2. çizgiyi silik görenler

2.60 yazıo kan sonucu o mu?

ahhh ahh... 2.çizgiyi görsemde silik görsem keşke.. adetime 8 gün var.. ama dayanamayıp test yaptım.. aslında bir arkadaşımın gazına geldim.. negatifi görünce :(( neyse anlamadığım bir sürü bellirtiyi nasıl kendi kendime yaşıyorum.. yani vücudum nasıl hamileymiş gibi reaksiyon veriyor ve beni kandırıyor.. insan kendine bile güvenemez oldu walla :))

arkadasım onuda ogrendım hamileliği istegın zamn beyın vucuda salgı gonderıyomus adetın duuryomus ve hamıle gıbı hıssedyomusun bunun adıda yalancı gebelık.. benmde olmstu psıkoljk dıodm ama smdı gelde o agrıları bana sor:)))

gunescım sen gıtmedınmı hala bak gıt gebelk varsa erken cıkması daha ıyı ultrasonu var ılacları var erken den alman daha ıyı ben yanls yazdm o kan sonucu dgl ne bılım bussuru sey yaznca 12.6 glıba hangııs kan anlamammkı.doktor olmasa vıtamın verıp bu ayın 31 ınde ultrason gunu ve hamılesın demezdı heralde:D bu agrıları bosunamı cekıyorum

arkadaşlar bende adetime 3 gün kala test yaptım çok silik ikinci çizgi çıktı ertesi gün başka bi markayla yaptım biraz daha silik çıktı.bugün adet günüm adet olmazsam tekrar 2 gün sonra test yapıcam bütün belirtileri yaşıyorum,gerçi her ay bende psikolojik belirtiler yaşayanlardanım bu ay farklı olan göğüslerim,normalde acımaya başladıktan sonra en geç 10.gün hastalanıyorum bugün 13.gün hala hastalanamadım mide bulantım çok fazla gün boyu hiç geçmiyor hep bomboş gibi çok acıkıyorum doymuyorum,baş ağrım war we çok fazla gaz problemim war kasıklarımda basınç oluyor.son adet tarihim 15 aralık,benim tam 1 aydan önce olmaz zaten düzensizdir herhangi bir gecikmem yok.sadece daha önceki hamileliğimde hissettiklerimi hissediyorum inşallah doğrudur

bence bı ac gun gecsın kan testı yaptır.bak bende hamısım 5 haftalk ama kanamam var dusme rıskı var :( yarın kan testı yaptrcm dusukmu yukselıyrmu dıe :( ıns dusmez

Geri