gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

19 mayıs şehri Samsun!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

19 mayıs şehri Samsun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ondokuz Mayıs Üniversitesi - Samsun

Ondokuz Mayıs Üniversitesi - Samsun

Genel Bilgiler Ondokuz Mayıs Üniversitesi 1975 yılında kurulmuş olan bir devlet üniversitesidir. Üniversitenin merkez yerleşkesi, Karadeniz bölgesinde uluslararası bir limana sahip olan Samsun’dadır. Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Amasya, Ordu ve Sinop dahil toplam 10 kent ve beldeye yayılmış fakülte ve okullarıyla bölgesel bir üniversitedir. İlk kurulduğunda, Tıp Fakültesi’nde sadece 26...
  2. 19 Mayıs Marşı Sözleri

19 Mayıs Marşı Sözleri

19 Mayıs Marşı Sözleri istiyorum sizden arkadaşlar bu marşı oğluma ezberletmem şart.
  3. 19 Mayıs Gençlik Marşı

19 Mayıs Gençlik Marşı

19 Mayıs Gençlik Marşı da paylaşırsanız hali hazırda 19 Mayıs yaklaşıyor çok iyi olur bu marşı şimdiden paylaşmanız.
  4. 19 Mayıs Görselleri

19 Mayıs Görselleri

19 Mayıs Görselleri istiyorum sizden lütfen mümkünse 19 Mayıs Görselleri resimlerini paylaşırsanız çok sevinirim.
  5. 19 mayıs kutlama mesajları

19 mayıs kutlama mesajları

19 mayıs güzel sözler 19 mayıs kutlama mesajları Meleklermekani.com olarak, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nızı kutluyor ve sizlere 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı msjları aktarıyoruz. Sizlerde bu mesajlarla sevdiklerinizin bayramını kutlayın Melek'ler:) -19 Mayıs 1919 Türkiye’yi aydınlatan güneşin ışığını yansıtıyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın ulusumuza kutlu...

Sayfayı Paylaş