gebe
  1. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43

2. Aşılamasıı tutanlarrr lütfennn yazınnn bana umut olun :)

Konu, 'Gebelik' kısmında seda88 tarafından paylaşıldı.

kızlarrr allahın izniyle 2. aşılamaa serüvenim başlıyoo ooff çok ümitsizimm bilmiyorum nolucakk 2. aşılaması tutanlar varsa yazabilirmii bi umut olsun bana lütfenn:)

*LAVİNNYA*, ceylinn ve a.özlem bunu beğendi.
  2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

semujum allahın ıznıyle tutucak bu sefer sen ümidini yıtıtrme unutma allahtan umıt kesılmez canım sen tutucagına ınanırsan kendınınde ınanırsan sureklı sukurde edersen ıns tutar canım benım sen sureklı sukret ınan olucak uzme tatlı canını bıtanem allah hayırlı saglıklı evlatlar versın :D:D inş

seda88 bunu beğendi.
  3. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    canm inşallah tutar bu sefer hatta inşallah hiç gerek kalmaz gittiğinde hamilesin derler inşallh:)

seda88 ve ÖzGüL bunu beğendi.
  4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    inşallah tutar semujcum :) umutlar tükeniyo bazen ama genede bence umutsuz gitme senı etkılemesın :) hayırlısyla olacak inşallah.

seda88 bunu beğendi.
  5. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    inşallahh kızlarrrr inşallahhhhh hepimizin bu çok istediği annelik duygusunuu hayırlısıyla bir an önce tadalımmm

a.özlem bunu beğendi.
  6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

tadarsın ınş daha yasın cok genc semujum allahın ıznıylee

ceylinn ve seda88 bunu beğendi.
  7. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    semüjüm cnm benim bende 2.aşılama için hazırlanırken hamile kaldım inş sendede aşılamaya gerek kalmaz..ama şöle bişe var 2.aşılamada şans daha yüksek oluyor diye duymuştum allahım hakkında hayırlısını nasip etsin inş tutar hayatımm

seda88 bunu beğendi.
2. Aşılamasıı tutanlarrr lütfennn yazınnn bana umut olun :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Umut Kaya - Senin Gibi Olsun (Rakı) - AKOR (versiyon 2)

Umut Kaya - Senin Gibi Olsun (Rakı) - AKOR (versiyon 2)

umut kaya rakı akor umut kaya tab akor senin gibi olsun tab senin gibi olsun Intro: E |-------------------------|----------------------| B |4-4-4-4-4---6-7-6---4-3-4|------------3-4-3----6| G |-------------------------|4-4-4-4-4----------3--| D |-------------------------|----------------------| ==>(x2) A |-------------------------|----------------------| E...
  2. lütfennn bana yardımcı olun arkadaşlar neolurrrr....:(:(

lütfennn bana yardımcı olun arkadaşlar neolurrrr....:(:(

arkadaşlar bilgileriniz için teşekkür ederim be yeni üye oldum bana yardımcı olursanız çok sevinirim benim anlatacaklarım biraz uzun kusura bakmayın. benim adetlerim gecikmez zamanınında olurum ama geçen ay ocak ayının 15inde kahverengi damla şeklinde akıntılarım başlamıştı şubatın 1inde adet oldum akıntım adetime kadar sürdü ve adetimin ilk iki günü çok yoğun şekilde kanamam oldu daha sonra...
  3. 3 kez asılama hamıle kalanlar buraya lutfen bıraz umut olun bana yardımcı olun lutfen

3 kez asılama hamıle kalanlar buraya lutfen bıraz umut olun bana yardımcı olun lutfen

ben bu ay ocakta 17 tedavıye baslıcam 3 kez aslılama yapılicak esımde sperm hareketlılıgı dusuk ama doktorlar asılama onerdı
  4. ilk aşılaması tutanlar bana umut olun lütfen

ilk aşılaması tutanlar bana umut olun lütfen

arkadaşlar bu ay hatta haftaya aşılama yapılacak genelde okuduğum kadarıyla ilk aşılaması tutan çok az.ilk aşılamada tutan arkadaşlar varsa lütfen cevaplarmısınız buna çok ihtiyacım var inanç herşeyin başı o yüzden cevaplarınız beni çok sevindircek.

Sayfayı Paylaş