gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

1800 erkek içinde tek başına

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1800 ERKEK ARASINDA TEK BAŞINA. Habere bakın melişler ilk başlığına baktım okudum valla ne diyim okuyun ve görün. [​IMG]
    Bolu’da bin 800 öğrencinin eğitim gördüğü İzzet Baysal Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nin tek kız öğrencisi karnesini aldı.

İzzet Baysal Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinin tek kız öğrencisi olan Pelin Batur, karnesini müdür yardımcısı Güngör Arslan’ın elinden aldı.
    Bilgisayar Teknolojisi Bölümü 12. sınıfta okuyan Batur, notlarının iyi olduğunu belirterek, "Karnem iyi ama daha iyi olabilirdi. Üniversite sınavlarına hazırlandığım için okula fazla ağırlık veremiyorum. Notlarımdan genelde memnunun" dedi.
    Okulda tek kız olduğu için ilk başlarda zorlandığını anlatan Batur, hem arkadaşlarının hem de kendisinin artık buna alıştığını ve hiçbir zorluk çekmediğini belirtti.

Sömestr tatili başladı
    Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretimdeki yaklaşık 16 milyon öğrenci eğitim-öğretim yılının ilk yarısını tamamlayarak tatile girdi.

2010-2011 eğitim-öğretim yılının 20 Eylül 2010’da başlayan ilk dönemi dün sona erdi. Okulla bu yıl tanışan 1 milyon 226 bin ilköğretim öğrencisi ilk kez karne ile tanıştı. Yaklaşık 16 milyon öğrenci ve 600 bin öğretmen, 14 Şubat’a kadar tatil yapacak. 2010-2011 eğitim-öğretim yılının ikinci yarısı 14 Şubat 2011 Pazartesi günü başlayacak. Eğitim-öğretim yılı 17 Haziran 2011’de tamamlanacak.
    İkinci dönem, ilköğretim ikinci kademe öğrencileri ile lise son sınıf öğrencileri için sınav heyecanıyla geçecek. İlköğretim ikinci kademe öğrencileri Seviye Belirleme Sınavları’na (SBS) katılacak. Milli Eğitim Bakanlığı’nın sınav takvimine göre, SBS, ilköğretim 7. sınıf öğrencileri için 5 Haziran 2011’de, ilköğretim 8. sınıf öğrencileri için ise 4 Haziran 2011’de yapılacak. İlköğretim 5., 6. ve 7. sınıf öğrencileri ile lise 9., 10. ve 11. sınıflarda okuyan öğrencilerin katıldığı Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı (PYBS) 30 Nisan 2011’de gerçekleştirilecek. İlköğretim 8. sınıf öğrencileri için PYBS ise 4 Haziran’da düzenlenecek.
    Lise son sınıf öğrencilerinin katılacağı üniversiteye giriş sınavlarının ilk aşaması Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) 27 Mart 2011 Pazar günü yapılacak. Üniversiteye girişte ikinci aşama olan Lisans Yerleştirme Sınavları’nın (LYS) başvuru tarihi ise 18-27 Nisan 2011 arasında gerçekleştirilecek. LYS, 18-19 Haziran ve 25-26 Haziran 2011 tarihlerinde beş oturumda yapılacak.

2. gülçin gözde

gülçin gözde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hımm vala bravoo zor olsa gerek...ne diyelim kolay gelsinn

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    helal olsun valla ... 1800 erkekte 1 :)

kızda güzelmiş :)

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Helal olsun o kadar erkeğin içinde 1 tane kız kim bilir kaçtane teklif almıştır güzel ve aşık olunmucak gibi kız değil :D:D

5. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    Yahu kız bide güzel.Vallahi helal olsun ne denir.Allaha emanet olsun :)

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
  7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ailesi nasıl izin verdi acaba o kdr erkeğin olduğu okulda tek kızın o olmasına :)

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aynen aynen okadar erkek arasında nasıl izin vermiş ailesi ilginç.:)

1800 erkek içinde tek başına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tek başına

tek başına

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Herkese KarŞi Tek BaŞina

Herkese KarŞi Tek BaŞina

sarıyer merkez kafasına göre herkes herkese karşı tek başına SÜPER KOMİK MUTLAKA OKUYUN DERİM.. ''telefonun'' dedim,''hı?ne''dedi.telefonun dedim ..telefonun çalıyor,bakmayacak mısın?''amaaan boşver çalsın..diyerek umursamadı..eee ne yaptın bugün diye sordu nne yapayım evde oturdum sonrada geldim diye cevap verdim..kısa bir sessizlik oldu sen ne yaptın diye bu sefer ben sordum.hani geçen gün...
  3. tek başıma!!

tek başıma!!

-Tek Başıma- Yaşıyorsam eğer şu buruk birkaç satırda kırık kalbim sızlanıyor kırık dökük hayatımda sınıyorsa hayat beni eğer ama karıştı bi kere ruhum ruhsuzluğa alışmış aldatılmaya yitip giden sevinçlerin ardından hep bakmaya şimdi varsın olmasın umutlar kaybolsunlar karanlıkta çünkü kırığım ben şu kırık dökük hayatımda ağlıyorsam hep tek başıma..
  4. Meclis'te tek başına

Meclis'te tek başına

TBMM Genel Kurulu, Başkanlık Divanının oluşmaması nedeniyle toplanamadı. TBMM Başkanvekili Meral Akşener, Genel Kurulu saat 15.00'de açtı. Akşener'in, Başkanlık Divanı oluşamadığı için çalışmalara başlayamayacaklarını dile getirmesi üzerine, Bağımsız Tunceli Milletvekili Kamer Genç, yerinden kalkarak, bu açıklamaya itiraz etti. TBMM Başkanlığının, Meclis çalışmalarını engellediğini iddia...

Sayfayı Paylaş