gebe
  1. 2 ay önce ilişkiye girdim ella hapı kullandım korkuyorum hamilemiyim

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında gizem60202030400200110 tarafından paylaşıldı.

merhaba ben 2 ay önce ilişkiye girdim 5 saat sonra ella hapını aldım evde testte yapım negatif çıktı 2 ay düzenli regl oldum ama regl olsanızda hamile olabilirsiniz gibi yazılara denk geldim tekrar evde test yaptım negatif çıktı şuan hastaneye gidecek durumda değilim fazla takıntılıyım biliyorum ama en azından bi sizin cevabınızı alabilirmiyim :(

2. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.834
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , düzenli mensiniz gerçekleşmiş testleriniz negatif gebelik söz konusu değil..

2 ay önce ilişkiye girdim ella hapı kullandım korkuyorum hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim Korkuyorum

Hamilemiyim Korkuyorum

Hamile olmak istemiyorsunuz, yada hamilelik sürecinden korkuyorsunuz. Korkularınızı ve sorularınızı bu başlık altından sorabilir anında cevaplar alabilirsiniz.
  2. Ben 2 ay klomen kullandım günde bir tane olmak

Ben 2 ay klomen kullandım günde bir tane olmak

Ben 2 ay klomen kullandım günde bir tane olmak üzere sonra bir ay ara vermek zorunda kaldım üçüncü aya başlarken günde 2 tane kullandım adetim üç gün geçikti idrar testi yaptım pozitif çıktı sonra emin olmak için bide kan testi yaptırdım oda aynı sonuçu verdi doktoruma gittim utrosonla muayene etti ve keseyi göremedi şimdi biraz endişeliyim dış gebelik filan olabilir mi diye bide işin kötü...
  3. Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

Korunmasız ilişki yaşadım hamilemiyim?

acil kontrasepsiyon nedir,korunması ilişki sonrası gebelik şansı,korunmasız ilişkiyle hamile kalınırmı,korunmasız ilişki ve hamilelik hakkında bilgiler Korunmasız girilen bir cinsel ilişkiden veya kullanılan yöntemin başarısından şüphelenilen durumlarda ilişki sonrası gebeliğin olmasını engellemek amacıyla kullanılan yöntemlerdir. Bu amaçla, en sık olarak hormonlar yöntemler...
  4. Korumasız ilişkiye girdim hamilemiyim?

Korumasız ilişkiye girdim hamilemiyim?

Mrhb adetimden 10 gün önce ilişkiye girdik yani korunmadık 10 günde hamile kalınırmı adetime 3 gün war 2 gündürde sanki adet olucakmışım gibi ağrı war hamilemiyim acaba acil cvp
  5. Ella ertesi gün hapı

Ella ertesi gün hapı

Merhaba ben 1 ay içerisin de iki kez ella kullandım adetim de 10 günlük bir gecikme var bu ilactan kaynaklı olabilirmi? Her ihtimale karşılık test yapmalımıyım ??

Sayfayı Paylaş