gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

170 kadın tutuklandı 20 mağaza kapatıldı

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

170 kadın tutuklandı 20 mağaza kapatıldı İran'da önceki gün yürürlülüğe giren şeriata aykırı giyinen kadınlara yönelik teftiş uygulamasının ilk iki gününde sıkı denetimler yapıldı. Polis 1347 kadına uygunsuz giyimlerinden dolayı ihtar verirken, 170 kadın tutuklanarak karakola götürüldü. Başkent Tahran'ın polis şefi Mehdi Ahmadi'nin tutuklanan 170 kadından 58'inin kurallara uygun giyineceklerine dair teminat imzalamaları karşılığında serbest bırakıldıklarını, diğerlerınin ise daha önce poliste kayıtları bulunduğu için mahkemeye sevk edildiğini söyledi. İslami kurallara uymayan elbise satan 20 giyim mağazası da kapatıldı. EŞLERE İLGİ AZALIYOR
    İran'ın muhafazakâr yayın organları uygulamaya destek verirken en ilginç açıklama İran Parlamentosu Kültür Komitesi üyesi Muhammed Taghi Rahbar'dan geldi: Manken gibi adınları sokakta gören erkekler kendi eşlerine olan ilgilerini kaybediyor...

http://www.sabah.com.tr/haber,289900...2808CA5C8.html

170 kadın tutuklandı 20 mağaza kapatıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mağaza

Mağaza

rüyada giyim mağazası görmek rüyada mağazaya girmek elbise mağazası görmek kıyafet mersin bebek mağazaları Bakınız; Dükkan.Genç bir erkek için faydalı bir işe; tecrübeli yaştakiler için kârlı ve kazançlı bir rızka; kadın için ev hayatında mutlu ve iyi bir ömür süreceğine işarettir. Genç bir erkek için yararlı bir işe işaret eder. Orta yaşlılar için kârlı bir işe yorumlanır. Kadın için aile...
  2. mağaza

mağaza

izmir büyük beden mağazaları izmirde büyük beden mağazaları istanbul abiye izmirdeki abiye istanbulda magazalari Firma Ünvanı : mağaza Açıklama : abiye, büyük beden abiye, büyük beden spor giyim, abiye modelleri, nişan abiyeleri, büyük beden elbiseler, büyük beden triko, bayan...
  3. Kadınların Asla Söylemeyeceği 20 Madde !

Kadınların Asla Söylemeyeceği 20 Madde !

1. Peki aşkım öyle olsun. 2. Bugün anneler günü annene gidelim. 3. Kaç çocuğumuz olsun hayatım? 4. Sen maç izlerken ben ütü yaparım. 5. Bugün Pazar istediğin kadar çarşıda kalabilirsin. 6. Yok hayatım istemem herşeyim var çok şükür... 7. ------------------------ 8. Seni seviyorum aşkım. 9. Annem seninle mutlaka evlenmem gerektiğini söylüyor. 10. Babam mesleginin gelecek vaad...
  4. Sadece Kadınların yapabileceği 20 şey

Sadece Kadınların yapabileceği 20 şey

kadınların yapabileceği işler bayanların yapabileceği işler 1- Hamile kalmak: Evet, bunda erkeklerin katkısı büyük ama çocuklarıyla asla kadınlar kadar yakın olamıyorlar! 2- Taklit etmek: Orgazm taklidi yapabilen erkek gördünüz mü hiç? Kadınlar doğuştan şanslı! 3- Yol sormak: Bilmediğimiz bir yolda arabamızı sağa çekip bir yabancıdan yolu tarif etmesi için yardım istemeye çekinmiyoruz. 4-...
  5. Sadece kadınların yapabildiği 20 şey!

Sadece kadınların yapabildiği 20 şey!

kadınların yapabileceği işler bayanların yapabileceği işler 1- Hamile kalmak: Evet, bunda erkeklerin katkısı büyük ama çocuklarıyla asla kadınlar kadar yakın olamıyorlar! 2- Taklit etmek: Orgazm taklidi yapabilen erkek gördünüz mü hiç? Kadınlar doğuştan şanslı! 3- Yol sormak: Bilmediğimiz bir yolda arabamızı sağa çekip bir yabancıdan yolu tarif etmesi için yardım istemeye...

Sayfayı Paylaş