gebe
  1. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

1960'lar TURKAN SORAY

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında AskinAy tarafından paylaşıldı.

türkan şoray topuzu türkan şoray saç modelleri topuz modelleri saç rengi 1960 adim adim saclarin
    * sacinin on mismini yandan ayir ve ense kismindan topla

* tepe kismini sacinin alt tarafindan krepe yaparak kabart ve firca yardimi ile ensene dogru indir

* ensende toplanan saclari kendi cevresine dola ve kucuk siyah tel tokalarla sabitle! ortada kalan boslugu toka ile doldur

adim adim makyajin

*cilt rengine uygun olan fondoteni butun yuzune uygula

* gozkapagina koyu kahve tonlardaki fari esit sekilde sur

* gozlerinin alt kismini siyah kalemle, ust ve dis kismini da eye-liner ile belirginlestirip ve ey-lineri sakaklarina dogru uzat

* siyah rimel ile goz makyajini tamamladiktan sonra, yanaklarinin alt kisimlardan baslayarak elmacik kemiklerine dogru seftali tonlarinda allik sur

* belirgin renkteki rujunu dudaklarina uygula

* ve son olarak da dudak bitiminin uzerine ben koymayi unutma:)

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 1960'lar TURKAN SORAY
    ahhh baylıyorum bu sanatçıya bırde filiz akın 2 sini tek geçerim...teşekkürler canım

1960'lar TURKAN SORAY konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lara - Uzaklardasın

Lara - Uzaklardasın

Uzaklardasın Sensizlik cehennem gibi sarıyor Karanlık gibi çöküyor dünyama Kendini bana hiç sorma Hayal dudaklım Marur bakışlım gel gel Ömrümsün canımsın Bana gel uzaklardasın Uzaklardasın Sensizlik cehennem gibi yakıyor Bir yara gibi kanıyor bağrımda Kendini bana hiç sorma __________________
  2. Lara - Tövbekar

Lara - Tövbekar

Tövbekâr ettin sensiz geçen zamana Sıyrıldım sakın sanma senden kalan Lara'yla Bak bana oğlum aşkla oyun oynama Nasıl bir kader yazdım Tanrım ben bir başıma Söyle sev sevelim, ister öl de ölelim Kurban al canım vereyim benden armağan sana Dertli dertli ah anlat bana dertli Gururdan mı onurdan mı yoksa derdi Günahı çok sevabı yok, sorma dertli Sorun mu çok? Cevabın yok ağla dertli...
  3. Lara - İstanbul

Lara - İstanbul

Yeditepe düz gelir Anam babam vız gelir İstanbul güzel ama sensiz bana boş gelir İstanbul büyük ama sensiz bana dar gelir Al beni yanına Tak beni koluna Sar beni sarmala Kat beni canına Çakmak çakmak gözlerin Ateş gibi sözlerin Dile dolarlar beni Seveyim diye seni __________________
  4. Türkan soray diyette

Türkan soray diyette

P { margin: 0px; } Uzun süredir ortalarda gözükmeyen Türk Sineması'nın sultanı Türkan Şoray'ın eylül ayında hayranlarının karşısına çok farklı bir şekilde çıkacak. Eve kapanan ve bir senaryo üzerinde çalışan Şoray, son yıllarda aldığı fazla kilolardan kurtulmak için Osman Müftüoğlu'nun kapısını çalmış. Müftüoğlu, gözetiminde rejime başlayan ve şimdiye kadar dört kilo veren Şoray'ın...
  5. ::alyazmalım:türkan soray

::alyazmalım:türkan soray

türkan şorayın estetiksiz hali türkan şoray makyajı BYWARFARE

Sayfayı Paylaş