2. çizgiyi silik görenler

bendede geçen ay yine silik çizgi çıkmıştı ozaman tek test yapmıştım aymelek ama kan testi yaptırdım 0.18 çıktı sonucu.belkide bu nedenle bu kez adet gecikmesini beklemeye çalışıyorum.bu yeni yılın bana en güzel hediyesi olsun istiyorum...

inşallah hayatım hediyeni alırsın..gerçekten bazen insan kendini o kadar kaptırıyorki sonucu öğrenincede beynine balyoz gibi iniyo:(

bende bu güne kadar hiç silikte olsa ikinci çizgiyi görememiştim.ama ilk defa geçen ay görünce dedim artık kesin hamileyim.çünkü hiç böyle olmamıştı diye.hatta eşimi bile arayıp söylemiştim.yazık sevinçten eve nasıl geldiğini bilememiş.

ama öğrendikki bişey yokmuş, o kadar çok ağladım ki...adetim bitinceye kadar etkisini üstümden atamadım.

boşver o zaman en iyisini yaparsın bekle adetin geciksin ondan sonra yap...bu arada adetine daha kaç gün var?

benim şafak 3 canım:) 3 gün gibi az zaman kaldığı için beklemek daha kolay olucak...tabi beklerken hergün yeniden idrar testi yapacağım sanırım, malum merak işte..

gulcin bence de hamilesin gibi geliyor benim de hamileligim cok yeni ben de inanamaip cok fazla test yapanlardanim :D:D:D:. benimde 2 testimde daha silik cikti. sonuc pozitif :D ins seninde ole olur

haberdar etmeyi unutma bizi :))
Hakkinda hayirlisi olsun

hamileyyyyyyyyyiiiiiiiiimmmmmmmmmmmm kızlar.. şimdi doktordan geldim ordada idrar testi yaptılar ve hamileymişim...:):):hamile:

Canım benim ya ben sana söylememişmiydim hamişsindir diye hatta bu konuda ilk müjdeyi veren benim sana bu demek oluyorki müjdemi isterim şekerparem:D

Seni hamiş grubuna alarak şimdiden Allah analı babalı büyütsün diyorum gözün aydın çiçeği burnunda hamişim:)

canım benim yaa nasıl mutlu olmuşsun, darısı bize inş. Allah bebişini kucağına almayı nasip etsin tebrik ederim :)

Geri