gebe
  1. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

1980'ler katey sagal

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında AskinAy tarafından paylaşıldı.

adim adim saclarin *dustan sonra saclarini bigudi ile sar ve kurutma makinesi ile kurut

*saclarin kuruduktan sonra bigudilerini ac ve basini one dogru egerek topak topak ayrilmis saclarini, arasindan parmaklarini gecirerek ayir.

* saclarini geriye dogru at ve isiltili bir toka tak.

adim adim makyajin

*cildine uygun renkte olan pudrayi butun yuzune uygula

*kirpik diplerine dogru pariltili far sur

* goz alti ve icine goz kalemini ince bir sekilde sur

* pembe tonlarindaki alligi butun yuzune ince bir sekilde ve yanak kisminda biraz daha yogun olarak uygula

* renkli ve parlak bir ruj ile makyajini tamamla!

1980'ler katey sagal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 70'ler

70'ler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. En Ler

En Ler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 80'ler

80'ler

otoban kasetleri otoban şarkıları kaseti kaset 2 kaseti OTOBAN SERISI Sehirlerarasi otobüslerde çalan Otoban-1, Otoban-2 diye habire devami çikarilan bir kaset serisiydi. Dönemin uyanik bir yapimcisi pöpüler arabesk-fantezi sarkilari toplamis aralarina da embesil fikralar dösemisti. Fakat dönemin de embelissiliginden kaynaklaniyor olsa gerek pek bir tuttu bu seri. Sehirlerarasi...
  4. 1980'li yılların yeni kombinleri

1980'li yılların yeni kombinleri

1980 gelinlik modelleri 1980 kıyafetleri yılların kıyafetleri modası li yılların 1980 li yılların en şık kıyafetleri günümüzce kombin edilip moda severlere sunulmuştur.İşte o güzel kombinler.Buyrunuz;
  5. Mini ' Ler =)

Mini ' Ler =)

Bunlarda mini giyen Meleklerimiz icin :) cok hoslar degilmi :tik: :)

Sayfayı Paylaş