gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

2 ayda 30 kilo verdi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

30 kilo verdi 30 kilo verdim 1 ayda 3 ayda 2 20 verdim Ünlü diyet reçeteleri solda sıfır kalır Leyla Yörük'ün diyeti yanında... 2 ayda 30 kilo verdi. Ama onun amacı çok başkaydı..:)

[FONT=Arial, Verdana, Helvetica, sans-serif]Kocasını iyi günde değil kötü gününde de yalnız bırakmadı. Kahramanmaraşlı Leyla Yörük, eşine böbreğini verebilmek için 2 ayda 30 kilo zayıfladı.

4 yıl önce teşhis gerçeği öğrendi
    Devlet Su İşleri (DSİ) Bölge Müdürlüğünde elektrik teknisyeni olarak çalışıyordu ifade eden 48 yaşındaki Mehmet Yörük. 4 yıl önce rahatsızlandı, ve gittiği hastanede böbrek yetmezliği teşhisi konuldu. Doktorlar böbrek nakli yapılması gerektiğini söyledi.

Gökte ararken yanında buldu
    Yörük harıl harıl böbrek aramaya başladı. Doku tahlilleri yapıldığında 45 yaşındaki Leyla Yörük ile dokularının uyuştuğu ortaya çıktı.

Eşi hiç tereddüt etmeden böbreğini verebileceğini söyledi. Ancak ortada bir sorun vardı. Eşi 97 kiloydu ve böbrek verebilmesi için en az 30 kilo zayıflaması gerekiyordu.

Doktorlar ihtimal vermiyordu
    Doktorların pek ümidi de yoktu aslında. Zayıflayacağına ihtimal vermediler. Azimle çalışarak, hızla kilo verdi.. Doktorlara kontrole gitmeyi de ihmal etmedi. Çok çalıştı ve 2 ayda 30 kilo verdi. Doktorlar da bu duruma şaşırdı.

Leyla hanım "Çok mutluyum, yapmam gerekeni yaptım" sözleriyle eşine olan duygularını ifade ediyor. Kocası da "eşimle gurur duydum' diyerek karşılık veriyor..

Mutluluğun fotoğrafı
    Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde yapılan nakil başarıyla sonuçlandı. Başarılı böbrek naklinden sonra Yörük şimdi evinde dinleniyor. Şimdi onlardan mutlusu yok.

helal olsun başka birşey diyemiyorum

[/FONT]

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Çok ilginçç yaa teşekkürler tatlım

2 ayda 30 kilo verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tülin Şahin 30 kilo verdi

Tülin Şahin 30 kilo verdi

ivana sert kaç kilo tülin şahin nasıl 30 kilo verdi tülin şahin kaç verdi tülin şahin kilo, verdi, kaç kilo verdi, nasıl verdi diye merak edenler buraya gelin. Güzel manken Tülin Şahin yaza girerken mucize denilecek şekilde tam tamına 30 kilo vermiş Melek'lerim:) "Nasıl vermiş, nasıl zayıflamış" diye merak edenler, sizleri aşağıya doğru alalım:) Bugüne kadar birçok sağlıklı...
  2. Melisa Aslı Pamuk 2 ayda 9 kilo verdi tacı taktı

Melisa Aslı Pamuk 2 ayda 9 kilo verdi tacı taktı

melisa aslı pamuk diyeti melisa aslı pamuk nasıl zayıfladı kilo nasıl kilo verdi melisa aslı pamuk, güzellik kraliçesi, 2011 güzeli, diyeti, 9 kilo verdi ve merak ettiğiniz haberi burada arkadaşlar. 2011 Türkiye Güzeli Melisa Aslı Pamuk, tacı takmadan önce 9 kilo fazlası vardı ve bu tacı takabilmek için, hırs etti 2 ayda 9 kilo verdi muradına erdi:) Melisa Aslı Pamuk, nasıl bir diyet...
  3. yeşim salkım nasıl kilo verdi 5 ayda 30 kilo vermiş mönüsü var mı

yeşim salkım nasıl kilo verdi 5 ayda 30 kilo vermiş mönüsü var mı

Ya kızlar bu sanatçıların kilo verme azmine bayılıyorum, bakın yeşim salkım 5 ayda tam tamına 30 kilo vermiş neler yemiş neleri kullanıp kullanmamış spor yapmış mı bu diyetle alakalı bilgi varsa bana verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  4. Yeşim Salkım 5 Ayda 30 kilo vermiş meleklerrr

Yeşim Salkım 5 Ayda 30 kilo vermiş meleklerrr

yeşim salkım nasıl zayıfladı 5 ayda 30 kilo verdi nasıl verdi yeşim salkım diyeti hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler yeşim salkım doğumdan sonra baya kilo almıştı ama kadındaki azme bakınkii 5 ayda 30 kilo vermiş:S çok şaşırdım wışşş dedim yani hahaha nasıl verdi acabaa yaa ben 10 kiloya razıyım vallaa kızı ada bebek doğduktan kıza zaman sonra kendini toparlamışş yeşim...
  5. Deniz Seki 2 Ayda Tam 14 Kilo Verdi!

Deniz Seki 2 Ayda Tam 14 Kilo Verdi!

deniz seki haberleri, deniz seki, deniz seki 14 kilo verdi Sevgili melekler, hapiste yattığı aylarda hayli kilo veren ancak çıktıktan sonra yine eski kilolu haline dönen şarkıcı Deniz Seki sıkı bir diyet ve sporla yeniden kilo verdi. Son aylarda aldığı kilolarla tanınmayacak hale gelen Deniz Seki kendini kampa aldı ve 84 kilodan 70 kiloya düşmeyi başardı. Uçuk fiyatlara ünlü isimlerin...

Sayfayı Paylaş