gebe
  1. mervebulut

mervebulut Forum Okuru

2 aydır adetimde gecikme oluyor hamile olabilirmiyim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında mervebulut tarafından paylaşıldı.

gecen 2aydr adetimde gecikme oluyor gecen ay 8 gun gecikti bu ayda erken geldi 5 gunSurdu ve idrarim cok koyu bi sari seklinde kasiklarmdada agri var ozellikle sag tarafimda hamile olabilirmiyim

2 aydır adetimde gecikme oluyor hamile olabilirmiyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var

hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var

hamilemiyim hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var ama bende gögüs şişkinliği vekasıklarımda ağrı var hamile olabirmiyim lütfen cevap yazın
  2. 2 – 3 ayda bir adet görüyorum hamile kalırmıyım?

2 – 3 ayda bir adet görüyorum hamile kalırmıyım?

2 ayda bir adet olup hamile kalmak mümkünmü,3 ayda bir adet olup hamile kalmak mümkünmü,adetim düzensiz hamile kalırmıyım,3 ayda bir adet olup hamile kalan varmı,adet düzeni ve hamilelik hakkında bilgiler Özellikle anne olmak isteyen kadınların belki de en büyük baş düşmanları adet düzensizlikleri olacaktır. Dolayısı ile kadın düzenli bir regl tarihi olmadığı için yumurtlama günlerini de...
  3. Adet olmadım  hamile olabilirmiyim?

Adet olmadım hamile olabilirmiyim?

adet olmadım hamilemiyim,adet olmayan kadın hamilemidir,adet olamama gebelik belirtisimi,adet olamama ve hamilelik hakkında bilgiler 8 aylık evliyim 1 aydır adet olmadım gebelik testlerim negatif,muayene oldum gebelik yok dendi buna rağmen hamile olabilirmiyim Merakınızı kanda yapılan gebelik testiyle giderebilirsiniz. Bazı internet sitelerindeki yalan yanlış bilgiler nedeniyle bir çok...
  4. adetime bir gün war  hamile olabilirmiyim

adetime bir gün war hamile olabilirmiyim

Slm arkadaşlar bnim adetime bir gün war ve belirtilerim gebelikten yana inşallah oyledir suan kasiklarimda hafif batma oluyo karnim ara ara ağrıyor surekli uyku istegi bide beyaz bi akintim war boyle olup hamile olana warmi arkadaşlar
  5. Adetimde 5 gün gecikme var hamile miyim ?

Adetimde 5 gün gecikme var hamile miyim ?

merhaba ben 1 aylık evliyim gecen ay 24unde adet oldum fakat şuan 5 gun gecikmem var. doktora gittim 2 hafta öncesinde kan testi yaptırdım negatif cikti şuan 5 gun gecikmem oldu acaba hamilemiyim lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş