2.çizgi silik çıktı hamilemiyimmmm?????

benım adetım 3 gun gecıktı test yaptım 2. cızgı sılık cıktı ama goguslerımın sıs,belımde sankı hastalanıcakmısım gıbı agrı var bırde dun sebepsız yere hıckıra hıckıra agladım noluo anlamadım hamılemıym degılmıyım test yaptım ama bıse hıssedemıorum sızcee??

mrb arkadaşlar bende yeni katıldım bu siteye benimde kasıklarım da agrı oluyor akıntımda var kasıklarım ara ara agrıyor ani hareket yaptıgımda akşamları bazen midem bulanıyor midemde yanma giibi hisler oluyor gögüslerimde agrı psikolojikmi yoksa hamilemiyim :((

ya arkadaşlar bişey sorucam bende test yaptım ama hemen belirmedi parlıo gibiydi ikinci çizgi ama ben bıraktım yok diye sonraki gün baktım çizgi belirmiş acaba hamile olabilirmiyim adetimde 6 gün gecikti

ya arkadaşlar bişey sorucam bende test yaptım ama hemen belirmedi parlıo gibiydi ikinci çizgi ama ben bıraktım yok diye sonraki gün baktım çizgi belirmiş acaba hamile olabilirmiyim adetimde 6 gün gecikti

sevgili misafirimiz emin olmak için tekrar test yapın bence çünkü 20 dakikadan sonraki çıkan çizgilerde yanılma payı oluyor

1. kızlar ben yeni üye oldum ama hergün sizin yardımlaşmalarınızla teselli bulanlardanım ben tam yumurtlama dünümde birlikte oldum ve bugün adetime tam bir hafta var bugün cumartesi:) perşembe günü dbest diye bir test yaptım 20. dkya doğru soluk bir 2. çizgi çıktı dünde laboguick diye bir test yaptım belli belirsiz ama iyi far kedilen bir ikinci çıktı fakat bugün iki tane sabah idrarımla laboguick tast yaptım ikiside negatifti lütfen bana yardım edin neden böyle olmuştur sizce benim gibi olanlae varmı içinizde????????????:(

arkadaşlar benim adetime daha üç gün var ama dün ben de test yaptım silik çıktı ama netti ayn ağrılar aynı bulantı ve bunalım bende de var acaba::))

gebelik testi yaptım silik cıktı aynı gün içinde 3 kez tekrarladım aynı sonucu verdi kan testinde 0,2 cıktı negatif dediler hamile olma şansım varmı bu durumu yaşayan varmı???banda cevap yazın

sanırım emin olmak için 2 hafta beklemen lazım okuduğum yorumlara göre bazılarının gebeliğinin 4 haftasında falan anca kan testinde belli olmuş bende aynı dertten muzdaripim benim 10 gün geçti adetimden testimde seningibi silik cıktı umutla bekliyorum :(

bendede cok sılık dusuyor hıc gozukmuyor acaba hamılemıyım dıkkatlı bakdıgımda anlasılıyor ıkıcı cızgı

Geri