gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

1988 Kadir İnanırlı Permatik Reklamı :D:D

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1988 permatik reklamı, kadir inanır reklam filmi, 1988 kadir inanır İştee karşınızda Türk sinemasının jönlerinden Kadir İnanırlı bir reklam filmi! Kadir İnanır'ın tam da Kadir İnanır olduğu zamanlarda çekilmiş olan bu reklam filminde en dikkat çekici olay, Kadir abinin dere tepe kayıp, uçup, düşmesine rağmen muhtemelen gökte (!) bir yerlerde (her yere hakim bir noktadan) onu görebilen ve göz ucuyla onu kıpırdamadan izleyebilen iki kadının varlığı hahaha Üstelik kilometrelerce dağ bayır kayan Kadir Abi de yolun sonuna vardığında onların kendisini hala gördüğünü bilerek göz kırpabiliyor. Pes :puha:

Asena_Sule ve *ESMERİM* bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hahaha dublor iyi kayakcıymış

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Aaa lütfen o Kadir abi bikerem hahaha

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hahahah yok vallahi inanmam hahahah kadir inanaır ama ben inanmam hahahah

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    :puha:

1988 Kadir İnanırlı Permatik Reklamı :D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. (D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

(D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

Bu kaçıncı qün yokLuqunLa eş oLduqum? Kaçıncı qece kimbiLir kanter içinde qeçirdiqim... Kaçıncı yokoLuş ,kaçıncı diriLiş... unuTacaktım... UnutmaLıydım ya beLki de...! OLMADI... U-NU-TA-MA-DIM! Soquk duvarLara anLatıyorum şimdi seni, seSsizLiqe, qeceye ... Ve FECRE, qün aqarmadan... Uyuyamadan... AkLımda 1001 düşünceyLe,yine sana doyamadan... Seni anLatıyorum...GözLerinin...
  2. Reklam cekilen evde aksam olunca yasananlar :D

Reklam cekilen evde aksam olunca yasananlar :D

Siz sıcak evinizde oturmuş televizyon seyrederken televizyon reklamlarının çekildiği evlerde hayat nasıl devam ediyor hiç düşündünüz mü? Düşünmezsiniz tabi... Oysa o evlerde daha sonra ne dramlar yaşanıyor bir bilseniz!... Çünkü çocuklar evde olup biteni babalarına anlatmaya çok meraklıdırlar. "Babaaa bugün bizim evde kim vardı biliyor musun?" "Kim evladım ?..."...
  3. İşte 1988 İlk Cep Telefonu Reklamı!

İşte 1988 İlk Cep Telefonu Reklamı!

ilk cep telefonu reklamı, ilk cep telefonu, 1988 cep telefonu reklamı Artık buna cep telefonu mu dersiniz, ilk zarif takoz mu dersiniz bilemeyeceğim hahaha Ama 1988 yılında yayınlanan ilk cep telefonu reklamıyla sizleri başbaşa bırakacağım. Efendim telefonumuzun markası Centel. İyi seyirler :D:D [media]
  4. 1997 Casper Bilgisayar Reklamı :D

1997 Casper Bilgisayar Reklamı :D

casper bilgisayar reklamı, 1997 bilgisayar reklamı, 1997 casper bilgisayar Şimdiki laptopları, ipadleri düşününce 1997 model bir Casper'ın nasıl kaba ve çirkin göründüğünü söylemeye elbette hacet yok :D:D Ancak o günün şartlarında bir teknoloji harikası olarak görünen 97 model Casper bilgisayar reklamı, hepinizin yüzüne bir gülümseme konduracak eminim :D:D [media]
  5. 10 Yılın En İyi Reklam Filmi Seçilen Peynir Reklamı :D

10 Yılın En İyi Reklam Filmi Seçilen Peynir Reklamı :D

en iyi reklam, en komik reklam, komik reklamlar Yayınlandığı ülkede 10 yılın en iyi reklam filmi seçilen bu reklam filminde başrol bir fareye ait :D:D Merak etmeyin, düşündüğünüz gibi iğrenç bir film değil, bilakis başları hayli duygulu :D:D Neyse fazla tüyo vermeyelim ve sizlere iyi seyirler dileyelim :D:D [media]

Sayfayı Paylaş