gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

18+3 hamileyim diş ağrısından ölüyorum :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben 18+3 hamileyim ve iki gündür dişim ağrıyor bebeğime bir şey olur korkusuylada doktora gidemiytorum bana akıl verin nolur ne yapmalıyım

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın ziyaretçimiz doktorunuza danışın en doğru bilgiyi ondan alırsınız ancak hamilelikte dişçiye giden bir çok insanın da olduğunu unutmayın kaygılarınızı yenmeye çalışın, en kısa zamanda iyileşmeniz dileğiyle :)

3. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    sevgili ziyaretçi karanfil koy dişine inşallah geçerir faydasını görenler varmış geçmiş olsun :D

18+3 hamileyim diş ağrısından ölüyorum :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. diş ağrılarında, diş hastalıklarında, diş tedavisinde

diş ağrılarında, diş hastalıklarında, diş tedavisinde

diş iltihabı kana karışırsa iltihap kana karışırsa ne olur iltihap Diş ağrısı Diş ağrıları genellikle diş çürümesinden kaynaklanır. Şekerli besinlerin kalıntıları dişlere yapışır ve bakteriler için bulunmaz bir beslenme alanı oluşturur. Bu ortamda oluşan asitler dişin mineral yapısını eritir. Bakteriler bir tür görünmez katman oluştururlar. Diş plağı adı verilen bu katman, diş minesine...
  2. diş ağrısına son

diş ağrısına son

Arkadaşlar dişiniz agrırsa birkaç zeytin yapragını agzınızda iyice çigneyin.. acı küçümsemmeyecek derecede hafifleyecektir.. yada evinizde limon tuzu varsa agrıyan dişin yanında bekletin..
  3. Diş ağrısında okunacak dua

Diş ağrısında okunacak dua

Diş ağrısına iyi gelen dua Diş ağrısında okunacak dua Dişi ağrıyanlar hangi duayı okumalıdır Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve dişi ağrıyan tüm arkadaşlarımıza diş ağrısı için iyi gelen dua hangisi diyen misafirimize dişi ğrıyanların okuması gereken duayı paylaşıma açıyoruz. Diş ağrısı dayanılmaz bir ağrıdır ve hep gecenin bir köründe başlar. O anda yapabilecek çok fazla...
  4. Diş Ağrısını Ne Keser

Diş Ağrısını Ne Keser

Diş Ağrısını Ne Keser kızlar bana acilen dişimin ağrısını kesecek olan ne varsa yazın gece uyuyamadım :S
  5. 4+2 hamileyim diş ağrısına doğal çözümler var mı

4+2 hamileyim diş ağrısına doğal çözümler var mı

4+2 haftalık hamileyim ve müthiş diş ağrısı çekiyorum.ilk aylarda olduğum içinde hiç bir girişimde bulunulmuyor bebeğe zarar verir düşük olur diye.paroldan başka ağrı kesicide içemiyorum ki hiç kesmiyor.ben ne yapıcam nasıl dindiricem bu ağrıyı.3 gündür bu ağrıyı çekiyorumm.evde doğal ne yapabilirim

Sayfayı Paylaş