gebe
  1. ayseakcan

ayseakcan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

2 ayda 12 kilo verdimm ve 11 kilosu yağdan :)

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında ayseakcan tarafından paylaşıldı.

Herkese Merhaba, bugun sizinle mutluluğumu paylaşmak istiyorum. alkalin ve mağara adamı diyeti yaparak 12 kilo verdim hemde çok kısa bir sürede. Bu sürecin güzelliği ne tırnak kırılması ne saç dökülmesi nede depresyon yaşamamam oldu tam aksine kendimi çok daha mutlu ve sağlıklı hissediyorum. Meditasyonla ilgili bir makale okurken girdiğim sitede gördüm bu diyetleri birçok doğal yöntem vardı fakat ben kendime gör bunları seçtim ( yemek yeme alışkanlıklarım doğrultusunda) ve başladım çok mutluyum ve ınanamıyorum sizede tavsiye ediyorum mutlakaa :))

Yönetimin notu: Lütfen site adı vermeyiniz..

edit by TİTAN

karakuzu ve god is love bunu beğendi.
  2. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Ayşeee :D nasıl verdin tatlım o kadar kiloyu ? :)

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bravo! Tebrik ediyorum seni bence bu büyük bir basari. Ama ben diyetlerin doktor takibinde yapilmasindan yanayim. Yinede ufak detaylara dikkat edip basit uygulamalarla evde kendi kendine de yapilabilir tabi. Ama bi kac kilo benim bahsettigim :)

4. ayseakcan

ayseakcan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yönetimin notu: Lütfen site adı vermeyiniz..

edit by TİTAN

god is love bunu beğendi.
  5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bu arada ne kadar kuvvetli bi iraden varmis kiz öyle massallah :)

6. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    bende yapıp yazıcam sana canım benim ben bi 10 kilo versem yeterr :)

2 ayda 12 kilo verdimm ve 11 kilosu yağdan :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte azmin ve iradenin  zaferi... 12 AYDA 63 KİLO VERDİ

İşte azmin ve iradenin zaferi... 12 AYDA 63 KİLO VERDİ

Obezite hastası ev hanımı Nursel Tekin, kendi hazırladığı rejimle bir mucizeye imza attı, bir yılda 130 kilodan 67 kiloya indi. Sabah'ın haberine göre; aşırı kiloları nedeniyle; nefes darlığı, hipertansiyon, yüksek kan şekeri ve kolesterol gibi sağlık problemleri yaşayan Tekin, doktorların, 150 kiloya kadar çıkması durumunda hayatının tehlikeye gireceğini söylediğini aktardı. Zorlanarak...
  2. 2 ayda 30 kilo verdi

2 ayda 30 kilo verdi

30 kilo verdi 30 kilo verdim 1 ayda 3 ayda 2 20 verdim Ünlü diyet reçeteleri solda sıfır kalır Leyla Yörük'ün diyeti yanında... 2 ayda 30 kilo verdi. Ama onun amacı çok başkaydı..:) Kocasını iyi günde değil kötü gününde de yalnız bırakmadı. Kahramanmaraşlı Leyla Yörük, eşine böbreğini verebilmek için 2 ayda 30 kilo zayıfladı. 4 yıl önce teşhis gerçeği öğrendi Devlet Su İşleri (DSİ)...
  3. Kiraz püresi (12 ay 2 yaş arası_

Kiraz püresi (12 ay 2 yaş arası_

Çocuklarımızın severek yiyeceği bir tatlı Melişlerim :) MALZEMELER 1 avuç olgun kiraz 1 tatlı kaşığı bal HAZIRLANIŞI Rondoyla çekirdekleri çıkrılmış kirazları ve balı ilave edin.Eğer kirazlar çok olgun değilse püreyi karıştırırken rondoya çok az su ilave edin.Bu püreyi yoğurtla karıştırarak bebeğinize yedirebilirsiniz.12 aylıktan itibaren bebekler kiraz yiyebilirler.Potasyum A v C...
  4. Ebru Gündeş'ten 2 Ayda 12 Kilo Verdiren Diyet !

Ebru Gündeş'ten 2 Ayda 12 Kilo Verdiren Diyet !

ebru gündeş ebru gündeş doğurdu ebru gündeş kilo ebru gündeş haberleri ebru gündeş diyeti ebru gündeş kilosu doğumdan sonra 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bildiğiniz üzere Ebru Gündeş geçtiğimiz aylarda doğum yaptı ve bir kız bebek dünyaya getirdi melekler :) Adını Alara koyduğu bebeğinin doğumunun ardından geçtiğimiz günlerde görüntülenen Ebru Gündeş gayet formda görünüyordu....
  5. 0/12 Ay Bebeklerin Boy ve Kilo Gelişimi nasıl Olmalı?

0/12 Ay Bebeklerin Boy ve Kilo Gelişimi nasıl Olmalı?

bu konu 0/12 ay bebeklerde boy ve kilo gelişimine yer vermektedir. Her çift dünyaya yepyeni bir canlı getirdikten sonra anne baba olmanın sorumluluğunu ve endişesini yaşarlar. Özellikle anneler bebeklerinin en sağlıklı gelişmesi ve onların bir zarar görmemesi için elinden geleni yapar. Yeni anne olanların en çok merak ettikleri sorulardan biride "Bebeğimin gelişimi iyi mi"...

Sayfayı Paylaş