gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

18 aylık kızıma tuvalet alışkanlığı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızım 18 aylık acaba tuvalet alışkanlığı için nasıl bir zamanlama?Lazımlık almaya karar verdim.İçinizde bebeği 18 aylık olup tuvalet alışkanlığı kazanmış olan varmı ?

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Benim kizimda o kadardi cnm sen basla yavas yavas. Eger kacisirirsa altina falan sakin kizma sinirlenme daha beter olur. Biraz sabir isteyen bi durum. Allah yardimciniz olsun. Kolay gelsin :)

18 aylık kızıma tuvalet alışkanlığı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alışkanlık

alışkanlık

alışkanlık hikayeleri Gitgide alışıyorum sana.... Hiçbir alışkanlık bu kadar güzel olamaz... Ellerin ellerimden uzaksa nasıl güçsüzüm bilemezsin... Yanımda olduğun zamanlar; sigara dumanı gibi ciğerlerime doluyor, alkol gibi damarlarıma yayılıyorsun... Durmadan başım dönüyor verdiğin hazdan... Alışkanlıklar daima korkutur beni... Düşün ki ben yaşamaya bile alışkın değilim... Kendimi kendime...
  2. Bir Genç Kızın Tuvalet Macerası

Bir Genç Kızın Tuvalet Macerası

tuvaletini yapan kız tuvalet macerası tuvaletini yapan kızlar kadın görüntüleri kadının görüntüleri http://www.komikaze.net/karikani/Upd-rest40[1].swf
  3. 3 aylık kızımla ilgili

3 aylık kızımla ilgili

3 aylık bebeğim üst dudağını (sağ taraf) içe doğru yalayarak çekmeye başladı normal mi?
  4. 10 aylık kızım

10 aylık kızım

10 aylık kızım var ama halen hiç diş çıkarmadı aile hekimimize danıştım 15 ay a kadar çıkmazsa tekrar görüşelim dedi. ben 15 aydan sonra da hale çıkmazsa kızımda herhangi bir gelişim sorunu mu olur bunu merak ediyorum. cevabınız ,ç,n şimdiden teşekkürler...
  5. tuvalet alışkanlığı hakkında

tuvalet alışkanlığı hakkında

oğlum 2 yaşında çişini yaptıktan sonra söylüyor ama lazımlığa yapmıyor. ona tuvalet alışkanlığını nasıl kazandırabilirim bilgisi olan tecrübeli anneler yardımcı olabilirmi

Sayfayı Paylaş