gebe
  1. serennn

serennn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

2.ci düzey utrason

Konu, 'Gebelik' kısmında serennn tarafından paylaşıldı.

2.ci düzey utrason yaptıran varsa lütfen nerde nekadara yaptırdığını kaç saat sürdüğünü paylaşsın istanbul da olanlar varsa lütfen cewap atsınlar

2.ci düzey utrason konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Stres Düzeyinizi Öğrenin

Stres Düzeyinizi Öğrenin

Aşağıdaki durumlara genel olarak nasıl tepki gösterdiğinizi işar et leyerek stres düzeyinizi ölçün. 4- Her zaman 3- Sık sık 2- Bazen 1- Hiç Her soruya size uygun olduğunu düşündüğünüz bir sayı verin. Anketi tamamladığınızda sayıları toplayın. Anketin sonucunu elde ettiğiniz sayıya göre değerlendirin. 1-Birçok farklı işi kısa zamana sığdırmaya çalışıyor musunuz? 2-İş aksaklıkları veya...
  2. Akp'ye 2.ci dava kapıda

Akp'ye 2.ci dava kapıda

Taraf gazetesinin haberine göre, AKP'ye Hazine yardımından kısmen yoksunluk cezasını verilmesini sağlayan Yargıtay Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya'nın, gerekçeli kararın ardından sonra bu cezanın alınmasına neden olanların partiden ihraç edilmesini isteyeceği konuşulmaya başlandı. Anayasa Mahkemesi'nin kararından sonra, hem AKP'nin nasıl bir yol izleyeceği hem de kapatma davası açan...
  3. Ayrıntılı Ultrason 2.Düzey Fiyat Bilgileri

Ayrıntılı Ultrason 2.Düzey Fiyat Bilgileri

Bu hafta 2.düzey ayrıntılı ultrasona girmem lazım, bana fiyatlar konusunda bilgi verebilecek biri varmı acaba?Yaptıranlardan bilenlerden yardım istiyorum..
  4. İKİNCİ DÜZEY (İLERİ DÜZEY) ULTRASONOGRAFİ

İKİNCİ DÜZEY (İLERİ DÜZEY) ULTRASONOGRAFİ

ayrıntılı ultrason nedir,ikinci düzey ultrason nedir,ileri düzey ultrason nedir, hamilelikte ikinci düzey ultrason hakkında bilgiler Ayrıntılı ultrasonografi veya detaylı ultrasonografi veya ileri düzey (ikinci düzey) ultrasonografi aynı anlamdadır. 3 boyutlu ultrasonografi veya 4 boyutlu ultrasonografi bunlarla aynı anlama gelmez ancak halk arasında çoğunlukla aynı sanılır. Ayrıntılı...
  5. 2.ci el bebek eşyası

2.ci el bebek eşyası

selamlar uzun bir aradan sonra ücüncü çocuğuma hamileyim biraz süpriz bir bebek oldu diyebilirim o yüzden diğer çocuklarımın kıyafetlerini daha önce hep verdim bişey kalmadı durumlarda şimdi müsait değil üçten başkada çocuk düşünmediğim için fazla bişey almak istemiyorum 2.ci el bebek eşyaları satılıyormuş temiz az kullanılmış yada kullanılmamış bebek eşyaları arıyorum

Sayfayı Paylaş