gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

1700 lü Yıllardan Günümüze Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

eski gelinlik modelleri 1700 lü yıllar 1700 yıllar lü yılların kıyafetleri Arkadaşlar eski zamanlarda nasıl evlenildiğini, gelinliklerin ve damatlıkların nasıl olduğunu çok merak ederdim. Ve bim gibi merak edenler melekler için bir araştırma yaptım ve 1700 lü yıllardaki gelinliklerin nasıl olduğunu buldum. Gerçekten içlerinde çok güzel ileriki sezonlarda moda olacak modeller var.Sizlerde merak ediyorsanız güzel gelinlik modelleriyle başbaşa bırakıyorum sizi. [​IMG]

Bu gelinliği çok beğendim ve ileride moda olacaktır bence,harikaa

Son düzenleme: 8 Ekim 2009
1700 lü Yıllardan Günümüze Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1700'lerden Günümüze Gelinlikler...

1700'lerden Günümüze Gelinlikler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yılın tesettür gelinlik modelleri

yılın tesettür gelinlik modelleri

tesettür gelinlik modelleri bu yılın gelinlik modelleri yılın tesettür güzel burda bir birinden şık ve alımlı tesettür gelinlik modelleri buyrun beğenin :):)
  3. Geçmişten Günümüze Gelinlik Modelleri

Geçmişten Günümüze Gelinlik Modelleri

geçmişten günümüze gelinlik 1987 gelinlik modelleri geçmişten günümüze modelleri gecmişten saç kraliçe 1759 1785 1816 (Prenses charlottenin gelinligi) 1830 1864 1866 1840 1843 1845 1863 prenses...
  4. 1700'lerden Günümüze Gelinlik..

1700'lerden Günümüze Gelinlik..

Gelinlik, gelinlik tarihi, gelinlik modelleri, beyaz gelinlik, renkli gelinlikler, gelinlik resimleri, eski model gelinlikler, eski yılların gelinlikleri, geçmiş yıllara ait gelinlik modelleri, 1700'lü yılların gelinlikleri, 1800'li yıllar gelinlikler Gelinlikler çok uzun yıllardır düğün törenlerinin vazgeçilmez unsurları arasındadır. Düğün denildiği zaman çoğu kişinin ilk aklına gelen...
  5. 2014 Yılının Gelinlik Modelleri

2014 Yılının Gelinlik Modelleri

2014 gelinlik modelleri, gelinlik modelleri, şık gelinlik modelleri Bir genç kızın hayatının en özel ve mutlu günü olan evlendiği günde giyeceği gelinlik kadar modelide çok önemlidir. Bazen küçüklükten beri gelin adaylarının kafasında hayal ettiği gelinlik modelleri vardır ve bu hayalini gerçeğe döndürmek için evlendiği düğün gecesi hayalindeki gelinliği tercih eder. Bazen de aylar öncesinden...

Sayfayı Paylaş