gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

18. Bölüm özeti_ benim annem bir melek

Konu, 'Biten Diziler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Eve girip Neriman, Ece ve Nalan’ı rehin alan soyguncuların niyeti ciddidir. İstedikleri yapılmazsa üç kadını öldüreceklerdir. Gergin bir bekleyiş vardır. Bu arada soyguncular acıkırlar. Nasıl olsa yaşlı bir kadın, bize bir şey yapamaz diyerek Neriman’ın ellerini çözerler ve yemek hazırlamasını isterler. Elbette bu hayatlarının hatası olur çünkü karşılarındaki meşhur Bostancı’lı Neriman’dır. Neriman kendine has yöntemlerle soyguncuları alt eder ama olayı sürdürür. Erkeklerin onlara ne kadar değer verdiklerini test etmek için bir olanak geçmiştir ellerine. Bu durumu kullanarak Cahit, Çetin ve Metin’i perişan eder. Cahit ile Neriman’ın evlilik yıldönümleri gelmiştir. İkisinin hiç nikah resimleri yoktur ve bu Neriman’ın içinde hep bir ukde olarak kalmıştır. Çetin Metin Nalan ve Ece bir dümen tezgahlayarak onlara yeniden bir nikah yapmaya ve gelinlik, damatlık giymiş olarak resimlerini çekmeye karar verirler. Sonunda başarırlar resim çekmeyi ama hiç de istedikleri resim değildir bu.

18. Bölüm özeti_ benim annem bir melek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim Annem Bir Melek 13.Bölüm

Benim Annem Bir Melek 13.Bölüm

Bölüm Özeti: Metin, annesinin ilgisinden o kadar bunalir ki, annesinden korkusunu bile unutup, evden ayrilmaya karar verir! Neriman ise oglusunun onsuz yapamayacagina adi kadar emin oldugu için gikini bile çikarmaz… Ancak Metin’in gitme istegi geçici bir heves degil, ciddi bir karardir… Durumu anlayan Neriman, elbette bos durmaz ve seytana papucunu ters giydiren planlarindan birini daha...
  2. Benim Annem Bir Melek 16.Bölüm

Benim Annem Bir Melek 16.Bölüm

Bölüm Özeti: Apartmanda herkes kendine göre bayram için hazirliklar yapiyor. Siddik ile Hasila, Alicon Bey’in izin vermemesi nedeni ile bayram için köylerine gidememenin sikintisini yasamaktalar. Siddik bir yerlerden bir davul bulup, sanki Ramazan boyunca davul çalmis gibi dairelerin kapisina giderek bahsis toplar. Bu uyanikligi ile epey para kazanacagini düsünmüstür ama ondan daha uyaniklarin...
  3. Benim Annem Bir Melek 17.Bölüm

Benim Annem Bir Melek 17.Bölüm

Bölüm Özeti: Neriman ve Ece ortak piyango bileti alirlar. Bilet Ece de kalir ama Neriman kabuslar görür, kendi kendini yer ve ne yapip edip bileti Ece’den alir. Büyük ikramiye çikarsa gelininin kaçip gidecegini düsünmektedir. Bileti Neriman alinca bu kez de Ece kabuslar görmeye baslar. Sonunda ikisi de biletin kendisinde durmasi için mücadele etmeye baslarlar. Çekilis yaklastikça bu mücadele...
  4. Benim annem bir melek 22. bölüm özeti

Benim annem bir melek 22. bölüm özeti

Cahit maç seyretmek için hazırlık yapmaktadır. Her türlü hazırlığını yapıp televizyonun karşısına geçer ama tam o sırada Neriman evi süpürmeye başlar. İkisi arasında kavga çıkar ve Cahit maçı seyretmek için Ece’nin evine gider! Ece ve Çetin evlerinde bir aile büyüğünün olmasından çok hoşlanır ve Cahit’e her zamankinden daha da iyi davranırlar. Bu durum Cahit’in de öyle hoşuna gider ki,...
  5. Benim annem bir melek 23. bölüm özeti

Benim annem bir melek 23. bölüm özeti

benim annem bir melek babalarla dans benim annem bir melek dans yarışması Cahit bir sabah beli tutulmuş olarak kalkınca herkes onu bu dertten kurtarmak için çareler üretmeye başlar. Sonunda Nalan’ ın önerisi ile güzel bir masaj salonu bulup bir kaç seans masaj yaptırmasına karar verilir. Neriman bu fikri pek istemese de kabul etmek zorunda kalır. Cahit onu masaj salonuna götüren Çetin ve...

Sayfayı Paylaş