 17 yaşımsın… Yazlık sinemanın kapısında, saçları taralı bir oğlan Cebimde iki gazoz parası, Gönlüne tarifsiz rüzgarlar dolar İki film bu akşam Birinde...

Sayfayı Paylaş