gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

19 mayıs kutlama mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

19 mayıs güzel sözler 19 mayıs kutlama mesajları

Meleklermekani.com olarak, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nızı kutluyor ve sizlere 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı msjları aktarıyoruz. Sizlerde bu mesajlarla sevdiklerinizin bayramını kutlayın Melek'ler:)[​IMG]
    -19 Mayıs 1919 Türkiye’yi aydınlatan güneşin ışığını yansıtıyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın ulusumuza kutlu olsun

-Türkiye’de genç olmakla, dünyanın herhangi bir ülkesinde genç olmak aynı şey değildir. Bu ülkenin gencecik bir kumandan ve ilim irfan ehli gencecik bir ordu tarafından kurulduğunu asla unutmuyoruz. 19 Mayıs Bayramımız Kutlu Olsun.

-Atatürk ve silah arkadaşlarını birkez daha saygıyla anıyor, başta gençlerimizin olmak üzere halkımızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum

-19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı bir kez daha kutluyor, hepinize en içten selam ve sevgilerimi iletiyorum. Gençlerimizi, sevgiyle kucaklıyor, alınlarından öpüyorum

-19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, saygılar sunuyorum.

-Türk Milleti’nin büyük önderi Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar diliyorum.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    702
    Ödül Puanları:
    113
    19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramınızı en içten kutlarım nice 19 Mayıslara....

19 mayıs kutlama mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayram Kutlama Mesajları

Bayram Kutlama Mesajları

BAYRAM KUTLAMALARI Küskünlerin barıştığı, sevenlerin kavuştuğu, yine mutlu, yine umutlu nice bayramlara... » Binlerce çiçek var ama gül başka, milyonlarca insan var ama dost başka, 365 gün var ama bugünler başka.. Bayramınız mübarek olsun..! » Yine şarkılar bir başka çalıyor, gözlerim sizleri arıyor, ben ve tüm kalbim, bayramınızı en içten dileklerle kutluyorum.. » Mutluluğun...
  2. 19 Mayıs Mesajları 2012

19 Mayıs Mesajları 2012

19 Mayıs Mesajları 2012 mesajlarını yani yeni olanları paylaşırsanız bizde tanıdıklara msj atabilir kutlayabiliriz. Bu arada sizinde 19 Mayıs gününüz kutlu olsun gençlik!
  3. aşure günü kutlama mesajları

aşure günü kutlama mesajları

Sevdiklerimin aşure gününü kutlamak için kutlama mesajlarınız var mı? Varsa çok sevinirimmmm :))
  4. 2014 Yılbaşı Kutlama Mesajları

2014 Yılbaşı Kutlama Mesajları

2014 yılbaşı mesajları, yılbaşı mesajları 2014, 2014 yılbaşı sözleri Sevgili melekler, 2013 yılını bitirip, 2014 yılına gireceğimiz gece tüm sevdiklerimize yollayabileceğimiz, harika yılbaşı kutlama mesajlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. ERlbetteki bir telefon etmek daha iyi ancak herkese telefon edemeyeceğinizi düşünerek gönül alma babında birer mesaj yollayabileceğinizi düşündük ve...
  5. 2015 Yeniyıl Kutlama Mesajları

2015 Yeniyıl Kutlama Mesajları

2015 yılbaşı mesajları, 2015 yeniyıl sözleri, 2015 yeniyıl kutlama sözleri 2015 Yılına girerken bu sevincinizi eş, dost ve akrabalırınız ile kutlamak isteyenler için en güzel ve anlamlı 2015 yeniyıl sözlerini sizler için paylaşıyoruz. Ayrıca paylaştığımız yeniyıl sözleri sosyal paylaşım ağı facebook sayfanız için de paylaşabilen güzel sözlerdir. -Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde...

Sayfayı Paylaş