gebe
  1. niisam

niisam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

2 aylık bebeğim kolkuttan yere düştü :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında niisam tarafından paylaşıldı.

bebeğim düştü bebeğim koltuktan düştü ya kızlar birşey diyeceğim size belki bana çok kızacıksınız bebeğim dün koltuktan düştü 2 aylık daha kuzum nasıl oldu anlıyamadım herzamanki gibi yastığın üstüne yüz üstü koydum o ara mutfağa su içmeye gittim geldimki yere düşmüş yüz üstü ağlıyor korkudan öyle dona kaldım kımıldayıpta hemen alamadım kucağıma ağlamaya başladım allahtan eli yüzünün üstündeydi ya yüzünü yere çarpsaydı ya kanasaydı ağzı burnu falan ben ne yapardım bide halının üstünede düşmemiş biz lojmanda oturduğumuz için yerler parke falan değil eski karo taşlardan taşın üstüne düştü meleğim. nasıl oldu onuda anlamış değilim yavrum 1 saat ağladı herzaman koyardım böyle daha dönemiyor bile ama demekki yalnız bırakmamak gerekirmiş çok kötüyüm meleğimin yüzüne bakınca suçluluk duyup ağlamaya başlıyorum nasıl anneyim diye...

2. laleyiğit

laleyiğit Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kıyamam ben ona yaa kendini suçlama canım. olacağı varmış. dr götür istersen bi allah korusun belki bi yeri incimiş olabilir. çok geçmiş olsun

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım üzülme olacagı varmış ama bununla atlatmışsın birdahakine az daha dikkatli olursun bebeğini Allah korumus ..

4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    üzülme canımm ya kıyamam ben ona :((( canımmm olacağı varmış bunada şükür yine de bence dr götür inşallah bi sorun yoktur allah sana bağışlasın

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Ay canım yaa yazık bebişe 2 aylık bebekler dönebiliyo ama tam dönemesede ayaklarıyla kendine iteliyor çok geçmiş olsun canım biraz daha dikkatli ol..

6. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun canım nerden bilebilirdinki sen daha dikkatli olursun bundan sonra.....benimde bebişim var ama daha çok küçük benimde dikkat etmem gerekli galiba biraz büyüyünce..

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım böyle minik bebişleri melekler korur merak etme sen suçluluk duymana gerek yok herkesin başına gelebilir.Geçmiş olsun.

8. niisam

niisam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize çok tşkr.ederim iyi dilekleriniz için.bundan sonra hiç ayırırmıyım bebeğimi gözümün önünden işte bianlık dikkatsizliğime geldi allahım korudu minik meleğimi.

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ayy geçmiş olsun ama öyle böyle büyüyecek bu bebek sen kendini suçlu hissetme :) allah korumuş bak ağzı yüzü kanamamış

10. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    canım öncelikle geçmiş olsun kendini suçlama olcagı varmış demekki rabbim korumuş gene yavrunu sıkma canını herkesin başına gelcek bi olay bu

11. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bende üzüldüm şimdi:( geçmiş olsun canım umarım birdaha olmaz

12. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım geçmiş olsun ama dikkat et bundan sonra daha fazla dönücektir

13. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    gecmis olsun moralini bozma olucagi varmis, icin rahat degilse bi dr göster bence

14. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Hepimizin başına gelen bir olay o yüzden asla suçluluk duyma canım bende ilk oğlumda bu tür olayları çok sık yaşadım çünkü hiperaktif olduğu için çok hareketliydi ee bende tecrübesiz bir anne haliyle kötü sonuçlar bende yaşadım.O yüzden her türlü ihtimale karşı mutlaka yanlarına yastık desteği koy beni dinlersen birde yere yumuşak minder türü birşeyler koymanda fayda var bununla geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın:)

15. niisam

niisam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize tşkr.arkadaşlar artık daha çok dikkat ediyorum böyle birşeyi birdaha yaşamamak için insanız işte biranlık dikkatsizliğimiz olabiliyor.

2 aylık bebeğim kolkuttan yere düştü :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğim 5 aylık 4.ay aşısının yeri şimdi kızardı normal mi?

bebeğim 5 aylık 4.ay aşısının yeri şimdi kızardı normal mi?

bebeğim 5 aylık 4 ay aşısını yaptıralı yaklaşık bır ay oldu kolunda aşı yerınde kırmızılık ve sertlık var normal mı acaba.bu kadar süre sonra etkısını göstermiş olabilir mi? Bu durumu yaşayan var mı?
  2. 2 kez sebepsiz yere düşük yapıp sonradan bebeği olan varmı ?

2 kez sebepsiz yere düşük yapıp sonradan bebeği olan varmı ?

Arkadaşlar ben sebepsiz 2 düşük yaptım.Doktorlar birşey diyemediler. Şimdi korkuyorum yine aynısı olur diye, acaba benim durumumda olup anne olan varmı içinizde?
  3. Hamileyim yere düştüm bebeğime bir şey olurmu?

Hamileyim yere düştüm bebeğime bir şey olurmu?

hamilelikte düşme,hamilelikte çarpma,hamilelikte olası kazalar,gebelikte olası kazalar durumunda yapılması gerekenler hakkında bilgiler Gebelik sırasında düşmek anne adaylarında büyük bir kaygıya neden olur ama unutmayalım ki bedeniniz büyümekte olan bebeğinizi korumak için tasarlanmıştır.Başınıza gelen kaza sizde ciddi bir hasar bırakacak kadar kötü değilse bebeğinize zarar veremez. Rahmin...
  4. 2 Aylık bebeği aldırmak caizmidir?

2 Aylık bebeği aldırmak caizmidir?

Dindeki hükmü bakımından kürtaj, ananın veya bir başkasının maddî veya manevî müdahalesi ile cenînin rahimde veya dışarı çıkarılarak öldürülmesidir. Cenîn, hâmileliğin ilk gününden itibaren hâmile kadının rahmindeki çocuktur. Özellikle cerrahi tıbbın gelişmesinden önce ilkel yöntemlerle yapılan cenîn katli günümüzde, ameliyat ortamında ve -genellikle- doktorlar tarafından yapılmaktadır. B-...
  5. Düğün Dernek 2 Yumurtanın Sarısı Yere Düştü Yarısı Şarkı Sözü

Düğün Dernek 2 Yumurtanın Sarısı Yere Düştü Yarısı Şarkı Sözü

Daha önce izleyici rekoru kıran Düğün Dernek sinema filmi geçtiğimiz günlerde Düğün Dernek 2 Sünnet bölümü ile tekrar izleyicisi ile buluştu. İlk sinema filminin müziklerinden biri olan "Entarisi dım dım yar" inanılmaz bir beğeni kazanarak halen eğlenceler de ve özel günler de misafirlere sunuluyor. Oldukça hareketli bir parçanın arkasından Düğün Derneğin devamı niteliğin de çekilen...

Sayfayı Paylaş